Προς το περιεχόμενο

EUROLEAGUE TV -15% με το κωδικο "EARLY15" για το Season packet


lancias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 159
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, KHB είπε

παιδια επιβεβαιωνεται οτι απαιτειται vpn  ΜΟΝΟ στην πληρωμη??Καθε φορα που θα ειναι για log in  θα θελει vpn η' ελευθερα??

εγω πληρωσα με vpn και βλέπω χωρίς vpn

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xDante είπε

εγω πληρωσα με vpn και βλέπω χωρίς vpn

ισχυει ακριβως αυτο γινεται και ειναι μονο για ενα login ...με cancel στην συνδρομη ξερει κανεις τι γινεται ;;;εχω αναφερει προηγουμενως το ζητημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, sndev είπε

Εγω το βλεπω με cast μεσω κινητού οπως εσυ χωρις αυτα τα θεματα κ μαύρες μπάρες... Και οχι δε το χει, δε ξερω αν περνιεται με sideload

 

25 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Εφαρμογή σε Xiaomi tv box δε βρήκα. Άνοιξα όμως browser και παίζει μια χαρά (απλά είναι λίγο μανουρα να κάνεις login klp αν δεν έχεις πληκτρολόγιο)

Ευχαριστώ,

κρίμα γιατί το mi box είναι safe bet. Δεν τον είχα σκεφτεί τον browser της τηλεόρασης, θα τον δοκιμάσω. Η τηλεόραση είναι 55'' και προβάλλεται λες και έχω 50άρα. Και δεν είναι και κεντραρισμένη η εικόνα.Το πιο ωραίο είναι ότι έβαλα να δω recorded παιχνίδι και το δείχνει σωστά. Δηλαδή όχι απλώς πρέπει να κάνω troubleshooting για να δω αν φταίει το κινητό, η τηλεόραση ή το router μου, πρέπει να το κάνω και με live stream.

Θα δω. Ίσως κοιτάξω απευθείας για TV Box με Android 9/10 ή κανένα Chromecast. Και πάλι ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, imvrios είπε

Ευχαριστώ,

κρίμα γιατί το mi box είναι safe bet. Δεν τον είχα σκεφτεί τον browser της τηλεόρασης, θα τον δοκιμάσω. Η τηλεόραση είναι 55'' και προβάλλεται λες και έχω 50άρα. Και δεν είναι και κεντραρισμένη η εικόνα.Το πιο ωραίο είναι ότι έβαλα να δω recorded παιχνίδι και το δείχνει σωστά. Δηλαδή όχι απλώς πρέπει να κάνω troubleshooting για να δω αν φταίει το κινητό, η τηλεόραση ή το router μου, πρέπει να το κάνω και με live stream.

Θα δω. Ίσως κοιτάξω απευθείας για TV Box με Android 9/10 ή κανένα Chromecast. Και πάλι ευχαριστώ.

Εχω cosmote tv box. Εχει ενσωματωμενο chromecast και στριμαρω απευθειας απ την εφαρμογη του κινητου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, andreasece είπε

Τότε δεν έχεις ενεργή συνδρομή.

αρα το αυτοματο renual δεν θα παιξει ποτε προφανως ...το ζήτημα μ ειναι μη φαμε καμια χρεωση απο το πουθενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα παίζει χωρίς vpn, μόνο για την αγορά επιβεβαιώνω και εγω.

Επίσης δουλεύει άψογα από τον browser της τηλεόρασης χωρίς κολλήματα, δοκιμασμένο αυτό από πέρυσι .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
  • Το VPN μόνο για τη πληρωμή, μετά δεν απαιτείται.
  • Η συνδρομή είναι για 1 χρήστη σε 1 συσκευή κάθε φορά. Δεν είναι Netflix για πολλές συσκευές με 1 account.
  • Εγώ το χρησιμοποιώ από τον Chrome browser που έχει το Zidoo Z9X και παίζει άψογα πριν λίγο που έβλεπα. Η εικόνα ήταν στραβή αν έκανες το video full screen με το εικονίδιο κάτω δεξιά. Χωρίς full screen ήταν σωστά τουλάχιστον στη δική μου TV (1080p).
Επεξ/σία από Despotas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα που το δοκιμασα βλεπαμε ταυτόχρονα 2 χρηστες, και οι 2 απο browser απο διαφορετικα δικτυα. Μολις ανοιξα 3η συσκευή (κινητο) σκαλωσε, αλλα δε ξερω αν φταει οτι ηταν τριτη συσκευη η 2η απο το ιδιο δικτυο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, morgoth_gr είπε

