Προς το περιεχόμενο

EUROLEAGUE TV -15% με το κωδικο "EARLY15" για το Season packet


lancias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά ανανέωσα και εγώ με τον προσωπικό κωδικό για -25% και βγήκε 24 ευρώ με Hola browser με επιλογή Βουλγαρία

Το περίεργο είναι ότι προσπαθώντας να δω τώρα αγώνα κολλάει απίστευτα, σε σημείο δε βλέπεται και δοκίμασα ότι browser είχα και τίποτα.

Βάζω τον Hola με το VPN Βουλγαρίας και παίζει κανονικά λολ

Αν και πιστεύω ότι είναι τυχαίο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εγώ δεν μπορώ να δω παίζει ένα δευτερόλεπτο και μετά κάνει stuck. Το δοκίμασα σε όλους τους αγώνες. Δεν ξέρω τι να κάνω μπήκα με θέρμη να δω και δεν μπορώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Τελικά ανανέωσα και εγώ με τον προσωπικό κωδικό για -25% και βγήκε 24 ευρώ με Hola browser με επιλογή Βουλγαρία

Το περίεργο είναι ότι προσπαθώντας να δω τώρα αγώνα κολλάει απίστευτα, σε σημείο δε βλέπεται και δοκίμασα ότι browser είχα και τίποτα.

Βάζω τον Hola με το VPN Βουλγαρίας και παίζει κανονικά λολ

Αν και πιστεύω ότι είναι τυχαίο

δεν χρειαζεσαι vpn για να δεις μόνο για την συναλλαγή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, xDante said:

δεν χρειαζεσαι vpn για να δεις μόνο για την συναλλαγή 

Ναι το ξέρω απλώς όπως και στο παιδί από πάνω παίζει για 5 δευτερόλεπτα και σταματάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια  αν βλεπουμε 2 διαφορετικα pc ,με τον ιδιο κωδικο δεν δουλευει?Μου πεταει οτι πρεπει να κλεισω απο το αλλο για να συνεχισω να παρακολουθω,90 ευρω για να βλεπεις μεσω ιντερνετ μονο για 1 συσκευη?Τι μαλακια αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, andreasece είπε

Γιατι έχει auto renew.

Δοκίμασες σήμερα και δεν πιάνει; Μου είχαν απαντήσει ότι πρέπει να περιμένω να λήξει η προηγούμενη συνδρομή πρώτα (30/9). Οπότε σήμερα μου δούλεψε κανονικά.

επιλεγωντας το anual pass σε βαζει να ξαναπληρωσεις απο την αρχη  οχι να κανεις cancel ....image.png.22392ec8e2a717bb6b7de6a0fd2c4132.png

Επεξ/σία από kamelot1821
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι δεν είχα προβλήματα με το streaming.

Αλλά ξέρει κανείς αν στο Playstore του Android TV (όχι του Android) υπάρχει διαθέσιμο το app της Euroleague; Έχω την επιλογή αλλά δε θέλω να έχω notebook στο σαλόνι συνδεδεμένο στην τηλεόραση. Αυτή τη στιγμή βλέπω με cast από το κινητό στην τηλεόραση που ενώ είναι καλό γενικά, έχει αρκετά σημεία που πιξελιάζει κατά το streaming, χωρίς όμως να διακόπτεται, και επίσης το upscale δεν έχει γίνει σε όλη την οθόνη της τηλεόρασης και δεν έχει γίνει ομοιόμορφα. Έχω δύο μικρές μαύρες μπάρες πάνω και κάτω και μία μπάρα στα αριστερά αλλά όχι στα δεξιά της οθόνης.

Αν η εφαρμογή είναι διαθέσιμη, θα αγοράσω ένα mi box s αποκλειστικά γι' αυτή τη χρήση και θα το κρύψω πίσω από την τηλεόραση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω το βλεπω με cast μεσω κινητού οπως εσυ χωρις αυτα τα θεματα κ μαύρες μπάρες...  Και οχι δε το χει, δε ξερω αν περνιεται με sideload20201001_215836.jpg.a361f84aa277a18ce46474af2092b1af.jpg

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ήταν το firefox. Με Firefox κάνει stuck όχι λαγκ δεν δείχνει τίποτα όσο και να περιμένεις έβαλα chrome και έδειχνε.

Σε τηλεόραση Samsung Smart TV δεν είναι διαθέσιμο το app. Τώρα αν γίνεται sideload άγνωστο.

Δύο είναι τα τινά ή Laptop/Ultrabook/Mini PC και σύνδεση με HDMI ή casting από το κινητό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογή σε Xiaomi tv box δε βρήκα. Άνοιξα όμως browser και παίζει μια χαρά (απλά είναι λίγο μανουρα να κάνεις login klp αν δεν έχεις πληκτρολόγιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, airsak είπε

Παιδια γινεται να βλεπουμε 2 ατομα με τον ιδιο κωδικο του pass? ή παει ανα ατομο αναγκαστικα?

Εμενα μου πεταει μηνυμα στο ιδιο δυκτιο 2 διαφορετικα pc δεν με αφηνει,τι μπουρδα ειναι αυτη,θα ζητησω τα χρηματα πισω αν παιζει 1 μονο pc

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι για 1 μόνο χρήστη η συνδρομή. Το μόνο που μπορείς να κάνεις από την ίδια συσκευή να μπορείς να δεις μέχρι 4 ματς στην ίδια οθόνη, τουλάχιστον πέρσι υπήρχε αυτή η δυνατότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...