Προς το περιεχόμενο

Xiaomi redmi note 8t ερωτηση


noobogadgetakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το κινητό του τίτλου.και εγώ και η γυναίκα μου έχουμε ακριβώς το ίδιο κινητό. Η αγορά έγινε την ίδια ακριβώς σήμερα και για τα δύο.δεν μπορώ να καταλάβω γιατί υπάρχουν κάποιες διαφορές μεταξύ τους. Διαφορές που αφορούν το μενού και κάποια άλλα.το πιο σημαντικό πρόβλημα είναι ότι ενώ μου στέλνει μήνυμα ας πούμε η γυναίκα μου στο κινητό μου πολλές φορές το λαμβάνω μετά από αρκετή ώρα.μερικές φορές και καθόλου παρά μόνο όταν συνδεθώ στο δίκτυο. Τα δικά μου μηνύματα τα δέχεται κανονικά.επίσης να αναφέρω ότι πολλές φορές που δέχομαι μήνυμα δικό της το οποίο μπορεί να περιέχει δύο και τρία μηνύματα στην ουσία έρχεται κομμένο και συμπληρωμένο από παλαιότερο μήνυμα. Ακόμα και αν δοκίμασα άλλη εφαρμογή για μηνύματα πάλι το ίδιο πράγμα συμβαίνει. Έχει κάποιος ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά έχω ακούσει ότι πολλοί έχουν πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις σε xiaomi. Δοκίμασε να κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων μήπως στρώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koutsis είπε

Γενικά έχω ακούσει ότι πολλοί έχουν πρόβλημα με τις ειδοποιήσεις σε xiaomi. Δοκίμασε να κάνεις μια επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων μήπως στρώσει.

Εάν κάνω επαναφορά τα χάνω όλα να υποθέσω;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, GeorgeR1_700 είπε

Αν ανταλλάξετε τις sims σας συμβαίνει πάλι το ίδιο? Αν ναι ίσως είναι θέμα της sim...

Δεν το κάνει όχι...εντωμεταξύ τώρα που στέλνω συνέχεια μυνήματα απλά για να δω αν το ξανά κάνει και τίποτα.τα στέλνει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω δεν ξέρω... Το κοιτάς και βλέπεις μήπως τώρα σου ξεκόλλησε μιας που την έβγαλες και την ξαναέβαλες. Αν όχι δεν ξέρω αν θα βοηθήσει η επαναφορά αλλά δεν ξέρω αν μένει και κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...