Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο για κατέβασμα το iOS 14 με widgets στη home screen


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, dchatz είπε

Disclaimer: Δεν είχα ποτε iphone, παντα android τύπου φθηνα xiaomi, leeco κλπ.

Ένα μπραβο στην Apple που υποστηρίζει στην τελευταία αναβάθμιση το 6s, κινητό 5 χρόνων.

Βέβαια αν και πόσο καλά τρέχει δε μπορώ να ξέρω. Ελπίζω να το έβαλαν στη λίστα όχι μόνο για τα μπράβο αλλά και με ουσιαστικό testing και customizing ώστε το hardware του 6s να το σηκώνει σωστα.

Μια βόλτα από το YouTube θα σε πείσει 

3 ώρες πριν, nosstrom είπε

δε ξέρω αν σε xs max θα εινα πιο smooth η πλοήγηση πάντως το ios 13 ήταν απλά καλό! Τώρα κατεβάζω... για να δουμε..

I phone Xs max εδώ .

 Από το πρωί μια χαρά .

 Η μπαταρία στα ίδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 hour ago, mathewgx said:

Έχει αφαιρεθεί η δυνατότητα προσθήκης widget των αγαπημένων επαφών ;

Υπάρχει καμία εναλλακτική;

Shortcuts folders (ανά τετράδα τα χώρισα εγώ) που τα βάζεις στα Widgets και τα κάνεις Stack για οικονομία χώρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, valkon είπε

To update που το είδατε; Τίποτα δεν κάνανε

Κάτι θα ξέρεις καλύτερα ΕΣΥ που δεν έχεις I phone ..

 Το εύχομαι δηλαδή γιατί αν έχεις κάτι δεν πάει καλά ...

54 λεπτά πριν, JimGer είπε

Ρε παιδιά μεταξύ αστείου και σοβαρού, πότε σκοπεύουν να προσθέσουν δυνατότητα προσθήκης συρταριού εφαρμογών (Να μην έχεις 200 οθόνες) καθώς και κρυψίματος εφαρμογών?

Το έχει ήδη μεγάλε .

 Καλό θα ήταν πριν σχολιάσετε να ενημερωθείτε ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα περιμένω κλασσικά να περάσει καμμιά βδομάδα , και μετά θα δώσω μια ευκαιρία στο μικρό και ταπεινό SE . Ποτέ δε βιαζόμαστε , χρυσός κανόνας της πληροφορικής . Και μη μου πείτε "εδώ"είμαστε στο ios και όχι Android , γιατί θυμάμαι κάποια "potatoes" του παρελθόντος και τρέχανε με pacthes να τα μπαλώσουν στη βδομάδα . Πάντως εύχομαι καλορίζικο και καλοδούλευτο στους μηλάνθρωπους και στους  dual fan users (όπως είμαι εγώ !!!!) . 

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 minutes ago, evkar said:

θα περιμένω κλασσικά να περάσει καμμιά βδομάδα , και μετά θα δώσω μια ευκαιρία στο μικρό και ταπεινό SE . Ποτέ δε βιαζόμαστε , χρυσός κανόνας της πληροφορικής . Και μη μου πείτε "εδώ"είμαστε στο ios και όχι Android , γιατί θυμάμαι κάποια "potatoes" του παρελθόντος και τρέχανε με pacthes να τα μπαλώσουν στη βδομάδα . Πάντως εύχομαι καλορίζικο και καλοδούλευτο στους μηλάνθρωπους και στους  dual fan users (όπως είμαι εγώ !!!!) . 

Εγώ δεν κρατήθηκα 😁. Όλα ok Μέχρι στιγμής. Με τα Widget, έτσι κι έτσι, ούτως ή άλλως δεν πρόκειται να τα βάλω στη Home Screen αλλά έβγαλαν τα Call favorites και έπρεπε να φτιάξω Shortcuts. Μου τη σπάει και λίγο που τα νέα Widgets πρέπει σώνει και καλά να είναι πάνω απ' των άλλων apps. Από performance, μια χαρά, το Mail app μου φαίνεται πιο σβέλτο. Πολύ θετικά τα replies στο iMessage, όπως και το pin. Επανήλθε και το κόκκινο icon στο Music, not bad.

