Προς το περιεχόμενο

H300s - Νέο Πρόγραμμα Backup VOIP Ρυθμίσεων

DanielRGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, DanielRGr είπε

Οχι απλα σκεφτομουν ποσο χαζο θα ηταν να σου στειλουν το 100v ενω υποστηριζει 2.4ghz μονο. Το TP Link θυμαμαι οταν του επινα το αιμα με διαφορα τεστ, εκανε auto-restart απευθειας. Το μονο καλο ειναι οτι διαχειριζεται τα πακετα καλυτερα.

Χαχα... Και εγώ το ίδιο σκεφτόμουν... Ειδωμεν!!  

Με απασχολεί λίγο η tv αλλά πιστεύω ότι θα βρω άκρη... 

Τώρα έχω 50αρα με ένα tp link Vr600, static ip, 2 Nas, 4 κάμερες, 3 κινητά, ps4, smart TV, ένα Linux server που φιλοξενεί ιστοσελίδα, 3 σταθερούς, 1 λαπτοπ, και 2 raspberry που τρέχουν transmision.... Και δεν έχει κάνει κιχ! 

Με πόνο καρδιάς θα το αποχωριστώ!! 

Σε ευχαριστώ πάντως.... 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 240
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Καλησπέρα, Ύστερα απο πολλά νήματα, συζητήσεις, μηνύματα και ερωτήσεις περί VOIP και πως μπορούμε να κάνουμε backup τα στοιχεία (σε περίπτωση που τα χάσουμε), έγραψα ένα προγραμματάκι (για Window

H300SVOIPBackup_Beta_1.0 early release Download link: H300SVOIPBackup_BETA_1.0.exe Virus Total: Virus Total Detection

Λοιπόν, υπάρχει ένα tweak για το fritzbox το οποίο το έχω κάνει και εγώ στο δικό μου 7530 που έχω τώρα, αλλά με ADSL (δυστυχώς) και έχω κερδίσει 4 mbps περισσότερα, χωρίς αποσυνδέσεις, αν και είχα κάπ

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.