Προς το περιεχόμενο

[Ηχόμπαρα] LG SN9Y @ Media Markt 249€ (ΑΚΥΡΑ)


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Από εκεί που έμαθε και αυτή (insomnia).

Spoiler

images.png.9b59425213686a92a26dde21454073ac.png

Γιατί έστειλε την συγκεκριμένη "προσφορά" σε κανένα;

 

1 λεπτό πριν, costas56 είπε

Παρέλαβα πριν λίγο από Public. χθεσινοβραδυνή παραγγελία 249 €.

Έιναι τελικά νέα ή εκθεσιακή;

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου στα Public είναι ήδη σε εκτεταμένη αναζήτηση.

Όσον αφορά τα newsletters και εμένα μου έστειλαν και το παρατήρησα. Αποδεχτήκαμε κάποιους όρους κατά την παραγγελία μας που αμφιβάλλω αν κανείς διάβασε. Δε ξέρω επομένως αν έχει εκεί αναφορά. Σε κάθε περίπτωση unsubscribe και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, costas56 είπε

Παρέλαβα πριν λίγο από Public. χθεσινοβραδυνή παραγγελία 249 €.

Εγινε μελος πριν 10 λεπτα για να ποσταρει αυτο, τρελη τρολια (η δουλεμα απο Public).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συσκευασία  είναι απείραχτη. Είναι καινούρια. Ο υπάλληλος είπε ότι προφανώς έχει γίνει λάθος στην τιμή αλλά κάποιοι θα είναι τυχεροί.

Αν έχει κάποια αξία το παράγγειλα από Public Συγγρού με Drive up (είμαι τακτικός πελάτης). 

Και ο μόνος λόγος που γράφτηκα στο Forum (παρότι το παρακολουθώ από παλιά) ήταν για να ενημερώσω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, costas56 είπε

Η συσκευασία  είναι απείραχτη. Είναι καινούρια. Ο υπάλληλος είπε ότι προφανώς έχει γίνει λάθος στην τιμή αλλά κάποιοι θα είναι τυχεροί.

Αν έχει κάποια αξία το παράγγειλα από Public Συγγρού με Drive up (είμαι τακτικός πελάτης). 

Και ο μόνος λόγος που γράφτηκα στο Forum (παρότι το παρακολουθώ από παλιά) ήταν για να ενημερώσω.

Ανεβάζεις μια φώτο από την απόδειξη της ηχόμπαρας και πείθονται όλοι.   

Επεξ/σία από neo_geo13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, costas56 είπε

Η συσκευασία  είναι απείραχτη. Είναι καινούρια. Ο υπάλληλος είπε ότι προφανώς έχει γίνει λάθος στην τιμή αλλά κάποιοι θα είναι τυχεροί.

Αν έχει κάποια αξία το παράγγειλα από Public Συγγρού με Drive up (είμαι τακτικός πελάτης). 

Και ο μόνος λόγος που γράφτηκα στο Forum (παρότι το παρακολουθώ από παλιά) ήταν για να ενημερώσω.

Και παρελαβες εσυ που εβαλες παραγγελια το βραδυ αλλα αλλοι που εβαλαν το απογευμα ακομα τιποτα.....Ισως, Ελλαδα βρισκομαστε εξαλλου, μια φωτο της αποδειξης (χαρτι) με σβησμενα τα στοιχεια σου εννοειται θα πεισει τους παντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα τα πράγματα. Είναι τσαλακωμενη...

Μόλις τώρα, malawi είπε

Δύσκολα τα πράγματα. Είναι τσαλακωμενη...

Μόλις καταπια τη γλώσσα μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Istoselidas είπε

Κόλπο από τα mm / public για να μαζεύει παράνομα emails. Ήδη μου έχουν στείλει 2 newsletters σήμερα (χωρίς την συγκατάθεση μου προφανώς και χωρίς να έχω παραγγείλει ξανά κάτι), ενώ ηχόμπαρα δεν παίζει να δω. 

Πουλάω άνετα το email μου για έκπτωση 750€ στην επόμενη αγορά. Χαλαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, costas56 είπε

Παραγγελία χθες 8:24 μμ. Απόδειξη συνημμένη.

Receipt1.jpg

Προφανως και περασες πριν πεσει η εντολη του ακυρου, μακαρι να παραλαβουν και αλλοι.

ΥΓ: Μηπως ειχες προπληρωσει με καρτα;

Επεξ/σία από Salvation81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, costas56 είπε

Η συσκευασία  είναι απείραχτη. Είναι καινούρια. Ο υπάλληλος είπε ότι προφανώς έχει γίνει λάθος στην τιμή αλλά κάποιοι θα είναι τυχεροί.

Αν έχει κάποια αξία το παράγγειλα από Public Συγγρού με Drive up (είμαι τακτικός πελάτης). 

Και ο μόνος λόγος που γράφτηκα στο Forum (παρότι το παρακολουθώ από παλιά) ήταν για να ενημερώσω.

η μόνη λογική εξήγηση είναι ότι υπήρχαν κάποια κομμάτια (ή κομμάτι)  στην συγκεκριμένη αποθήκη και γι' αυτό εσύ και όποιος άλλος έβαλε τον ίδιο τρόπο παραλαβής επωφελήθηκαν του λάθους

καλο - άκουστη !!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xristos_2011 είπε

η μόνη λογική εξήγηση είναι ότι υπήρχαν κάποια κομμάτια (ή κομμάτι)  στην συγκεκριμένη αποθήκη και γι' αυτό εσύ και όποιος άλλος έβαλε τον ίδιο τρόπο παραλαβής επωφελήθηκαν του λάθους

καλο - άκουστη !!!!!

Πολυ πιθανο να προπληρωσε με καρτα την παραγγελια και για αυτο να την πηρε πιο "ευκολα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...