Προς το περιεχόμενο

[Wireless BT Headphones] Anker Q10 22,99€ & Anker Q20 36,09€ @ Aliexpress Poland (ΤΕΛΟΣ)


lionheart75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tα wireless Bt ακουστικά του τίτλου σε προσφορά στο official κατάστημα της Anker στο Aliexpress. 

Τα μεν Q10 στα 22,99€ με την χρήση κωδικού ANKER6UD2 για αφαίρεση επιπλέον 5,23€ ενώ τα δε Q20 με anc στα 36,09€ με το κουπόνι του πωλητή -2,62€ off your order of € 34,86 or more και την χρήση κωδικού ANKER5USD για αφαίρεση επιπλέον 4,36€

>Q10 https://www.aliexpress.com/item/4000345823580.html

>Q20 https://www.aliexpress.com/item/4000263340113.html

Έρχονται από Πολωνία με free μεταφορικά σε μία βδομάδα. 

Η τιμή και για τα 2 ακουστικά βγαίνει στα 59,06€ και όπως αντιλαμβάνεστε τα τίμησα both. Tιμή που κοστίζει σκέτο το Q20 στο εξωτερικό. ;) 

Τιμές Ελλάδα :

>Q10 από 48€ τα μπλε ενώ τα μαύρα από 60€:

https://www.skroutz.gr/c/1863/headphones/m/18903/Anker.html

>Q20 από 70€:

https://www.skroutz.gr/s/21961505/Anker-Soundcore-Life-Q20-Black.html

Enjoy!

ankker.jpg

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 4
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tα Q10 τώρα ακόμα πιο φθηνά καθώς άλλαξε ο κωδικός σε ANKER8USD2 και βγαίνουν πλέον στα 21,27

Επεξ/σία από lionheart75
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξετάσουμε μόνο το anc που με ενδιαφέρει, είναι καλό; σε τι επίπεδα επωνύμων ακουστικών φτάνει; ο ήχος θέλω να είναι απλά καλούτσικος.. Ένα καλό anc όμως μου λείπει.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω κι εγώ μία ερώτηση: έχω ένα ζευγάρι SONY bt αλλά όταν συνδέονται με τον υπολογιστή, σε skype/teams κλπ το μικρόφωνο δεν παίζει. Για την ακρίβεια ο ήχος ακούγεται σαν κάποιος να πνίγεται. Παρά τις προσπάθειες που έχω κάνει μέσα από τις ρυθμίσεις του/των pc μου, πάντα τα βλέπει ως δύο διαφορετικές συσκευές: handsfree και headset. Με το ένα ακούς μόνο, με το άλλο δεν θυμάμαι τι ακριβώς πρόβλημα βγάζει, αλλά η κεντρική ιδέα είναι μία: conflict.

(Αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει) τα Q10 Anker συνδέονται απρόσκοπτα με υπολογιστή; Έχει κάνει κάποιος κλήσεις για να επιβεβαιώσει ότι δεν βγαίνει κάποιο πρόβλημα; Η ποιότητα ήχου σε αυτό το θέμα δεν με πολυνοιάζει, απλώς θέλω μία φτηνή συσκευή για να κάνω τη δουλειά μου χωρίς καλώδια.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι παρόμοια και τα 2, με την μοναδική ουσιαστική διαφορά να εντοπίζεται στο activo noise cancelling του q20.

https://www.ensmartech.com/reviews/anker-bluetooth-headphones/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Να κανω κι εγώ μία ερώτηση: έχω ένα ζευγάρι SONY bt αλλά όταν συνδέονται με τον υπολογιστή, σε skype/teams κλπ το μικρόφωνο δεν παίζει. Για την ακρίβεια ο ήχος ακούγεται σαν κάποιος να πνίγεται. Παρά τις προσπάθειες που έχω κάνει μέσα από τις ρυθμίσεις του/των pc μου, πάντα τα βλέπει ως δύο διαφορετικές συσκευές: handsfree και headset. Με το ένα ακούς μόνο, με το άλλο δεν θυμάμαι τι ακριβώς πρόβλημα βγάζει, αλλά η κεντρική ιδέα είναι μία: conflict.

