Προς το περιεχόμενο

H300s - Νέο Πρόγραμμα Backup VOIP Ρυθμίσεων


DanielRGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, DanielRGr είπε

Δοκιμασε το πανω μηνυμα, δεν εχουν ανανεωσει το πρωτο μηνυμα ακομη οι διαχειριστες.

καλημέρα στο link στο πάνω μήνυμα το βγάζει αυτό, στο λινκ στο πρώτο μήνυμα λεει οτι το αρχείο δεν υπαρχει

 

Επεξ/σία από deenoo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 490
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 hours ago, deenoo said:

καλημέρα στο link στο πάνω μήνυμα το βγάζει αυτό, στο λινκ στο πρώτο μήνυμα λεει οτι το αρχείο δεν υπαρχει

 

Για κοιταξε τωρα

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εκανα ενα πειραμα με το sercomm και δουλεψε. Ενεργοποιησα και το tel2 με τον ιδιο αριθμο και ετσι τωρα εχω 2 ανεξαρτητες γραμμες με εναν αριθμο και μπορω να μιλαω και να με καλουν ταυτοχρονα σαν εχω ενα μικρο τηλεφωνικο κεντρο με εναν αριθμο, αλλα εχω ενα ερωτημα, υπαρχει τροπος ωστε να γυρισω την γραμμη στην αλλη συσκευη χωρις να κλεισω την γραμμη? Να τονισω οτι με αυτον τον τροπο μπορω να μιλαω με την μια συσκευη και να κανω κλησεις και να δεχομαι στην δευτερη ταυτοχρονα !!

Στιγμιότυπο οθόνης 2021-07-21 143331.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2021-07-21 143420.png

Επεξ/σία από dusty4ever
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dusty4ever είπε

Εκανα ενα πειραμα με το sercomm και δουλεψε. Ενεργοποιησα και το tel2 με τον ιδιο αριθμο και ετσι τωρα εχω 2 ανεξαρτητες γραμμες με εναν αριθμο και μπορω να μιλαω και να με καλουν ταυτοχρονα σαν εχω ενα μικρο τηλεφωνικο κεντρο με εναν αριθμο, αλλα εχω ενα ερωτημα, υπαρχει τροπος ωστε να γυρισω την γραμμη στην αλλη συσκευη χωρις να κλεισω την γραμμη? Να τονισω οτι με αυτον τον τροπο μπορω να μιλαω με την μια συσκευη και να κανω κλησεις και να δεχομαι στην δευτερη ταυτοχρονα !!

Ωραία... τώρα θα χτυπάνε οι εισπρακτικές και οι τηλεπροωθήσεις στέρεο.

:P

Πλάκα πλάκα, στην Αθήνα πρακτικά το έχω καταργήσει το σταθερό επειδή ενοχλούν πολύ συχνά διάφοροι για ρεύμα-τηλέφωνο-αέριο.

Σαν δυνατότητα όμως, έχει ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους σας και μπράβο στο παλικάρι που δημιούργησε αυτή την εφαρμογή.

Πάω να την κατεβάσω όμως και λέει ότι το αρχείο δεν υπάρχει.

Υπάρχει καποιο θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, RockyBalboaGr είπε

Καλημέρα σε όλους σας και μπράβο στο παλικάρι που δημιούργησε αυτή την εφαρμογή.

Πάω να την κατεβάσω όμως και λέει ότι το αρχείο δεν υπάρχει.

Υπάρχει καποιο θέμα;

Δοκίμασε το link σε αυτό το ποστ και δεν δουλεύει;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/7/2021 στις 3:35 ΜΜ, ilpapacha είπε

Δοκίμασε και από το παρακάτω link

 

 

Καλημέρα.

Τελικά το κατέβασα από το site που εστειλες απο το παρακάτω λινκ H300sVOIPBackup_Beta_1.0.exe - OneDrive (live.com) .

Σας ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Τώρα αγοράζω και το το FritzBox να τελειώνω :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα φαίνεται να λειτουργεί κανονικά το πρόγραμμα και εμφανίζει username κλπ αλλά ο κωδικός είναι κρυμμένος...

Έχει αρχή και τέλος ένα χαρακτήρα-σύμβολο και στη μέση αστεράκια. Ή μήπως είναι αυτός ο κωδικός;.....  😳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, DimitrisTS2 said:

Σε μένα φαίνεται να λειτουργεί κανονικά το πρόγραμμα και εμφανίζει username κλπ αλλά ο κωδικός είναι κρυμμένος...

Έχει αρχή και τέλος ένα χαρακτήρα-σύμβολο και στη μέση αστεράκια. Ή μήπως είναι αυτός ο κωδικός;.....  😳

Στειλε PM ενα σκρινσοτ να δω τι εννοεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 29/7/2021 στις 6:15 ΜΜ, DanielRGr είπε

Στειλε PM ενα σκρινσοτ να δω τι εννοεις

εχω το ιδιο προβλημα DanielRGr

Επεξ/σία από Silent_Spaces
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανοτατα να κανανε καποια ενημερωση στο λογισμικο του h300s, θα πρεπει να το ελεγξω. Λογω διακοπων και λοιπων υποχρεωσεων να μην μπορεσω να το κοιταξω αμεσα. Οποτε υπαρξει καποιο νεο, θα αφησω μηνυμα εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...