Προς το περιεχόμενο

Η Google αναμένει μόλις 800.000 πωλήσεις για το Pixel 5 έως το τέλος του χρόνου


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

56 λεπτά πριν, stial είπε

ξέχασες το "μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος"... πιο γραφικός και απο κάρτα γραφικών. 

 

φιλε μου σορρυ κιολας αλλα αμα γραφεις αρλουμπες, εισαι απλα η γραφικοτητα που συντηρει αυτην την κατασταση. Σε ρωτησα που το βρισκουμε και εσυ αρχισες να βαζεις μεσα vpn, συγγενεις, ταχυδρομεια, και κριτικες μεταχειρισμενων στο ινσομνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, hakunamatata είπε

φιλε μου σορρυ κιολας αλλα αμα γραφεις αρλουμπες, εισαι απλα η γραφικοτητα που συντηρει αυτην την κατασταση. Σε ρωτησα που το βρισκουμε και εσυ αρχισες να βαζεις μεσα vpn, συγγενεις, ταχυδρομεια, και κριτικες μεταχειρισμενων στο ινσομνια. 

πιτσιρικο πρωτον εσυ ανεφερες το vpn και 2ον αν ενδιαφέρεσαι όντως θα έπρεπε να ξέρεις ποιές χώρες το πήραν πρώτο. Τώρα αν δεν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις τα αυτονόητα για να το παραλάβεις απο ξένη χώρα και rageαρεις για αυτό με χαρά μου να σε βοηθήσω με τα βήματα τα οποία εσύ ο ίδιος σνομπάρεις. Φύγε απο δω ρε μπρο ☺️

Επεξ/σία από stial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, stial είπε

πιτσιρικο πρωτον εσυ ανεφερες το vpn και 2ον αν ενδιαφέρεσαι όντως θα έπρεπε να ξέρεις ποιές χώρες το πήραν πρώτο. Τώρα αν δεν έχεις τη δυνατότητα να κάνεις τα αυτονόητα για να το παραλάβεις απο ξένη χώρα και rageαρεις για αυτό με χαρά μου να σε βοηθήσω με τα βήματα τα οποία εσύ ο ίδιος σνομπάρεις. Φύγε απο δω ρε μπρο ☺️

 

Ο πιτσιρικος εδω απ οτι μαλλον εισαι εσυ, και φαινεται απο τους τροπους σου και απο το μηνυματακι που μου εστειλες. Μερικοι θελουμε να πατησουμε ενα κουμπι, στην τοπικη αγορα και να παραγγειλουμε για να ερθει μεσα σε 2 εργασιμες το πολυ (αντε για Ελλαδα παραπανω, δεν ξερω ποσο ειναι οι χρονοι παραδοσης εκει πλεον). Εσυ λοιπον που εισαι πιτσιρικος οντως και θα βαλεις τη θεια σου/αδερφη σου στη Γερμανια να σου στειλει πακετο, εχεις και αρκετο χρονο (και το χαρτζιλικι της γιαγιας σου) για να καθεσαι να κυνηγας προσφορες με το δικανο, να κανεις αγοραπωλησιες online για να βγαζεις τα σπασμενα, και επιπλεον, να βριζεις κοσμο. Πολλοι απο εμας εχουμε ομως πιο σημαντικες δουλειες απο το να κανουμε τετοια πραγματα, και οπως ειπα, το κινητο επισημα δεν ειναι διαθεσιμο, για τους περισσοτερους απο εμας. Τωρα αμα ειναι να κανουμε κολπα και ταρζανιες για την συσκευη, παιρνουμε 3 κινεζικα και βαζουμε πιξελ ρομ και τελειωνει η ιστορια. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...