Προς το περιεχόμενο

H300s - Νέο Πρόγραμμα Backup VOIP Ρυθμίσεων


DanielRGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 ώρες πριν, DanielRGr είπε

Καλησπερα,

Απο οτι φαινεται "χαθηκε" παλι το link, η ιστοσελιδα gofile.io κανει αναβαθμισεις αυτο το καιρο και υπαρχουν καποια θεματακια.

Ξανα ανεβαζω το λινκ και σε αυτο το μηνυμα αλλα θα ζητησω να ανανεωθει και στο αρχικο μηνυμα του νηματος.

@dusty4ever

Υ.Γ: Ευχαριστω για τη βοηθεια @ilpapacha

DOWNLOAD LINK [22/06/2021]

H300sVOIPBackup_Beta_1.0.exe

Ευχαριστω πολυ, δουλευει 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 490
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 22/6/2021 στις 10:38 ΜΜ, DanielRGr είπε

Καλησπερα,

Απο οτι φαινεται "χαθηκε" παλι το link, η ιστοσελιδα gofile.io κανει αναβαθμισεις αυτο το καιρο και υπαρχουν καποια θεματακια.

Ξανα ανεβαζω το λινκ και σε αυτο το μηνυμα αλλα θα ζητησω να ανανεωθει και στο αρχικο μηνυμα του νηματος.

@dusty4ever

Υ.Γ: Ευχαριστω για τη βοηθεια @ilpapacha

DOWNLOAD LINK [22/06/2021]

H300sVOIPBackup_Beta_1.0.exe

Καλησπέρα έχεις κάποιο link που δουλευει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, kwnssk said:

Καλησπέρα έχεις κάποιο link που δουλευει;

Το μηνυμα που εκανες παραθεση εχει λειτουργικο λινκ μεσα.. κυριολεκτικα, με μεγαλα γραμματα κι ολας :P

Φυσικα μπορεις να βρεις και το ιδιο λινκ στο 1ο μηνυμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, DanielRGr είπε

Το μηνυμα που εκανες παραθεση εχει λειτουργικο λινκ μεσα.. κυριολεκτικα, με μεγαλα γραμματα κι ολας :P

Φυσικα μπορεις να βρεις και το ιδιο λινκ στο 1ο μηνυμα

δεν μου το ανοιγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έχω το συγκεκριμένο ρουτερ με vdsl 50 vodafone. Παρατήρησα ότι μου μπλοκαρει το iptv εντελώς. Σε αλλη χωρα που το χρησιμοποιω κανονικα δεν έχω προβληματα. Υπαρχει κανενας τροπος να το ξεμπλοκαρω χωρις vpn? Εχω dns 1.1.1.1 και κλειστο firewall. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, amaxiou είπε

Καλησπέρα, έχω το συγκεκριμένο ρουτερ με vdsl 50 vodafone. Παρατήρησα ότι μου μπλοκαρει το iptv εντελώς. Σε αλλη χωρα που το χρησιμοποιω κανονικα δεν έχω προβληματα. Υπαρχει κανενας τροπος να το ξεμπλοκαρω χωρις vpn? Εχω dns 1.1.1.1 και κλειστο firewall. 

Εννοείς κάποια εφαρμογή σε smart TV?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Doubt είπε

Εννοείς κάποια εφαρμογή σε smart TV?

ναι και γενικα σε οποιαδηποτε συσκευή δοκιμασα το μπλοκαρει: pc με vlc, android με iptv player κλπ. Είναι μια m3u playlist. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, amaxiou είπε

ναι και γενικα σε οποιαδηποτε συσκευή δοκιμασα το μπλοκαρει: pc με vlc, android με iptv player κλπ. Είναι μια m3u playlist. 

Δεν ξέρω τι να σου πω. Αν παίζει σε κάποια άλλη γραμμή (π.χ. κοσμοτε) και στη δική σου όχι, τότε κάτι γίνεται.

Δοκίμασες να δώσεις ίντερνετ από το κινητό σου π.χ.? (αν έχεις αυτή τη δυνατότητα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, amaxiou said:

Καλησπέρα, έχω το συγκεκριμένο ρουτερ με vdsl 50 vodafone. Παρατήρησα ότι μου μπλοκαρει το iptv εντελώς. Σε αλλη χωρα που το χρησιμοποιω κανονικα δεν έχω προβληματα. Υπαρχει κανενας τροπος να το ξεμπλοκαρω χωρις vpn? Εχω dns 1.1.1.1 και κλειστο firewall. 

Μηπως πρεπει να κανεις setup καποια ports? Ενδεχομενως να μπλοκαρει το αυτοματο port opening ή κατι σχετικο, καλυτερα να κοιταξεις τις προδιαγραφες της iptv και δες αν υπαρχουν στο συγκεκριμενο μοντεμ. Ωστοσο, μπορεις να ξεκινησεις την ερευνα με το να χρησιμοποιησεις καποιο mobile hotspot ή να συνδεθεις σε καναν γειτονα, να δεις αν υπαρχει ιδια συμπεριφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, DanielRGr είπε

Μηπως πρεπει να κανεις setup καποια ports? Ενδεχομενως να μπλοκαρει το αυτοματο port opening ή κατι σχετικο, καλυτερα να κοιταξεις τις προδιαγραφες της iptv και δες αν υπαρχουν στο συγκεκριμενο μοντεμ. Ωστοσο, μπορεις να ξεκινησεις την ερευνα με το να χρησιμοποιησεις καποιο mobile hotspot ή να συνδεθεις σε καναν γειτονα, να δεις αν υπαρχει ιδια συμπεριφορα.

Τα δοκιμασα ολα αυτα. Τελικα εφταιγε ο παραχος iptv μου ητανε κλειδωμενο σε αλλη χωρα. Περιεργο που δουλευε με δεδομενα κινητης απο ελληνικο αριθμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το link ξανα ενημερωθηκε (καποια στιγμη θα το δειτε και στο αρχικο μηνυμα), γιατι απο οτι φαινεται περα απο τις αναβαθμισεις της ιστοσελιδας gofile.io, εχουμε και ατομα που κανουν αναφορα το αρχειο και μου το κατεβαζουν. Ελπιζω να μην χρειαστει να αλλαξει παλι το λινκ.

08/07/2021

> DOWNLOAD NOW <

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/7/2021 στις 1:50 ΜΜ, DanielRGr είπε

Το link ξανα ενημερωθηκε (καποια στιγμη θα το δειτε και στο αρχικο μηνυμα), γιατι απο οτι φαινεται περα απο τις αναβαθμισεις της ιστοσελιδας gofile.io, εχουμε και ατομα που κανουν αναφορα το αρχειο και μου το κατεβαζουν. Ελπιζω να μην χρειαστει να αλλαξει παλι το λινκ.

08/07/2021

> DOWNLOAD NOW <

καλησπερα βγαζει "This file is private."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...