Προς το περιεχόμενο

BlitzWolf BW-GC6 Gaming Chair Bangood 85,99€ - 103.19€ Pre-order [ΤΕΛΟΣ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tσίμπησα και εγώ μια μπλε στα 85,99€. Όταν με το καλό έρθει θα την δοκιμάσω και αν με ικανοποιήσει περισσότερο από αυτή που έχω τότε θα πουλήσω την ήδη υπάρχουσα. Σε διαφορετική περίπτωση το ανάποδο. Ευχαριστώ για την ενημέρωση @Zengar Zombolt ! :) 

(Τι θέλω και μπαίνω βραδιάτικα;) :D 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το μόνο που με ανησυχεί είναι η πλαστική βάση/ποδια
γράφει βέβαια πως είναι 1136kg αντοχη....... σίγουρα πλαστικο με πλαστικο διαφέρει αρκετά....υπαρχουν και μαπα μεταλικες βασεις.....
εχει περασει και BIFMA οποτε ειναι ενα +
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έριξα κι εγώ μια παραγγελία την μπλε. Είμαι 100+ κιλά. Ελπίζω να μην σπάσουν τα ροδάκια και η μπουκάλα στους 3 μήνες όπως συμβαίνει στις απλές του κατοστάρικου που έχω πάρει κατα καιρούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η C3 πάντως με εξαίρεση κάτι της πλάκας του Σκρουτζ ( αυτές εκεί στο 50αρι ) πρέπει να είναι καλή για τα "κυβικά"μου. Κρίμα δε πρόλαβα να ρίξω κι άλλη μία παραγγελία (γκρι χρώμα) για 2η ( για τον ξάδερφο που είναι 1.78, 80~ κιλά ) 

Συνήθως ξαναβγαίνουν σε προσφορά σε παραπλήσιες τιμές με κουπόνια;

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έλεγα σε BF να χτυπήσω την Anda Seat ad12 xl αν την είχαν σε προσφορά ή σε καποια άλλη επώνυμη απο εξωτερικό , τελικά χτύπησα μια κόκκινη της προσφοράς στα 96 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, kostasgpa είπε

Τι λέει η blitzwolf γενικά;

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-GC1-Gaming-Chair-Ergonomic-Design-150Reclining-Detachable-Pillows-Footrest-Integrated-Armrest-Home-Office-p-1667695.html?rmmds=search&ID=6287832&cur_warehouse=CZ

πηρα αυτη στα 75 με κατι κουπονια ποντους καλη στιβαρη ποιοτικη για τα λεφτα της αλλα λιγο μικρες αριστερα δεξια στο καθισμα μου φανηκαν οι διαστασεις(εκει που σηκωνονται τα πλαινα τυπου μπακετ ακουμπας πανω ειμαι 80 κιλα 1.75) θα ηθελα μερικα εκατοστα πλατυτερη  αν και συνηθιζεται σιγα σιγα μετα απο 2 μερες .αν αυτη ειναι μεγαλυτερη σε πλατος θα ναι σουπερ

 

Επεξ/σία από hondakkias31
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, hondakkias31 είπε

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-GC1-Gaming-Chair-Ergonomic-Design-150Reclining-Detachable-Pillows-Footrest-Integrated-Armrest-Home-Office-p-1667695.html?rmmds=search&ID=6287832&cur_warehouse=CZ

πηρα αυτη στα 75 με κατι κουπονια ποντους καλη στιβαρη ποιοτικη για τα λεφτα της αλλα λιγο μικρες αριστερα δεξια στο καθισμα μου φανηκαν οι διαστασεις(εκει που σηκωνονται τα πλαινα τυπου μπακετ ακουμπας πανω ειμαι 80 κιλα 1.75) θα ηθελα μερικα εκατοστα πλατυτερη  αν και συνηθιζεται σιγα σιγα μετα απο 2 μερες .αν αυτη ειναι μεγαλυτερη σε πλατος θα ναι σουπερ

 

H ποιότητα πως είναι; Υπάρχει αντοχή στον χρόνο; Η δερματίνη αντέχει ή θα γίνει κομφετί μετά από λίγους μήνες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

H ποιότητα πως είναι; Υπάρχει αντοχή στον χρόνο; Η δερματίνη αντέχει ή θα γίνει κομφετί μετά από λίγους μήνες;

3 μερες την εχω θα σου ξαναστειλω σε 3 μηνες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...