Προς το περιεχόμενο

3 στον αέρα S04Ε02: Apple, Xbox, PlayStation, IFA, Nvidia και TikTok


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Members

Αρκετά τα θέματα συζήτησης στο νέο επεισόδιο, αρχικά με την επίσημη έλευση του Surface hardware στη χώρα μας αλλά και τις τελικές τιμές που διαμορφώνονται στις κονσόλες νέας γενιάς. 

Οι σημαντικές ειδήσεις από το χώρο του gaming αυτό το μήνα είναι συνεχείς, με τη Microsoft να δημιουργεί αίσθηση χθες με την εξαγορά της Bethesda, βάζοντας αρκετά γνωστά franchise στο οπλοστάσιο του Xbox Game Pass. Συνεχίζουμε με τη συμπλήρωση 6 μηνών λειτουργίας του gov.gr, της ενιαίας ψηφιακής πύλης του ελληνικού δημοσίου, αναφέροντας τα πολύ εντυπωσιακά στατιστικά στοιχεία που δημοσίευσε το Υπουργείο. 

Επόμενο θέμα στο podcast μας είναι οι ανακοινώσεις νέων wearable και ενός smartphone από τη Huawei και οι προσφορές που θα «παίξουν» το επόμενο διάστημα στην ελληνική αγορά. Νέες κυκλοφορίες smartphone έχουν όμως και η Honor με τη Sony αν και σε διαφορετικό τιμολογιακό επίπεδο ενώ κλείνουμε με μια γενική συζήτηση για τηλεοπτικές σειρές και ταινίες που μας άρεσαν αλλά περισσότερο, δεν μας άρεσαν.

Αναλυτικά

00:00 - Μπλα μπλα
09:55 - Surface
11:12 - Τιμές Xbox Series X/PS5
19:43 - Microsoft και Bethesda
22:26 - gov.gr
28:00 - Huawei
38:04 - Sony Xperia
39:00 - Facebook / TikTok
41:15 - Walmart
45:00 - Ταινίες και τηλεοπτικές σειρές

Το podcast "3 στον Αέρα" είναι διαθέσιμο σε πολλές υπηρεσίες όπως το Anchor, Apple Podcasts, Google Podcasts, στο Spotify και στο YouTube με βίντεο!

 


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ακούσουμε κι αυτό, αν και το προηγούμενο podcast σας δε μου άρεσε,σαν να μην είχατε και πολύ όρεξη να το ηχογραφήσετε ή μπορεί εγώ να μην ήμουν σε σωστό mood. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο και μονο για το banner θα κατσω πρωτη φορα να σας ακουσω . Συγχαρητηρια σε οποιον ειχε την ιδεα του banner.

Επιτελους το ινσομνια δειχνει κατι σοβαρο και εμπνευσμενο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, nextp είπε

μονο και μονο για το banner θα κατσω πρωτη φορα να σας ακουσω . Συγχαρητηρια σε οποιον ειχε την ιδεα του banner.

Επιτελους το ινσομνια δειχνει κατι σοβαρο και εμπνευσμενο 

Πάει η τηλεόραση από πίσω. Burn in.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, esertas είπε

Πάει η τηλεόραση από πίσω. Burn in.

Αναφερομουν σε αυτο . Εγω τοσα χρονια πρωτα φορα βλεπω (κατα εμε) κατι πραγματικα εμπνευσμενο στο ινσομνια.

Screen Shot 2020-09-22 at 14.48.34.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...