Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth Headphones] Sony WH-1000XM4 σε Public / Media 279.30€


chbl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα πήρα την προηγούμενη φορά που είχαν βγει σε τέτοια τιμή. Τα ακουστικά είναι απλά απίστευτα! Ότι πιο άνετο έχω φορέσει, τεράστια αυτονομία και παρά πολύ καλό active noise cancellation. Τα συστήνω ανεπιφύλακτα. Σε αυτή την τιμή δεν νομίζω να υπάρχει κάτι καλύτερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παίδες. Ερώτηση για τα 1000ΧΜ4 μιας και βλέπω ότι έχετε εικόνα. Πως είναι η αίσθηση των ακουστικών; Είναι βαριά/ογκώδη; Δεν είμαι fan του συγκεκριμένου μοντέλου (κάτοχος qc 35ii) αλλά σκεφτόμουνα να προχωρήσω σε αγορά των 1000XM4 για συγκεκριμένη χρήση, μιας και προσθέσανε και το feature με την εναλλαγή συσκευών. Ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξεχνάω ότι τα φοράω. Αλλά αυτό είναι προσωπική εικόνα. Το καλύτερο.που έχεις να κάνεις είναι να πας σε ένα μαγαζί και να τα δοκιμάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Thanasis159 είπε

Δεν υπάρχει η δυνατότητα παραλαβής σε κατάστημα ή χάνω κάτι;

Κι εγώ αυτό προσπαθώ να κάνω! γιατί δεν δίνει την επιλογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ξερει κανεις αν μπορω να τα συνδεσω στον υπολογιστη με 3.5mm jack και αν μπορω να εχω ανοιχτο noise cancelling ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Kwsths67 είπε

Παιδια ξερει κανεις αν μπορω να τα συνδεσω στον υπολογιστη με 3.5mm jack και αν μπορω να εχω ανοιχτο noise cancelling ετσι?

Και δική μου απορία αυτό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Kwsths67 είπε

Παιδια ξερει κανεις αν μπορω να τα συνδεσω στον υπολογιστη με 3.5mm jack και αν μπορω να εχω ανοιχτο noise cancelling ετσι?

Ναι μπορείς.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τηλεφωνικές κλήσεις και ομιλία σε παιχνίδια, έχω ακούσει ότι δεν είναι καθόλου καλά. Μπορεί κανείς, που τα έχει, να επιβεβαιώσει?
Γιατί είναι ο μοναδικός παράγοντας που με σταματάει να τα πάρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια μολις τα φορεσα πρωτη φορα, αφοτου εκανα firmware update.

Γιατι δουλευω πανω απο μεγαλη οδο με πολυ θορυβο και λογο covid εχουμε παραθυρα πορτες ανοιχτα εντελως για να κανει ρευμα ο αερας. Ενα εχω να πω. ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, λες και εισαι σε αλλη ΔΙΑΣΤΑΣΗ κυριολεκτικα με το ANC.

Δεν μπορω να περιμενω να τα δοκιμασω σε μετρο και εξω για περπατημα.

 

Κυριολεκτικα λες και τους εκλεψα στα 279 ευρω.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Kwsths67 είπε

Παιδια μολις τα φορεσα πρωτη φορα, αφοτου εκανα firmware update.

Γιατι δουλευω πανω απο μεγαλη οδο με πολυ θορυβο και λογο covid εχουμε παραθυρα πορτες ανοιχτα εντελως για να κανει ρευμα ο αερας. Ενα εχω να πω. ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ, ΕΞΩΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ, λες και εισαι σε αλλη ΔΙΑΣΤΑΣΗ κυριολεκτικα με το ANC.

Δεν μπορω να περιμενω να τα δοκιμασω σε μετρο και εξω για περπατημα.

Κυριολεκτικα λες και τους εκλεψα στα 279 ευρω.

Μπορείς να δεις λίγο και αυτά που λέω, για να ξέρω? Μια κλήση δηλαδή από κινητό, στο πως σε ακούει ο άλλος και συνομιλία σε online game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, topdim είπε

Μπορείς να δεις λίγο και αυτά που λέω, για να ξέρω? Μια κλήση δηλαδή από κινητό, στο πως σε ακούει ο άλλος και συνομιλία σε online game

συνομιλια τελεια ακουγομαι και δεν πιανει αμαξια κτλ καθολου που ημουν διπλα απο πανεπιστημιου, ετσι ειπε ο πατερας τουλαχιστον. Και εγω ακουγα πολυ καλα.

τωρα αυτα που ειδα απο reviews για call quality  ειναι οτι ειναι 2α η 3α στον κοσμο, τα ξεπερνανε λιγο τα bose 700 για παραδειγμα. Γενικα ομως παιρνεις τοπ 3 στον κοσμο και για call quality οποτε δεν ξερω γιατι σε πειραζει τοσο πολυ, αν τα θελεις παρτα δεν θα βρεις περιπτωση που δεν θα εχεις καλη εμπειρια πιστευω.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kwsths67 είπε

συνομιλια τελεια ακουγομαι και δεν πιανει αμαξια κτλ καθολου που ημουν διπλα απο πανεπιστημιου, ετσι ειπε ο πατερας τουλαχιστον. Και εγω ακουγα πολυ καλα.

τωρα αυτα που ειδα απο reviews για call quality  ειναι οτι ειναι 2α η 3α στον κοσμο, τα ξεπερνανε λιγο τα bose 700 για παραδειγμα. Γενικα ομως παιρνεις τοπ 3 στον κοσμο και για call quality οποτε δεν ξερω γιατι σε πειραζει τοσο πολυ, αν τα θελεις παρτα δεν θα βρεις περιπτωση που δεν θα εχεις καλη εμπειρια πιστευω.

Εγώ δεν διάβασα ότι είναι 2α ή 3α όπως λες, αλλά ότι είναι αρκετά "κακά" σε αυτά τα δυο που ρωτάω, στο τομέα μουσικής και απομόνωσης, ναι διάβασα ότι κάνουν παπάδες. Για αυτό είπα να ακούσω την άποψη και κάποιου που τα έχει εδώ μέσα και όχι κάποιου που μπορεί να τα παίρνει από κάποια εταιρία, για αυτό ρωτώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...