Προς το περιεχόμενο

[Webcam] Logitech HD C270 στα 36€ @ public.gr


Zerg13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.public.gr/product/perifereiaka/web-cams/web-camera-logitech-c270-mayro/prod470907pp/
 

https://www.skroutz.gr/s/275549/Logitech-HD-Webcam-C270.html  απο 49€ στο skroutz χωρις μεταφορικα.

η καμερα αυτη (ειμαι κατοχος) ειναι και no1 best seller στο skroutz στην κατηγορια web cams.

ξεχαστε τις παλιες τιμες προ κορονοϊου για καποιον εξυπνο που θα την πεταξει... :) προσωπικη αποψη, σε αυτα τα χρηματα ειναι VFM.

Επεξ/σία από Zerg13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

δε θέλω να πετάξω εξυπνάδα αλλά αυτό που έγινε με τις κάμερες λόγω κορωνοϊού και μεταφέρθηκε και στις αγγελίες από όσους αγόρασαν στα 20ευρώ τις 270 και τις πουλάνε 60 δε θέλω να το χαρακτηρίσω. Καλά...δεν αναφέρομαι καν στους 920 (αν θυμάμαι καλά το μοντέλο) που από τα 50ευρώ έφτασε τα 140ευρώ σε καταστήματα και 90 στις αγγελίες.

γνώμη μου....βάλτε τη κάμερα με ενα app share από το κινητό και βάλτε το με μια θήκη stand του 5ευρου κοντά στην οθόνη και μην ασχολείστε με ένα είδος 1ης ανάγκης λόγω covid εκμετάλλευσης.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, greekfragma είπε

δε θέλω να πετάξω εξυπνάδα αλλά αυτό που έγινε με τις κάμερες λόγω κορωνοϊού και μεταφέρθηκε και στις αγγελίες από όσους αγόρασαν στα 20ευρώ τις 270 και τις πουλάνε 60 δε θέλω να το χαρακτηρίσω. Καλά...δεν αναφέρομαι καν στους 920 (αν θυμάμαι καλά το μοντέλο) που από τα 50ευρώ έφτασε τα 140ευρώ σε καταστήματα και 90 στις αγγελίες.

γνώμη μου....βάλτε τη κάμερα με ενα app share από το κινητό και βάλτε το με μια θήκη stand του 5ευρου κοντά στην οθόνη και μην ασχολείστε με ένα είδος 1ης ανάγκης λόγω covid εκμετάλλευσης.

Πες τα Χρυσόστομε! C270 με 34+ ευρώ και το λέμε και ευκαιρία, τρέχατε να πάρετε...

Τα webcam apps στα κινητά δεν παίζουν με τα πάντα (πχ δεν παίζει με το Pearson Vue app για εξετάσεις ) οπότε μερικές φορές η webcam είναι μονόδρομος.

Αλλά και πάλι c270 με 34 euro...


Βαρύ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σαν την c920 που είχε πετύχει στο amazon uk ενα black friday στα 31 λυρες  νομίζω εαν θυμάμαι καλά δεν έχει.

Επεξ/σία από jerry banana
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, lightsout είπε

30€ την είχα πάρει το 2012.

Αστείο θέμα.

ισχύει αλλά καλό για τις εποχες που διανύουμε .Θυμαμαι πριν κατι μηνες την ειχαν σε εξοφρενικες τιμες λογω του lockdown.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, panoz είπε

Πες τα Χρυσόστομε! C270 με 34+ ευρώ και το λέμε και ευκαιρία, τρέχατε να πάρετε...

Τα webcam apps στα κινητά δεν παίζουν με τα πάντα (πχ δεν παίζει με το Pearson Vue app για εξετάσεις ) οπότε μερικές φορές η webcam είναι μονόδρομος.

Αλλά και πάλι c270 με 34 euro...


Βαρύ..

Η λυση σου ειναι καποιος που χρειαζεται να μην παρει καθολου;
Αντιπροταση στα 34€ εχεις; κατσε να απαντησω εγω για να μην χανουμε χρονο.

-οχι.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την συγκεκριμένη την είχα πάρει 20κάτι ευρώ πριν .... πολλά έτη. Κάπου την έχω θαμμένη για κάβα.

Δεν μπήκα καν στον κόπο να την πουλήσω. Την c920hd την είχα πάρει (και άλλοι από εδώ) πριν λίγα χρόνια αν δεν με απατά η μνήμη μου απο amazon κοντά στο πενηντάρικο ίσως και λίγο παρακάτω. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ενότητα ονομάζεται προσφορές. Αν τα 36 ευρώ για μια webcam δεκαετίας θεωρούνται προσφορά, τότε κάποιος από όλους εμάς εδω δεν έχει καταλάβει κάτι σωστά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά επειδή είχα ανάγκη για καλη webcam έκανα υπομονή αρκετούς μήνες με την c270 (που δεν ειναι καλη webcam για το 2020, περα απο το τιμιο μικροφωνο της) και τσιμπησα την 
https://www.skroutz.gr/s/24171295/Creative-Live-Cam-Sync-1080p.html
στα 39.90 που την ειχε βαλει το e-shop πριν κατι βδομαδες... τώρα η c270 στα 34 δεν ειναι ούτε καν προσφορά αλλα δεδομένου της καταστασης αν την εχεις σουπερ αναγκη ειναι οκ σαν προιον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, lightsout είπε

Η ενότητα ονομάζεται προσφορές. Αν τα 36 ευρώ για μια webcam δεκαετίας θεωρούνται προσφορά, τότε κάποιος από όλους εμάς εδω δεν έχει καταλάβει κάτι σωστά.

Αντιπροταση στα 34€. 
ΖΖΖΖΖζζζζζζΖζζζζζ....

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...