Προς το περιεχόμενο

WandaVision


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, Kostasspil είπε

@orfeas26

τσέκαρε λίγο το tag σου, μας το έδωσες στο πιάτο 😜

Θεωρώ την είδαμε την solo ταινία της. 

Είδαμε

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Και backstory και full evolution

Πιστεύω κι εγώ ότι κάτι γκάφα κάνει με το Darkhold και θα έρθει ο Strange. Ενδεχομένως να προσπαθήσει να επαναφέρει τα παιδιά. 

Υγ. Που πήγε ο White Vision ρε σεις ;

 

Πώς σκατα μπαίνει το spoiler?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Spoiler

Θεωρώ πως στην επόμενη ταινία Doctor Strange θα δούμε μια Wanda "ασταθή" που θα θυμίζει Mad Queen.

Από την αντίπερα όχθη θα έχουμε έναν Dr.strange, ο οποίος είναι ούτως ή άλλως είναι ένας απόλυτα συγκροτημένος και αποφασιστικός χαρακτήρας.

Το θέμα είναι αν θα καταφέρει να σώσει την Wanda ή  θα παραμείνει Villain.

Spoiler

Αυτό το περπάτημα είναι πολύ creepy.Screenshot_469.jpg.74a0d32a80ef89b4394511a4a0552d44.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/3/2021 στις 4:05 ΜΜ, orfeas26 είπε
  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Θεωρώ πως στην επόμενη ταινία Doctor Strange θα δούμε μια Wanda "ασταθή" που θα θυμίζει Mad Queen.

Από την αντίπερα όχθη θα έχουμε έναν Dr.strange, ο οποίος είναι ούτως ή άλλως είναι ένας απόλυτα συγκροτημένος και αποφασιστικός χαρακτήρας.

Το θέμα είναι αν θα καταφέρει να σώσει την Wanda ή  θα παραμείνει Villain.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Αυτό το περπάτημα είναι πολύ creepy.Screenshot_469.jpg.74a0d32a80ef89b4394511a4a0552d44.jpg

 

Το ιδιο περπατημα το ειχαμε δει και στο ultron. Επιτελους το ξανα χρησιμοποιησε (ειχε ευκαιριες σε προηγουμενες ταινιες να παιξει με το μυαλο καποιων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Το ιδιο περπατημα το ειχαμε δει και στο ultron. Επιτελους το ξανα χρησιμοποιησε (ειχε ευκαιριες σε προηγουμενες ταινιες να παιξει με το μυαλο καποιων)

Ισχύει!! Νομίζω ότι καλή σκηνοθετική επιλογή για το dr.strange 2 θα ήταν ο James Wan.

Έτσι για να τρομάξουμε λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Ποιος περιμένει ενα χρόνο τώρα :P 

Αν ανοίξουν ξανά οι κινηματογράφοι πιστεύω θα περάσει.

Αλλά και εγώ είμαι πολύ περίεργος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις τελείωσα και εγώ τη σειρά.

Όντως ξεκινάει κάπως, αλλά από το 3ο επεισόδιο και μετά τα πράγματα αρχίζουν και παίρνουν την πορεία τους με μία συνεχή αύξηση της κλιμάκωσης, μέχρι το αποκορύφωμα του τελευταίου επεισοδίου.

Elizabeth Olsen και Paul Bettany (Wanda&Vision) εξαιρετικοί.

Πολύ καλή παραγωγή και ανυπομονώ για την όποια συνέχεια (σειρά, movie etc)

Fun fact: O Paul Bettany ήταν η φωνή του Jarvis (της ΑΙ του Tony Stark) σε όλες τις ταινίες της Marvel από το 2008 μέχρι και το 2015 όπου ο Jarvis μετατράπηκε σε Vision, οπότε και ο Bettany απέκτησε φυσική παρουσία στις ταινίες.

 

Επεξ/σία από panther_512
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, panther_512 said:

Fan fact: O Paul Bettany ήταν η φωνή του Jarvis (της ΑΙ του Tony Stark) σε όλες τις ταινίες της Marvel από το 2008 μέχρι και το 2015 όπου ο Jarvis μετατράπηκε σε Vision, οπότε και ο Bettany απέκτησε φυσική παρουσία στις ταινίες.

Και η γυναικα του (Jennifer Connelly) ειναι η Karen στο SM: Homecoming

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xavier είπε

τι σειρες εχουν ανακοινωσει σε marvel/star wars universe και ποτε κυκλοφορουν? εχω χασει την μπαλα με τις ανακοινωσεις της disney...

:D 

Λοιπόν

Marvel-Phase 4

19/3 σκάει The Falcon and the Winter Soldier

Ταινίες

Spoiler

1418181864_phase4movies.png.86bb12d1d6d8949568e380c2799d1241.png

Σειρές

Spoiler

1043749809_Phase4series.png.3bcfde29ba5a6c24ed773f66fde241c7.png

 

Star Wars

 Ταινίες

Τριλογία από Johnson, Rogue Squadron από Jenkins, μία από  Waititi, μία που θα τρέξει ο Feige & άλλη μία ως φήμη. Από το 23 κι έπειτα όλες.

Upcoming 'Star Wars' Movies and TV: Full List of Release Dates, Casting Scoop, Rumors and News | Entertainment Tonight (etonline.com)

Σειρές

Spoiler

308562516_StarWarsshows.png.b32351c2b862727d061ee05fbca29a0f.png

Με λίγα λόγια πάρτε καμιά μετοχή της Disney. :)

Επεξ/σία από Diinekis21
  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μπορεί κάποιος να μου πει γιατί δεν υπάρχει χρόνος αρκετός και είδα το μικρό αριθμό διάρκειας των επεισοδίων οπότε βολεύει .Αξίζει η σειρά ?Με αντικειμενική άποψη όχι από κάποιον φαν των κόμιξ ή και εγώ δεν ξέρω.Ενας άκυρος εάν τη δει θα ευχαριστηθεί?Γιατί είδσ το πρώτο επεισόδιο και μου θύμισε κωμωδίες εποχών που δεν έχω ζήσει καν του 50-60 .Πρέπει να περιμένω πολύ για να γίνει καλή η σειρά και ένα γίνεται που γίνεται ?Πχ προς το τέλος μετά τη μέση ?Να ξέρω εάν αξίζει να χαραμίσω το χρόνο μου.Αλλιως έχω ελπίδες για το Λόκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Thresh είπε

Αν είσαι fan του MCU μια χαρά αξίζει. 

Τα 3 πρώτα επεισόδια είναι σε αυτό το style.

Κατάλαβα δεν είμαι όπως και έγραψα άρα λογικά pass.Οταν λέω δεν είμαι έχω δει τις ταινίες μικρός που έβλεπα κινούμενα σχέδια αλλά πέρα από τις ταινίες που είναι και πρόσφατες σε σχέση με κάμποσα χρόνια πριν των σχεδίων ,πιστεύω θα χάσω τη μπάλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...