Προς το περιεχόμενο

[Mirrorless Φωτογραφική Μηχανή] Canon EOS M50 15-45S Black @Κωτσόβολος 329€ [ΤΕΛΟΣ]


astral7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρελαβα κ γω, επιβεβαιωνω οτι δεν εχει ταινια ασφαλειας (ουτε ξεκολλημενη), οποτε μπορει ν ηταν ανοιγμενη μπορει κ οχι, γενικα αυτο ειναι μαλλον θεμα της canon  , θεωρω οτι θ επρεπε ν ειχε ταινια. Τεσπα μεσα παντως δ φαινεται ν εχει γινει καμια χρηση , ολοκαινουρια  ειναι!ακομα δεν εχω προλαβει ν δοκιμασω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά. Εμένα μου έριξαν άκυρο από χθες, λόγω διαθεσιμότητας.. Μετά από μια ώρα την παρήγγειλα στα 669 και τσουπ, με περιμένει στο courier αύριο. Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να κάνω καταγγελία. Δηλαδή αν είναι δυνατόν, έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα... Έκανα παραγγελία στις 26/09 στις 3:04μ.μ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gorillas είπε

Καλησπέρα παιδιά. Εμένα μου έριξαν άκυρο από χθες, λόγω διαθεσιμότητας.. Μετά από μια ώρα την παρήγγειλα στα 669 και τσουπ, με περιμένει στο courier αύριο. Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να κάνω καταγγελία. Δηλαδή αν είναι δυνατόν, έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα... Έκανα παραγγελία στις 26/09 στις 3:04μ.μ...

Μιλησες τηλεφωνικα? Τους ειπες οτι φαινεται διαθεσιμη? Πως το δικαιολογησαν?αν δε βγαλεις ακρη προφανως ν κανεις καταγγελια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, williamlawson είπε

Μιλησες τηλεφωνικα? Τους ειπες οτι φαινεται διαθεσιμη? Πως το δικαιολογησαν?αν δε βγαλεις ακρη προφανως ν κανεις καταγγελια

Όχι, δεν μίλησα τηλεφωνικά, μόνο που με πήραν για την ακύρωση.. Περίμενα να μου την στείλουν πρώτα τη νέα, στην κανονική τιμή και θα τους πάρω αύριο να τους τα πω ένα χεράκι. Τα έχω όλα σε mail και screenshots, και την ακυρωμένη και αυτή που έχουν στείλει. Δε νομίζω να κερδίσω κάτι αλλά ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ.

Επεξ/σία από gorillas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, gorillas είπε

Όχι, δεν μίλησα τηλεφωνικά, μόνο που με πήραν για την ακύρωση.. Περίμενα να μου την στείλουν πρώτα τη νέα, στην κανονική τιμή και θα τους πάρω αύριο να τους τα πω ένα χεράκι. Τα έχω όλα σε mail και screenshots, και την ακυρωμένη και αυτή που έχουν στείλει. Δε νομίζω να κερδίσω κάτι αλλά ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ.

Θεωρω οτι αν τους τηλ θ στην δωσουν στην προηγουμενη τιμη, στο λεω μηπως εγινε πραγματι κατι λαθος γιατι απο οτι βλεπω οσοι την προλαβαν την παραλαμβανουν σιγα σιγα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, williamlawson είπε

Θεωρω οτι αν τους τηλ θ στην δωσουν στην προηγουμενη τιμη, στο λεω μηπως εγινε πραγματι κατι λαθος γιατι απο οτι βλεπω οσοι την προλαβαν την παραλαμβανουν σιγα σιγα... 

Μακάρι φίλε μου, θα ενημερώσω..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 30/9/2020 στις 12:30 ΠΜ, gorillas είπε

Μακάρι φίλε μου, θα ενημερώσω..

Λοιπόν, μετά από μια εβδομάδα η μηχανή ήρθε στα χέρια μου στην τιμή των 329 €. Η χαρά μου δεν περιγράφεται. Είναι μακράν η καλύτερη αγορά που έχω κάνει μετά από πολλά χρόνια, όσον αφορά την τιμή. Σαν μηχανή θα δείξει παρόλο που διαβάζω πολύ καλές κριτικές. Η μηχανή είναι σε κατάσταση καινούριας, πολύ πιθανό να μην είναι από το απόθεμα των εκθεσιακών καθώς και στην απόδειξη υπάρχει εκπτωτικό κουπόνι 379€ από την τιμή των 699€.

 

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...