Προς το περιεχόμενο

EUROLEAGUE TV -15% με το κωδικο "EARLY15" για το Season packet


lancias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, kostasR1 είπε

Κανονικά δεν πρέπει να ακυρώσουν τη συνδρομή. Δεν γράφει πουθενά ότι αγοράζοντας τον κωδικό πρέπει να βλέπεις απο εκεί.

Αγόρασα και γω μέσω vpn (ρωσία). Δεν νομίζω να υπάρξει θέμα. Πέρισυ μας τα έφαγαν τα λεφτά, φέτος ας τους φάμε εμείς.

Κ πέρυσι νόμιζα οτι τους τα φαγα αλλά από ότι φάνηκε τα έφαγαν αυτοί τελικά.
Μη γίνει καμια πλάκα και μας τα ξαναφάνε φέτος.... φτου φτου φτου

Επεξ/σία από alxnt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, alxnt είπε

Γιατί cancel;

Γιατι έχει auto renew.

1 ώρα πριν, kamelot1821 είπε

το κουπονι που ειχαν στειλει δεν λειτουργει και επισης δεν απαντάνε στα mail 

Δοκίμασες σήμερα και δεν πιάνει; Μου είχαν απαντήσει ότι πρέπει να περιμένω να λήξει η προηγούμενη συνδρομή πρώτα (30/9). Οπότε σήμερα μου δούλεψε κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, andreasece είπε

Γιατι έχει auto renew.

Δοκίμασες σήμερα και δεν πιάνει; Μου είχαν απαντήσει ότι πρέπει να περιμένω να λήξει η προηγούμενη συνδρομή πρώτα (30/9). Οπότε σήμερα μου δούλεψε κανονικά.

δεν εχει επιλογή cancel ειμαι Logaρισμένος

image.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου το έδειξε όταν διάλεξα να πληρώσω με κάρτα. Με Paypal δεν εμφανιζόταν.

Το site και ο οργανισμός της Euroleague είναι ασφαλή. Το VPN τώρα που συνδέεται κάποιος είναι άλλο θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περυσι ειχα παρει την ετησια με ευρωλιγκα&γιουροκαπ (βουλγαρικο vpn), πηγα φετος να χρησιμοποιησω το εκπτωτικο κουπονι 25% και ποτε δεν το δεχτηκε.
πηγα να κανω αγορα νεου ετησιου πακετου με το early buy 15% και παλι δεν το δεχοταν.
τελος δοκιμασα αγορα χωρις εκπτωτικο κωδικο και ενω εφτασα μεχρι την πληρωμη και νομιζα την εκανα, δεν εγινε ποτε η χρεωση.
στα στοιχεια λογαριασμου euroleague μου δειχνει την περσινη ακυρωμενη, την φετινη σαν ανανεωμενη και παραλληλα ακυρωμενη.
νομιζα οτι καπου τα εμπλεξα και ισως ακυρωσα την νεα (βεβαια πρωτα ακυρωσα το renew και αργοτερα δοκιμασα αγορα νεας), οπου ομως στο πευπαλ δεν εχω καμια χρεωση.
την ανανεωση την ειχα κοψει απο το πευπαλ απο περυσι, ενω φετος απλα πηγα καποια στιγμη και ακυρωσα το renew στο σαιτ της ευρωλιγκας.
καμια ιδεα; παιζει να μου γινει χρεωση και ενεργοποιηση νεου πακετου σημερα ας πουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα και πέρυσι φίλου που είχε πάρει με vpn μέσω Βουλγαρίας, προσπάθησα να βάλω κάπου τον κωδικό που μου έκαναν 25% έκπτωση λόγω διακοπής και δεν μπόρεσα να βρω άκρη. Οπότε την ακύρωσα και πήγα να βγάλω παλι annual pass αλλά δεν έμπαινε στο καλάθι, μου εβγαζε συνεχώς σφάλμα! Οπότε έκανα νέο λογαριασμό με vpn Βουλγαριας και με το EARLY15 και PayPal πλήρωσα 27,20€. (Χθες πάντως που δοκίμασα επανειλημμένα το EARLY15 δεν το δεχόταν)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, dimis_pj είπε

Εγώ είχα και πέρυσι φίλου που είχε πάρει με vpn μέσω Βουλγαρίας, προσπάθησα να βάλω κάπου τον κωδικό που μου έκαναν 25% έκπτωση λόγω διακοπής και δεν μπόρεσα να βρω άκρη. Οπότε την ακύρωσα και πήγα να βγάλω παλι annual pass αλλά δεν έμπαινε στο καλάθι, μου εβγαζε συνεχώς σφάλμα! Οπότε έκανα νέο λογαριασμό με vpn Βουλγαριας και με το EARLY15 και PayPal πλήρωσα 27,20€. (Χθες πάντως που δοκίμασα επανειλημμένα το EARLY15 δεν το δεχόταν)

Ποια εφαρμογή χρησιμοποίησες για VPN?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, kyrstallone είπε

Ποια εφαρμογή χρησιμοποίησες για VPN?

Το δωρεάν hola. Την επιλογή για να βάλεις το EARLY15  στη βγαζει στο τελευταίο στάδιο αφου εχεις δωσει στοιχεια paypal, λιγο πριν πατήσεις για τελική πληρωμή.

Επεξ/σία από dimis_pj
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Locko είπε

Το EARLY15 έχει λήξει, όπως έχει ειπωθεί στις προηγούμενες σελίδες.

Πριν μισή ώρα το έκανα, δεν λέω ψέματα

SmartSelect_20201001-181619_PayPal.jpg

SmartSelect_20201001-181844_Facebook.jpg

Επεξ/σία από dimis_pj
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επιβεβαιώνω πως όλα ΟΚ και φέτος και μάλιστα δούλεψε και το κουπόνι -25% που έδωσαν.

Σύνολο 24€ με Surfeasy VPN μέσω Ουκρανίας σε υπάρχον account από πέρυσι.

Επεξ/σία από Despotas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...