(Αν κάποιος έχει χρησιμοποιήσει) τα Q10 Anker συνδέονται απρόσκοπτα με υπολογιστή; Έχει κάνει κάποιος κλήσεις για να επιβεβαιώσει ότι δεν βγαίνει κάποιο πρόβλημα; Η ποιότητα ήχου σε αυτό το θέμα δεν με πολυνοιάζει, απλώς θέλω μία φτηνή συσκευή για να κάνω τη δουλειά μου χωρίς καλώδια.

Ευχαριστώ.

Κι εγώ ότι wireless έχω και δοκίμασει στο teams μου κάνει διακεκομμένο ήχο που ρομποτίζει στην χροιά του. Με το καλώδιο λύνεται το θέμα. Το έχω ακούσει και από άλλους το παράπονο αυτό. Είναι θέμα του teams απ'οτι έχω καταλάβει. 

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος η προσφορά και για τα δύο ακουστικά. Επανήλθαν οι κανονικές τιμές.

Θα βάλω και ένα ΤΕΛΟΣ στον τίτλο. Καλορίζικα σε όσους πρόλαβαν! :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Κι εγώ ότι wireless έχω και δοκίμασει στο teams μου κάνει διακεκομμένο ήχο που ρομποτίζει στην χροιά του. Με το καλώδιο λύνεται το θέμα. Το έχω ακούσει και από άλλους το παράπονο αυτό. Είναι θέμα του teams απ'οτι έχω καταλάβει. 

Αυτό που περιγραφεις: σαν να μιλαει ρομποτ που προσπαθει να μιλησει ενω το εχουν γραπωσει απο τον λαιμο και το εχουν χωσει κατω απο το νερο. Crystal clear quality δλδ.

Πρόβλημα του teams δεν νομίζω, διοτι πολυ απλα εχω ιδιο προβλημα και στο skype. Ισως της MS γενικά όμως. Αλλά πλέον δεν έχει σημασία, τέλος η προσφορά, με το καλό να παραλάβουν όσοι αγορασαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, jonkyr είπε

Αυτό που περιγραφεις: σαν να μιλαει ρομποτ που προσπαθει να μιλησει ενω το εχουν γραπωσει απο τον λαιμο και το εχουν χωσει κατω απο το νερο. Crystal clear quality δλδ.

Πρόβλημα του teams δεν νομίζω, διοτι πολυ απλα εχω ιδιο προβλημα και στο skype. Ισως της MS γενικά όμως. Αλλά πλέον δεν έχει σημασία, τέλος η προσφορά, με το καλό να παραλάβουν όσοι αγορασαν.

Φυσικά και ειναι πρόβλημα του teams (αν όντως είναι τελικά). Αυτό δεν αναιρεί το αν έχουν πρόβλημα και άλλες εφαρμογές, είτε ανήκουν στην MS είτε όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, stavag είπε

εκανα την παραγγελία χτες το πρωι και σήμερα το μεσημέρι τα παρέλαβα ,απίστευτα πράγματα

Έλα ρε, μπράβο! Εμένα δεν έχουν φύγει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος ενδιαφέρεται και δεν πρόλαβε   την προσφορά είναι  και Αθήνα  .Θα έρθουν 2 κομμάτια q20 και q10 που είναι προς διάθεση μετά από ακύρωση φίλου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και εγώ ότι είναι απίστευτα γρήγοροι. Τα Q20 έφυγαν χτες με DHL Express από Πολωνία και ήδη μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι θα γίνει παράδοση μέχρι το τέλος της ημέρας.

Τα Q10 ακόμα δεν έχουν φύγει από Πολωνία αλλά και αυτά με την μέθοδο αυτή θα έρθουν σε μία μέρα. Μπράβο ANKER. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...