Προς το περιεχόμενο

Κρυσταλλοποίηση οθόνης για προστασία ??


arxyat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους.. Σε γνωστό εμπορικό της Θεσσαλονίκης είναι ένα stand με μια όμορφη νεαρά και ένα χαριτωμένο κύριο και διαφημίζουν μια διαδικασία προστασίας οθόνης κινητών ονόματι κρυσταλλοποίηση... Τιμή στο 10ρικο..ρωταω την κοπέλα πως λειτουργεί και ανέφερε κάτι για κενά αέρος και υγρά μόρια που κάθονται στην οθόνη του κινητού. Βασικά ήταν ένα μηχάνημα σαν 3d printer που για 3 λεπτά πετούσε κάτι ατμούς για δευτερόλεπτα. Επειδής στη φυσική και την χημεία άκουγα αθλητικά μήπως ξέρει κάτι κάποιος γτ κάπως κινέζικα μου τα μεταφέρανε... Το προσπέρασα γτ μου φάνηκε μουφα μιας και στο τέλος και καλά σου βάζαν και μια προστασία 9Η των 2€ από Κίνα

IMG_20200930_173247.jpg

Επεξ/σία από arxyat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, arxyat είπε

Καλησπέρα σε όλους.. Σε γνωστό εμπορικό της Θεσσαλονίκης είναι ένα stand με μια όμορφη νεαρά και ένα χαριτωμένο κύριο και διαφημίζουν μια διαδικασία προστασίας οθόνης κινητών ονόματι κρυσταλλοποίηση... Τιμή στο 10ρικο..ρωταω την κοπέλα πως λειτουργεί και ανέφερε κάτι για κενά αέρος και υγρά μόρια που κάθονται στην οθόνη του κινητού. Βασικά ήταν ένα μηχάνημα σαν 3d printer που για 3 λεπτά πετούσε κάτι ατμούς για δευτερόλεπτα. Επειδής στη φυσική και την χημεία άκουγα αθλητικά μήπως ξέρει κάτι κάποιος γτ κάπως κινέζικα μου τα μεταφέρανε... Το προσπέρασα γτ μου φάνηκε μουφα μιας και στο τέλος και καλά σου βάζαν και μια προστασία 9Η των 2€ από Κίνα

IMG_20200930_173247.jpg

Για μουφα μου ακούγεται να πω την αλήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, arxyat είπε

Καλησπέρα σε όλους.. Σε γνωστό εμπορικό της Θεσσαλονίκης είναι ένα stand με μια όμορφη νεαρά και ένα χαριτωμένο κύριο και διαφημίζουν μια διαδικασία προστασίας οθόνης κινητών ονόματι κρυσταλλοποίηση... Τιμή στο 10ρικο..ρωταω την κοπέλα πως λειτουργεί και ανέφερε κάτι για κενά αέρος και υγρά μόρια που κάθονται στην οθόνη του κινητού. Βασικά ήταν ένα μηχάνημα σαν 3d printer που για 3 λεπτά πετούσε κάτι ατμούς για δευτερόλεπτα. Επειδής στη φυσική και την χημεία άκουγα αθλητικά μήπως ξέρει κάτι κάποιος γτ κάπως κινέζικα μου τα μεταφέρανε... Το προσπέρασα γτ μου φάνηκε μουφα μιας και στο τέλος και καλά σου βάζαν και μια προστασία 9Η των 2€ από Κίνα

IMG_20200930_173247.jpg

Η παγκόσμια πατέντα πρέπει να είναι το time travel που ανακάλυψαν γιατί η αφίσα είναι κατευθείαν από το 1985.

Επεξ/σία από Μακιαβέλλι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

 

Για την ιστορία. Οι τύποι βγάζουν φράγκα.. Κάθε φορά που περνάω έχουν 2 με 3 άτομα.. Νομίζω ότι η μόνη προστασία που παρέχεται είναι από το τζάμπα τζαμακι που και καλά δίνουν. Αυτό το 70% που υπόσχονται είναι φύκια και μεταξωτές κορδέλες.. Απλα είπα να ανοίξω ένα θέμα γτ δεν μαρεσει η κοροϊδία... Αλλά έτσι είναι η αγορά... Αυτές οι φανφάρες ακούγονται όμορφα στα αυτιά του κάθε άσχετου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, arxyat είπε

..... το 70% που υπόσχονται είναι φύκια και μεταξωτές κορδέλες..... 

... και στα 090... σου λένε το μέλλον, σου βρίσκουν τον αγαπημένο σου.... Πάμε παρακάτω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει χρόνια αυτό. Βέβαια δεν ξέρω το συγκεκριμένο ποσό καλά δουλεύει . Αυτό βασίζεται στο ότι το γυαλί αν το δούμε σε μικροσκόπιο δεν είναι λείο , αλλά είναι σαγρέ , τα προϊόντα τέτοιου είδους , υπόσχονται ότι και καλά κάνουν το γυαλί λείο και κλείνουν τα κενά που έχει με χρήση νανοτεχνολογίας κλπ. Υπήρχε παλιά και ένα υγρό που έβαζες πάνω .  Η φωτό είναι από google , γυαλί σε μικροσκόπιο .

EA137D58-1B9B-42D7-B6E0-AAC1D4DC1C27.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...