Προς το περιεχόμενο

WandaVision


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, RazielKvlt είπε

Δεν το παίζω σωτήρας.Για να την δεις πρέπει να πληρώσεις.Δεν έχουν όλοι λεφτά να πληρώνουν για όλες τις stream υπηρεσίες για τη μια δυο σειρές που μπορούν να θέλουν να δουν.Επίσης υπάρχουν και αυτοί που δεν θέλουν να κατεβάζουν πειρατικά.

το να μην σου αρέσει μια σειρά είναι απολύτως δεκτό. αλλά υπάρχει διαφορά από το δεν μου αρέσει ήταν χαζή η πλοκη κτλ με το ορίστε όλο το στορι. αν είναι να σώσεις κόσμο σώσε τον από το game of thrones😄 .

Επεξ/σία από gatokoritso
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, gatokoritso είπε

το να μην σου αρέσει μια σειρά είναι απολύτως δεκτό. αλλά υπάρχει διαφορά από το δεν μου αρέσει ήταν χαζή η πλοκη κτλ με το ορίστε όλο το στορι. αν είναι να σώσεις κόσμο σώσε τον από το game of thrones😄 .

Το game είναι κορυφαία σειρά.Μόνο ο τελευταίος κύκλος ήταν πολύ πρόχειρος και βιαστικά γραμμένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, RazielKvlt είπε

Το game είναι κορυφαία σειρά.Μόνο ο τελευταίος κύκλος ήταν πολύ πρόχειρος και βιαστικά γραμμένος.

Ρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις? Αντί να πεις συγνώμη έκανα βλακεία που δεν έβαλα spoiler, το συνεχίζεις?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, AtiX είπε

Ρε φίλε τι δεν καταλαβαίνεις? Αντί να πεις συγνώμη έκανα βλακεία που δεν έβαλα spoiler, το συνεχίζεις?

Να ζητήσω συγνώμη που έδωσα spoiler για μια μέτρια σειρά;Και δεν συνεχίζω τίποτα.Αυτοί που κάνουν παράθεση το σχόλιο μου το συνεχίζουν και εγώ τους απαντάω.Για αυτό ηρέμισε και εσύ και οι υπόλοιποι και αν σας χαλάει τόσο που να σπαμάρετε απαντήσεις κάντε αναφορά εξαρχής το spoiler να γίνει διαγραφή.

 

  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε μετέφερες πίσω στο 1999.

Καθόμαστε όλα τα φιλαράκια και παίζουμε μπιρίμπα. Ο κολλητός αρχίζει την ιστορία του:

- Παιδιά, εχθές πήγα σινεμά με την κοπέλα μου και είδαμε μιά ταινία τελείως φόλα.

- Ναί, ποιά ρε?

- Με τον Μπράντ Πίτ είναι και τον Έντουαρντ Νόρτον και που λέτε στην αρχή γίνεται αυτό, στη μέση αυτό και στο τέλος αυτό. Φόλα σας λέω, αηδία σκέτη.

 

Ναί, ο κολλητός μας έκανε spoiler το Fight Club.

Όταν βάζουμε spoiler σε κοινή θέα, απλά απολογούμαστε, διορθώνουμε το πόστ, και προχωράμε παρακάτω.

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, RazielKvlt είπε

Να ζητήσω συγνώμη που έδωσα spoiler για μια μέτρια σειρά;

Ναι... ακόμα και αν έδωσες spoiler και για την χειρότερη, για σένα, σειρά θα πρέπει να ζητήσεις συγνώμη... είναι καθαρά θέμα σεβασμού πρώτα από όλα στους συμφορητες σου και μετά στους κανόνες του forum...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ προσωπικά την λάτρεψα τη σειρά. Τα 3 πρώτα επεισόδια είναι λίγο πιο δύσκολα στην θέαση, αν και τα sitcom είναι συμπαθητικά για μένα. Απλώς ήταν εκτός του ύφους της Marvel, γι' αυτό και φαίνεται έτσι περίεργο.

Κατά τα άλλα, είχε τη πλοκή, μάθαμε πολλά για την Wanda και για το παρελθόν της. Συν ότι μας σετάρει για το μέλλον. Κάποιες σκηνές έχασα λίγο, αλλά λογικά θα τα ξαναδώ, καθώς ήταν πολύ καλά επεισόδια. Είχε επίσης ωραία OST, ο Christopher Beck έκανε όργια.

Ποιος περιμένει 1 χρόνο τώρα να την δούμε πάλι στο Multiverse of Madness.

Και φυσικά δεν μπορούσα να μην αγαπήσω το παρακάτω κομμάτι ( σε σποιλερ - χου χου): 

:P 

Επεξ/σία από KaRouLi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μϊα ερώτηση, πως επανορθώνει τις ζωές που άλλαξε η ''ηρωίδα''?

 

Το ρωτάω, γιατί δεν έχω σκοπό να δω μια σειρά που θα μου προβάλουν για ήρωα , ένα χαρακτήρα που δεν κάνει ηρωικά πράγματα. Είναι ηρωίδα ή μπα?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...