Προς το περιεχόμενο

FTTH ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΠΟΡΙΕΣ/ ΥΠΟΥΛΑ ΣΗΜΕΙΑ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, and_64 είπε

Αν εχεις κρατήσει τηλεφωνο απο το συνεργείο που εκανε την εγκατάσταση δοκίμασε να επικοινωνήσεις μαζί τους. Σε μένα ήρθαν μετά απο 2 μέρες και με σύνδεσαν οι ίδιοι που είχαν κάνει την εγκατάσταση στην πολυκατοικία, δεν βλέπω το λόγο για τέτοια καθυστέρηση

Έχω τηλέφωνο αλλά ο επιβλέπων της όλης φάσης μου είπε ότι είναι ανεξάρτητο συνεργείο κ δεν έχει σχέση με τον ΟΤΕ .αυτοί απλά παραδίδουν τη γραμμή ως έτοιμη και αναλαμβάνει συνεργείο του ΟΤΕ από κει κ πέρα για τοποθέτηση ρούτερ οπότε νομίζω είναι άκυρο να πάρω τηλεφωνο.με φίλο μου τεχνικό του ΟΤΕ που μίλησα μου εξήγησε ότι ΟΤΕ ίσον γραφειοκρατία και όλες οι δουλειές περνάνε από 10 διαφορετικά τμηματα για να πάρουν έγκριση .θα 0εριμενω μέχρι τρίτη Τετάρτη κ μετά ξεκινάω τα τηλέφωνα στον ΟΤΕ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Kekro88 είπε

Έχω τηλέφωνο αλλά ο επιβλέπων της όλης φάσης μου είπε ότι είναι ανεξάρτητο συνεργείο κ δεν έχει σχέση με τον ΟΤΕ .αυτοί απλά παραδίδουν τη γραμμή ως έτοιμη και αναλαμβάνει συνεργείο του ΟΤΕ από κει κ πέρα για τοποθέτηση ρούτερ οπότε νομίζω είναι άκυρο να πάρω τηλεφωνο.με φίλο μου τεχνικό του ΟΤΕ που μίλησα μου εξήγησε ότι ΟΤΕ ίσον γραφειοκρατία και όλες οι δουλειές περνάνε από 10 διαφορετικά τμηματα για να πάρουν έγκριση .θα 0εριμενω μέχρι τρίτη Τετάρτη κ μετά ξεκινάω τα τηλέφωνα στον ΟΤΕ 

Καταλαβα...

Εμενα vodafone έπαιξε οπως σου είπα, το ίδιο συνεργείο έκανε τα πάντα. 

Όπως και να χει ελπίζω να σε φτιάξουν γρήγορα!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, magaiver85 είπε

Η ημιμάθεια είναι χειρότερη της αμάθειας. Πρόσεχε πως τα πετάς.. 

Δε είναι ημιμαθεια αγαπητέ, ειναι η κοροϊδία των παρόχων στην ελλαδα, που αλλα λενε και άλλα εννοούν και εχουν βαλει και εμας στο τρυπακι να σκεφτόμαστε περίεργα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αν μπορειτε να βοηθησετε σε 2 αποριες ως προς την εγκατάσταση οπτικης ινας στο σπίτι 

1.εφόσον φτασει η οπτικη ινα μεσα στο σπιτι πχ στο σαλονι, πως θα μπορεσω να εχω τηλεφωνική συσκευή στο γραφειο;
2.στο σπιτι υπαρχει συναγερμός που ειδοποιει εταιρεια σεκιούριτι με αυτοματοποιημενη κληση, πως θα συνεχίσει να κανει αυτη τη κληση;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, fysikos είπε

Αν μπορειτε να βοηθησετε σε 2 αποριες ως προς την εγκατάσταση οπτικης ινας στο σπίτι 

1.εφόσον φτασει η οπτικη ινα μεσα στο σπιτι πχ στο σαλονι, πως θα μπορεσω να εχω τηλεφωνική συσκευή στο γραφειο;
2.στο σπιτι υπαρχει συναγερμός που ειδοποιει εταιρεια σεκιούριτι με αυτοματοποιημενη κληση, πως θα συνεχίσει να κανει αυτη τη κληση;
 

 

Για να μην τα ξαναγράφω δες εδω 

Δουλεύουν όλα κανονικά!

Επεξ/σία από and_64
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 17/1/2021 στις 2:22 ΜΜ, darky299 είπε

Οι εργασίες που γίνονται για να περάσουν την ίνα μέχρι μέσα στο σπίτι είναι δωρεάν?

Αν έχεις κουπόνι από sfbb.gr κοστίζουν 2€. Αν δεν έχεις κοστίζουν 50€. Μιλαμε πάντα για cosmote που γνωρίζω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...