Προς το περιεχόμενο

EUROLEAGUE TV -15% με το κωδικο "EARLY15" για το Season packet


lancias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, nk9 είπε

Προφανώς εννοείς να την ακυρώσουμε μετά το τέλος της σεζόν (π.χ. το καλοκαίρι), ώστε να την αγοράσουμε εκ νέου τον Σεπτέμβρη...

Και τώρα μπορείς να την ακυρώσεις.

Δεν έχεις αγοράσει ποτέ κάποια άλλη συνδρομή online; Όποτε και αν την ακυρώσεις, η πρόσβαση σου θα διακοπεί την ημερομηνία λήξης της συνδρομής που αγόρασες.

Ή άμεση ακύρωση με επιστροφή χρημάτων είναι κάτι πρόσθετο που δε το προσφέρουν όλες οι υπηρεσίες.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 ώρες πριν, Choutas είπε

Δηλαδή η μόνη γλώσσα επιλογής των κάστερζ είναι τα αγγλικά σωστά; Θα γούσταρα να βάλω ισπανικά αν υπήρχε επιλογή επειδή έχω καλό επίπεδο στην γλώσσα.

Ναι, μόνο αγγλικά, αλλά μετά τους πρώτους αγώνες το συνηθίζεις. Όπως είπα και στο προηγούμενο ποστ, οι περισσότεροι σπικερ είναι πολύ καλοί με 2-3 να ξεχωρίζουν, εξαιρετικοί! Υπάρχει όμως και ένας πολύ εκνευριστικος, χάλια φωνή, υποτονικός  😴 και μετάδοση ότι να'ναι. Ευτυχώς ήταν σε λίγα ματς του Παναθηναϊκού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, noa113 είπε

Ευχαριστώ πολύ τους imvrios και xxaris για τις απαντήσεις τους παραπάνω. Δυστυχώς αυτό που λέει ο φίλος xxaris : "με τη λήξη του κάθε αγώνα αναγράφεται και το τελικό αποτέλεσμα όλων των αγώνων που έχουν παιχτεί στην σελίδα της αγωνιστικής. Συνεπώς αν επιλέξεις να δεις ματς την επόμενη μέρα, θα δεις και το τελικό σκορ." είναι απογοητευτικό για μένα και δεν θα αγοράσω...

Δεν ισχύει αυτό. Αν πας κατευθείαν στο κανάλι της Euroleague (https://tv.euroleague.net/) και κάνεις login δεν δείχνει τα σκορ των αγώνων. Επίσης στην εφαρμογή για ios (πιθανώς και για android) έχει επιλογή να κρύψεις το σκορ. Έχω δει πολλά ματς έτσι την επόμενη μέρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dimili είπε

Δεν ισχύει αυτό. Αν πας κατευθείαν στο κανάλι της Euroleague (https://tv.euroleague.net/) και κάνεις login δεν δείχνει τα σκορ των αγώνων. Επίσης στην εφαρμογή για ios (πιθανώς και για android) έχει επιλογή να κρύψεις το σκορ. Έχω δει πολλά ματς έτσι την επόμενη μέρα.

Και επίσης αν θυμαμαι καλά έχει επιλογή αν θελεις να εμφανίζονται τα σκορ ή όχι γενικά σε όλη τη σελίδα και ότι βλέπεις

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου.
Οκ, πληρώνουμε την ετήσια συνδρομή, μπορεί μόνο 1 άτομο να κάνει χρήση του username-pass και να βλέπει ή πχ μπορούν και 2 άτομα απο διαφορετικές ip's?
 Η ερώτηση έχει να κάνει με το σενάριο να βλέπεις εσύ και άλλο ένα άτομο με άλλη ip ταυτόχρονα την ώρα των αγώνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, hablando είπε

Να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου.
Οκ, πληρώνουμε την ετήσια συνδρομή, μπορεί μόνο 1 άτομο να κάνει χρήση του username-pass και να βλέπει ή πχ μπορούν και 2 άτομα απο διαφορετικές ip's?
 Η ερώτηση έχει να κάνει με το σενάριο να βλέπεις εσύ και άλλο ένα άτομο με άλλη ip ταυτόχρονα την ώρα των αγώνων.