SE 64 (1st gen)

Επεξ/σία από CheOnWeb
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, ritualistic είπε

σιγα στο android εχουμε widgets απο το 1821... ολο καινοτομιες αυτη η apple

Αυτό πρέπει να είναι ποστ ‘λαγός’ στυλ σκυλοδρομια.. το έγραψες μόνο για να προκαλέσεις δεν εξηγείται διαφορετικά

 

Επεξ/σία από jimisnto
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Chris_BMW said:

Το έχει ήδη μεγάλε .

 Καλό θα ήταν πριν σχολιάσετε να ενημερωθείτε ...

Το έβαλαν τώρα? Από το άρθρο και τις φώτος ότι είδα. Σε όσα iphone έχω δει γνωστών κλπ δεν είχε συρτάρι εξού και ρωτάω. Ένας από τους λόγους επίσης που δεν πήγα και σε iPad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JimGer είπε

Το έβαλαν τώρα? Από το άρθρο και τις φώτος ότι είδα. Σε όσα iphone έχω δει γνωστών κλπ δεν είχε συρτάρι εξού και ρωτάω. Ένας από τους λόγους επίσης που δεν πήγα και σε iPad

Ναι τώρα 

 Έπρεπε να δεις κάποια beta έκδοση της 14 στο YouTube νομίζω πριν αποφασίσεις νομίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Chris_BMW said:

Ναι τώρα 

 Έπρεπε να δεις κάποια beta έκδοση της 14 στο YouTube νομίζω πριν αποφασίσεις νομίζω 

Μπα όχι το tablet το έχω κάπου 1.5 χρόνο κλπ. Αφού έβαλα συρτάρι εφαρμογών και δυνατότητα να κρύψεις αν δεν θες κάτι σε καλό δρόμο είναι. Θα πω ότι άργησαν καμιά 10έτια βέβαια. Δεν ξέρω τι γίνεται και στην Jailbreak κοινότητα πλέον. Πάντως κάθε βήμα στο customisation καλό είναι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη μπαταρία την τρώει γρήγορα αλλά λογικό πρώτη μέρα.

Κατά τα άλλα αδιάφορα για μένα τα widgets όπως και το app library όπως και το picture in picture. Καλοδεχούμενα φυσικά γιατί σε άλλους αρέσουν / χρησιμεύουν.

Το χρησιμότερο ίσως νέο είναι οτι οι κλήσεις δεν πιάνουν όλη την οθόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ θετικό ότι έβαλαν και στα παλαιότερα μοντέλα την δυνατότητα γρήγορης εγγραφής βίντεο στη μαμά εφαρμογή της κάμερας αλλά και την δυνατότητα αλλαγής της ανάλυσης αλλά και των FPS μέσα από την εφαρμογή πράγμα που δόθηκε πέρσι μόνο σε όλη τη σειρά 11.

 Κάλιο αργά παρά ποτέ αλλά μεγάλο φάουλ που δεν δόθηκε εξαρχής τουλάχιστον στα Xs στο οποία μόλις πριν έναν χρόνο ο εκάστοτε πελάτης έσκασε το ίδιο ακριβως ποσο με τη σειρά 11

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jimisnto είπε

Αυτό πρέπει να είναι ποστ ‘λαγός’ στυλ σκυλοδρομια.. το έγραψες μόνο για να προκαλέσεις δεν εξηγείται διαφορετικά

τυπικο ποστ χρηστη android στο insomnia που μπαινει για να σχολιασει ποσο χαλια ειναι το ios χωρις να το εχει χρησιμοποιησει ποτε του θα το ελεγα εγω

αν δεν σε επεισα ριξε μια ματια σε αυτες τις 5 σελιδες σιγουρα θα βρεις κατι παρομοιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...