Προς το περιεχόμενο

Αγορά καρέκλας γραφείου


e-giannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρες καλημέρες, ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια καρέκλα γραφείου για πολύωρη χρήση μεσα στην ημέρα.

Δουλεύω απο σπιτι οπότε κάθομαι περίπου 10 ώρες την ημέρα στο γραφείο.

Έχω μπερδευτεί με τις καρέκλες και τις τιμές που βλέπω στo σκρουτζ και το bestprice και ψάχνω κάποια αναπαυτική καρέκλα (δεκτές και οι συμαζεμένες gaming) η οποία να έχει ανάκληση, να μην ειναι τρελά φαρδιά και να έχει ρύθμιση για να ανεβάζεις/κατεβάζεις το ύψος απο τους βραχίονες της. (budget έως 150€)

Έχετε καμία πρόταση??

Επεξ/σία από e-giannis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν μπορούσες να ανέβεις λίγο σε χρήματα (179 ευρώ) θα σου πρότεινα την markus από ικεα. Εκτός του οτι είναι αναπαυτική έχει άλλα δύο σημαντικά πλεονεκτήματα. Δεν ιδρώνει η πλάτη σου το καλοκαίρι και έχει 10 χρόνια εγγύηση (Αυτό που δεν έχει είναι ρύθμιση βραχίονα καθ' ύψος). Αν σε βολέψει δοκίμασε την από κοντά. Βασικά μην πάρεις καρέκλα χωρίς να την δοκιμάσεις πρώτα.

Επεξ/σία από Petros24ath
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα! Πουλάω μια καρέκλα αλλά δεν ξέρω αν είναι αυτό που θελεις.... είναι καρέκλα gaming έχει και ρύθμιση για βραχίονες και την δίνω στα 150 ευρο αν σε ενδιαφέρει στείλε μου 

 

Επεξ/σία από Kens
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα την φθηνοτερη απο sato ακριβα ηταν παλι γυρω στα 250 αλλα εχει εξαιρετικη ποιοτητα δεν χαλασε στα 2 χρονια οπως του πλαισιου που πηρα και μπορεις αν θελεις να τη στειλεις για σερβισε και γι συντηρηση
ειναι μαζεμενη δεν εχει πολυ μεγαλο ογκο με βολευει παρα πολυ στη μεση και ειναι σχετικα αναπαυτικη

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...