Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο για κατέβασμα το iOS 14 με widgets στη home screen


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, MrGerol είπε

καλημέρα, μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει αν δουλεύει η εφαρμογή Winbank της Πειραιώς, γιατι σε μια αρχική beta έκδοση κράσαρε συνέχεια. ευχαριστώ

 

Και σε εμένα κρασάρει μόνο η winbank. Με τις υπόλοιπες όλα οκ.

35 λεπτά πριν, selin323 είπε

το πέρασα 11 απλά απίστευτη ταχυτητα δεν το περίμενα απλά ,το σαφάρι σφαίρα ,

 

Και το δικό μου Xs πάει σφαίρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δεξιά οθόνη που γκρουπάρει τις εφαρμογές όπως γουστάρει, δεν μου αρέσει. Δηλαδή μόνοι μας δεν μπορούσαμε; Πρέπει να έχουμε και το grouping σύμφωνα με τα tags της κάθε εφαρμογής; Κατά τα άλλα, εμένα πιο αργό μου φαίνεται ελάχιστα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, ritualistic είπε

σιγα στο android εχουμε widgets απο το 1821... ολο καινοτομιες αυτη η apple

Συμφωνώ απόλυτα,Pixel 4XL και Galaxy Note έχω,αλλά και ένα SE συσκευή του 2016 και πήρε την 14...Αυτό δεν έχει το Android...Αναβαθμίσεις σε βάθος χρόνου...

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Disclaimer: Δεν είχα ποτε iphone, παντα android τύπου φθηνα xiaomi, leeco κλπ.

Ένα μπραβο στην Apple που υποστηρίζει στην τελευταία αναβάθμιση το 6s, κινητό 5 χρόνων.

Βέβαια αν και πόσο καλά τρέχει δε μπορώ να ξέρω. Ελπίζω να το έβαλαν στη λίστα όχι μόνο για τα μπράβο αλλά και με ουσιαστικό testing και customizing ώστε το hardware του 6s να το σηκώνει σωστα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ritualistic είπε

σιγα στο android εχουμε widgets απο το 1821... ολο καινοτομιες αυτη η apple

Είπα κι εγώ δεν θα πεταγόταν  κάποιος; 

23 λεπτά πριν, Sordnaxela είπε

Η δεξιά οθόνη που γκρουπάρει τις εφαρμογές όπως γουστάρει, δεν μου αρέσει. Δηλαδή μόνοι μας δεν μπορούσαμε; Πρέπει να έχουμε και το grouping σύμφωνα με τα tags της κάθε εφαρμογής; Κατά τα άλλα, εμένα πιο αργό μου φαίνεται ελάχιστα. 

Αν πατήσεις πάνω πανω στην αναζήτηση στις βγάζει όλες αλφαβητικά. Αυτό ειναι πιο βολικό όταν ψάχνεις κάποια...

  • Like 4
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 minutes ago, stivaks72 said:

Όλοι εσείς που λέτε ότι "πάει σφαίρα', δηλαδή με την 13 πήγαινε αργά?

Και πριν σφαίρα και τώρα σφαίρα.

Όχι αλλά όπως και να το κάνεις όταν εμφανίζεται νέο update που μεταξύ άλλων θα υποστηρίζει και τις νέες συσκευές με δυνατότερο hardware, περιμένεις μια μικρή πτώση στις επιδόσεις σε παλιότερα μοντέλα. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόνο σε εμένα έχουν όλα τα πιθανά και απίθανα bugs? Πολύ unstable, αναμένουμε σύντομα ελπίζω την 14.1 ή έστω μια 14.0.1 για minor fixes.

  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, stivaks72 είπε

Όλοι εσείς που λέτε ότι "πάει σφαίρα', δηλαδή με την 13 πήγαινε αργά?

Και πριν σφαίρα και τώρα σφαίρα.

Τώρα πάει ΠΙΟ σφαίρα !!!

Είναι γεγονός και γιατί να το κρύψομεν , άλλωστε ;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, stivaks72 είπε

Όλοι εσείς που λέτε ότι "πάει σφαίρα', δηλαδή με την 13 πήγαινε αργά?

Και πριν σφαίρα και τώρα σφαίρα.

 

Κάποιοι έχουμε και κακή εμπειρία από android που μετά από μεγάλη αναβάθμιση και μετά την διετία του τηλεφώνου στην αγορά, αυτό σερνόταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, dchatz είπε

Disclaimer: Δεν είχα ποτε iphone, παντα android τύπου φθηνα xiaomi, leeco κλπ.

Ένα μπραβο στην Apple που υποστηρίζει στην τελευταία αναβάθμιση το 6s, κινητό 5 χρόνων.

Βέβαια αν και πόσο καλά τρέχει δε μπορώ να ξέρω. Ελπίζω να το έβαλαν στη λίστα όχι μόνο για τα μπράβο αλλά και με ουσιαστικό testing και customizing ώστε το hardware του 6s να το σηκώνει σωστα.

Συνήθως πάνε σφαίρα όσα υποστηρίζει ακόμη.. Το ταπεινό SE 4τιας το επιβεβαιώνει ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάει πράγματι ποιο γρήγορα με την 14 αλλά αυτό το ''πάει σφαίρα ενώ το android σέρνεται'' είναι ανάλογα αν βλέπεις το ποτήρι μισοάδειο ή μισογεμάτο. Το android σε δυνατότητες και ευκολίες είναι μια πενταετία μπροστά, οπότε το ios είναι λογικό να πετάει ενσωματώνοντας με το σταγονόμετρο δυνατότητες που το android τις έχει από τέσσερις γενιές πίσω.  
Έχω το iphone για την απλότητα και την αμεσότητά του, αλλά οι δυνατότητες του android είναι απαραίτητες στα δύσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...