Προς το περιεχόμενο

WD Elements 500GB @kotsovolos € 32.90


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε θέλω να σου χαλάσω την προσφορά: από τo link στο skroutz που έδωσες, ο 1ΤΒ βγαίνει 44,27€ στο JMCtech (το έχουμε δοκιμάσει πλέον και το ξέρουμε σαν κατάστημα). Θεωρώ συμφέρει πιο πολύ.

Φυσικά αυτό που ανέβασες είναι προσφορά και καλή λύση οικονομικά για όποιον θέλει μικρή χωρητικότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, imvrios είπε

Δε θέλω να σου χαλάσω την προσφορά: από τo link στο skroutz που έδωσες, ο 1ΤΒ βγαίνει 44,27€ στο JMCtech (το έχουμε δοκιμάσει πλέον και το ξέρουμε σαν κατάστημα). Θεωρώ συμφέρει πιο πολύ.

Φυσικά αυτό που ανέβασες είναι προσφορά και καλή λύση οικονομικά για όποιον θέλει μικρή χωρητικότητα.

Και στον Κώτσο έχει 1 TB εξωτερικό με 39.90€ αυτή τη στιγμή για όποιον θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, iliasmach είπε

Στο link του πρώτου post, τον εμφανίζει στην σελίδα του κωτσόβολου στα 29.90 και όχι στα 32.90.

Πληρώνεις και 3 ευρώ για τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LaMereda είπε

Πληρώνεις και 3 ευρώ για τα μεταφορικά.

Ναι τώρα πρόσεξα ότι δεν είναι διαθέσιμο για παραλαβή από κατάστημα αλλά μόνο για αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πριν καμιά 10ετια το συζητάγαμε.... Εδώ και καιρό έχουμε (οκ, σε μεγαλύτερες χωρητικοτητες προφανώς, που πολλές φορές όμως έχουν ποιοτικοτερους δίσκους) τιμές 16-20€/ΤΒ κι εδώ είμαστε στα 66€! Τραγικό. 

Επίσης 500γιγα είναι πλέον αγορά για υπερβολικά λίγα και συγκεκριμένα πράγματα. Επειδή μου είχε ξεμείνει ένας παλιός 500αρης (που είχα επίσης πάρει κάποτε στο 30ευρω, οπως και έναν 1ΤΒ 2,5αρη επίσης πριν καμιά 6ετια...!) και δεν είχα τι να τον κάνω τον κοτσαρα στον δορυφορικό δέκτη και μόνο με μια σειρά ντοκιμαντέρ που τον έβαλα να γράφει γέμισε... 

Επεξ/σία από giorginho
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραιο θεμα για να μου θυμισει 500αρηδες 2.5'' που εχω (εχουμε) παρει σε 2 διαφορετικες προσφορες πριν 7-8-9; χρονια με 25 ευρω. Οταν ηταν 2-3η χωρητικοτητα απο πανω προς τα κατω.

Τελμα παντου.

  • Like 5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...