φιλε μου κατα 99% ενας υπολογιστης θα μπορει να συνδεθει κ να δει .....

δοκιμασα κ εγω μεσω vpn  απο ρωσσικο σερβερ,πληρωσα σε ρουβλια κ μου βγηκε 28,40  για ολη τη season...ελπιζω να δουλεψει....

κ αν δουλεψει την επομενη μερα θα κανω το ιδιο με το netflix,,,, 

Επεξ/σία από lancias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dimili είπε

Δεν ισχύει αυτό. Αν πας κατευθείαν στο κανάλι της Euroleague (https://tv.euroleague.net/) και κάνεις login δεν δείχνει τα σκορ των αγώνων. Επίσης στην εφαρμογή για ios (πιθανώς και για android) έχει επιλογή να κρύψεις το σκορ. Έχω δει πολλά ματς έτσι την επόμενη μέρα.

 

3 ώρες πριν, agnostos99 είπε

Και επίσης αν θυμαμαι καλά έχει επιλογή αν θελεις να εμφανίζονται τα σκορ ή όχι γενικά σε όλη τη σελίδα και ότι βλέπεις

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τις απαντήσεις σας. Λέω να το τολμήσω τελικά (με τιμή Ουκρανίας). Ευχαριστώ τον TS και όσους απάντησαν στο νήμα για τις ιδέες και τις συνεισφορές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hablando είπε

Να ρωτήσω και εγώ με τη σειρά μου.
Οκ, πληρώνουμε την ετήσια συνδρομή, μπορεί μόνο 1 άτομο να κάνει χρήση του username-pass και να βλέπει ή πχ μπορούν και 2 άτομα απο διαφορετικές ip's?
 Η ερώτηση έχει να κάνει με το σενάριο να βλέπεις εσύ και άλλο ένα άτομο με άλλη ip ταυτόχρονα την ώρα των αγώνων.

Όχι ταυτόχρονα δεν μπορείς να δεις, μέχρι και την τελευταία σεζόν τουλάχιστον δεν γινόταν. Στο λέω γιατί το αγόρασα πέρυσι με φίλο εγώ για να βλέπω τα ματς Παναθηναικου κι αυτός του Ολυμπιακού και δοκιμάσαμε κάποια στιγμή να δούμε ταυτόχρονα και δεν γινόταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lancias είπε

φιλε μου κατα 99% ενας υπολογιστης θα μπορει να συνδεθει κ να δει .....

δοκιμασα κ εγω μεσω vpn  απο ρωσσικο σερβερ,πληρωσα σε ρουβλια κ μου βγηκε 28,40  για ολη τη season...ελπιζω να δουλεψει....

κ αν δουλεψει την επομενη μερα θα κανω το ιδιο με το netflix,,,, 

δούλευε κ περσυ θα δουλεύει κ φέτος. οσον αφορά το νετφλιξ είναι πιο ιδιαίτερο, το κάνα πριν 2 χρονια με τουρκια vpn κ πληρώνω 4,8 ε το μηνα για 4 άτομα που το μοιραζόμαστε. πλέον ομως καπου διάβασα οτι ζηταει τουρκικο κινητο για επιβεβαίωση νεου λογαριασμού. δοκίμασε το πάντως δε χάνεις κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα και εγω με vpn ρωσια 26 και κατι ευρω.

το δοκιμασα και με το kaspersky με τον ίδιο τρόπο και ακουστε διαφορά

total security 2pc 22euros σε σχεση με ελλαδα 58 euros 1 pc

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια ευχαριστω.

συνηθως πληρωνα ανα μηνα τα τελευταια 2+ χρονια αλλα ειπα να δοκιαμσω αλλα ρωσια φουλ πακετο.

μαλον προλαβα τελευταια στιγμη. 26 κατι ευρω βγηκε.

ευχαριστω και παλι.

 

ps  δευτερη αγωνιστικη 9/10 με ελληνικο ντερμπι.

Επεξ/σία από npapagri_xtra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...