Προς το περιεχόμενο

Εγγύηση από Multicopter, μπράβο τους


Poexania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορει και να αργησαν να τη στειλουν, εκατσε η φαση ομως και στην καραντινα αρχικα. Σιγουρα ο χρονος ηταν πολυς και ειχα ξενερωσει ομως δεν το κανουν πολλοι να σου δωσουν ολο το ποσο της αρχικης αγορας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

καποτε οντως το πλαισιο ηταν φοβερο σε αλλαγες οπως επρεπε να ειναι ολοι .

πλεον τα τελευταια χρονια εγινε χειροτερο και απο μικρο μαγαζα που δεν εχουν την δυναμη να εξυπηρετουν.

αν εκανε ετσι το εν λογω καταστημα πραγματικα μπραβο τους και μου θυμιζει την περιπτωση με κατι δισκους λαθος τιμης του easy buy

που ειδαμε εδω προσφορα σε υπερβολικα χαμηλη τιμη και γιατι ηταν λαθος προσφερε σε ολους οσοι προλαβαν την παραγγελια απο 1 κομμματι.

το ιδιο μαγαζι (easy buy) σε εμενα πηρε πισω λαπτοπ που ανοιξα εκανα active τα windows και ειδα οτι δεν ηταν touch οθονη οπως ελεγε στο σαιτ και το πηραν πισω με πιστωση τα λεφτα στην καρτα.

βεβαια λεμε μπραβο σε απλα σωστα συμβαντα αλλα οκ αφου ειναι ολοι χαλια ας λεμε τα σωστα .

 

ακομα για τις αγγελιες και την περιπτωση ελατωματικου οντως ειναι κατι που καποιες φορες μπορει να γινει και λαθος απο αγοραστη και να μην δουλεψει κατι που και εγω παντα εχω ενα φοβο οταν πουλαω κατι η να πεσεις στην πραγματικα περιπτωση να χαλασει στα χερια του απο το τιποτα ....το μονο λαθος εδω για εμενα ειναι η λαθος αναγραφη εγγυησης ολα τα αλλα ισως σου εκατσαν εσενα αλλα το λαθος ειναι λαθος η σκοπιμο δεν το ξερω.

τελος το ονομα πρεπει παντα να το λεμε οχι μονο για να ξερουμε ολοι αλλα και για να ξερει και ο αλλος οτι θα συνεχισει να ακουγεται αρνητικα αλλα παντα μετα απο λογικη μιας και οπως ειπα μπορει να τυχει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν ηταν εκ του πονηρου το ζητημα της εγγυησης τοτε γιατι ειχε κρυμ,ενη την ημερομμηνια εκδοσης της αποδειξης αρχικα στην αγγελια;

Κατα τα αλλα, ναι, οτιδηποτε μπορει να χαλασει οποιαδηποτε στιγμη, ομως εγω αμα πουλαγα κατι σε καποιον και απο την πρωτη στιγμη δεν του δουλευε θα του εστελνα τα χρηματα πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...