Σίγουρα παίζει χωρίς vpn, μόνο για την αγορά επιβεβαιώνω και εγω.

Επίσης δουλεύει άψογα από τον browser της τηλεόρασης χωρίς κολλήματα, δοκιμασμένο αυτό από πέρυσι .

Τι τηλεόραση έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με ρωσικο vpn και revolut και EARLY15 -> 26,8€ (πριν λιγα λεπτά)

 

Εγκατέστησα το okayfreedom vpn που εχει free 2GB το μήνα , επέλεξα russian vpn, μπηκα στην euroleague.tv , επέλεξα annual pass, δημιουργησα λογαριασμό βάζοντας russia για country και zip code 101000, επέλεξα πληρωμή με κάρτα, έβαλα promo code EARLY15 (το πήρε αλλα δουλευε και το EB15) και χρεωσε 26,8€ τη revolut. Η revolut εκοψε τη συναλλαγη-χρεωση για λογους ασφαλειας, επιβεβαιωσα στο app της revo οτι ημουν εγω και εχοντας πλεον δημιουργησει λογαριασμο στη euroleague επελεξα παλι το annual pass , εβαλα το promo code και χρεώθηκα κανονικά 26,8€.

Αφού ολοκληρώθηκε πήγα στα subscriptions και πάτησα cancel στο annual. Δεν ακυρωνει αυτο που έχετε πληρωσει αλλά τη μελλοντικη χρεωση. Αλλωστε το γραφει cancel anytime.

Thanks στον @lancias καθώς και στον @sndev για το tip

 

image.pngimage.png.a60489b67f8d9dcb1c35f36c0fb35108.png

Επεξ/σία από runner69
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δούλεψε αυτό 100% μόλις πριν λίγο, τι ταλαιπωρία αυτή με το Hola χθες.

Πλήρωσα με prepaid κάρτα που δεν είχε πολύ υπόλοιπο... Διαλέγοντας paypal δεν έβγαζε επιλογή για  Promo Code...

26,72€.

Ευχαριστούμε πολύ φίλε!

Επεξ/σία από deadp
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, runner69 είπε

Με ρωσικο vpn και revolut και EARLY15 -> 26,8€ (πριν λιγα λεπτά)

Εγκατέστησα το okayfreedom vpn που εχει free 2GB το μήνα , επέλεξα russian vpn, μπηκα στην euroleague.tv , επέλεξα annual pass, δημιουργησα λογαριασμό βάζοντας russia για country και zip code 101000, επέλεξα πληρωμή με κάρτα, έβαλα promo code EARLY15 (το πήρε αλλα δουλευε και το EB15) και χρεωσε 26,8€ τη revolut. Η revolut εκοψε τη συναλλαγη-χρεωση για λογους ασφαλειας, επιβεβαιωσα στο app της revo οτι ημουν εγω και εχοντας πλεον δημιουργησει λογαριασμο στη euroleague επελεξα παλι το annual pass , εβαλα το promo code και χρεώθηκα κανονικά 26,8€.

Αφού ολοκληρώθηκε πήγα στα subscriptions και πάτησα cancel στο annual. Δεν ακυρωνει αυτο που έχετε πληρωσει αλλά τη μελλοντικη χρεωση. Αλλωστε το γραφει cancel anytime.

Thanks στον @lancias καθώς και στον @sndev για το tip

image.pngimage.png.a60489b67f8d9dcb1c35f36c0fb35108.png

  σε καινούργιο λογαριασμό είχα επιλογή cancel στην παλια δεν εμφανίζεται ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...