Προς το περιεχόμενο

iPhone 12 από 64GB χώρου και iPhone 12 Pro από 128GB


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, antwnella79 είπε

 Έχω τόσα χρόνια το iCloud μην πληρώνω χωρίς λόγο συσκευή και με μεγάλο χώρο αποθήκευσης 

Yπαρχει και το google photos, που σου δινει απεριοριστο cloud για παντα, χωρις συνδρομη, στο iphone

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλα Παιρνεις αυτο με τα λιγότερα GB και δινεις 0.99 καθε μηνα δηλαδη ουτε 12€ το χρονο και κερδιζεις 50 GB. Οι κάρτες Sd ποσο κοστίζουν ουτως η αλλως στους Android Users ;Συν του οτι αυτος ο χώρος σε ¨ακολουθεί¨ σε καθε συσκευη της apple που κατέχεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Fotis13 είπε

Επιτελους ξεκινησανε τα pro  απο τα  128 gb,γιατι τα 64 δεν φτανουν για τιποτα πλεον .

Ουτε με το icloud σε φτανουν? Εγω με 64αρι μια χαρα τη βγαζω με το βασικο πακετο του icloud. Αλλα μουσικη μονο spotify, ταινιες κ τετοια netflix/disney+, μενουν οι φωτογραφιες που μπορεις να τις στειλεις google photos αν σε γεμισει το icloud.

Με τοσες σχεδον δωρεαν cloud υπηρεσιες, δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος για μεγαλυτερη συσκευη. Εκτος και αν αποθηκευεις αρχεια λογω δουλειας κτλπ, η παιζεις παρα πολλα παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Hetfield είπε

Υπαρχει μπαταρια κινητου που κραταει πανω απο 1-2 χρονια;

Οχι.

Πριν τα 3 χρόνια δεν μου έχει χαλάσει ποτέ μπαταρία, αν την φορτίζεις σωστά κρατάει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι να εχουν 6gb ram τα νεα Pro μοντελα γιατι με τα 4 του Pro/Pro Max πεφτει reload.

Απο κει και περα δεν φοβαμαι τοσο την αυτονομια γιατι το νεο soc ακουγεται οτι ειναι εξαιρετικα battery friendly.

Σιγουρα δε θα πιασουν τις αυτονομιες των τωρινων μοντελων, αλλα και να ειναι λιγο χειροτερες δε με πειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εσεις που λετε οτι σας φτανουν και περισευουν τα 64 και περσυ τα 32 ,το χρησιμοποιητε καθολου η απλα λιαζεται στο τραπεζακι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Ουτε με το icloud σε φτανουν? Εγω με 64αρι μια χαρα τη βγαζω με το βασικο πακετο του icloud. Αλλα μουσικη μονο spotify, ταινιες κ τετοια netflix/disney+, μενουν οι φωτογραφιες που μπορεις να τις στειλεις google photos αν σε γεμισει το icloud.

Με τοσες σχεδον δωρεαν cloud υπηρεσιες, δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος για μεγαλυτερη συσκευη. Εκτος και αν αποθηκευεις αρχεια λογω δουλειας κτλπ, η παιζεις παρα πολλα παιχνιδια.

Δεν χρησιμοποιω το cloud δεν με βολευει εχω παρα πολλες φωτογραφιες kai  video  και θελω να τις εχω διαθεσιμες ανα πασα στιγμη και πολυ γρηγορα .Δεν παιζω games  στο κινητο .

Ειμαι ειδικη περιπτωση :)

Επεξ/σία από Fotis13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Fotis13 είπε

Δεν χρησιμοποιω το cloud δεν με βολευει εχω παρα πολλες φωτογραφιες kai  video  και θελω να τις εχω διαθεσιμες ανα πασα στιγμη και πολυ γρηγορα .Δεν παιζω games  στο κινητο .

Ειμαι ειδικη περιπτωση :)

κακως, τι θα θες να τα εχεις μαζι σου? δε βλεπεις οτι δεν εισαι φυσιολογικος? αν δε σε φτανουν τα 64 ειναι ανωμαλια. ακους εκει, θες να εχεις τις φωτο και τα βιντεο σου μαζι, που ακουστηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, slk200gr είπε

εσεις που λετε οτι σας φτανουν και περισευουν τα 64 και περσυ τα 32 ,το χρησιμοποιητε καθολου η απλα λιαζεται στο τραπεζακι?

Εμένα προσωπικά όπως τα λες.. Έχω αυτή τη στιγμή στο 64άρι το XR, 13,8 of 64 used...  (αγορά πριν 2 χρόνια...)

Επεξ/σία από vasim
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, tommy^ είπε

Το θεμα ειναι να εχουν 6gb ram τα νεα Pro μοντελα γιατι με τα 4 του Pro/Pro Max πεφτει reload.

Απο κει και περα δεν φοβαμαι τοσο την αυτονομια γιατι το νεο soc ακουγεται οτι ειναι εξαιρετικα battery friendly.

Σιγουρα δε θα πιασουν τις αυτονομιες των τωρινων μοντελων, αλλα και να ειναι λιγο χειροτερες δε με πειραζει.

6gb ram? Γιατι android ειναι? Αφου δεν τα χρειάζεται (θα λέγανε κάποιοι )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...