Προς το περιεχόμενο

Μέχρι Φεβρουάριο του ’21 επεκτείνεται η διάρκεια των δωρεάν συνδρομών του Apple TV Plus


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, axidousgr είπε

Εχω δει αρκετες αξιολογες σειρες ! απο ταινιες δεν εχει τιποτε !! και μιλαω για την δωρεαν συνδρομη που εχω 

Απο περιεχομενο οχι πολλα πραγματα !! Να μου πεις και το Netflix απο ταινιες ειναι χαλια μαυρα !

Αλλα θα δουμε στο μελλον τι εχει να μας δειξει 

Η Apple πριν κάτι μέρες έγινε μέλος της MPAA.

Θα πάρει χρόνο φυσικά αλλά θα έρθουν και οι ταινίες, δικής της παραγωγής.

Πληροφοριακά ήταν ένας από τους bidders για το Cleopatra μαζί με Universal, Warner Bros, Netflix.

Ανακοινώθηκε χθες ότι το κέρδισε η Paramount αλλά φαίνεται ότι η Apple άρχισε να κυνηγάει και ταινίες.

https://deadline.com/2020/10/cleopatra-gal-gadot-patty-jenkins-movie-deal-paramount-pictures-wonder-woman-reteam-laeta-kalogridis-writing-1234595246/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, Gougouftas είπε

Δεν το κανει μονιμα δωρεαν να τελειωνει η ιστορια...Λεφτα υπαρχουν.

θα το χωσει στο apple one και θα το πληρωνουμε ειτε το θελουμε ειτε οχι 

Εμενα ας πουμε θα με ενδιεφερε μονο η μουσικη και το fitness αλλα στα βαζει πακετο ολα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι να τον κάνεις τον έναν χρόνο? 5 σειρές έχει όλες και όλες. Σε μισό μήνα τις βλέπει κάποιος και τελείωσε. 

Ted Lasso. (Ωραία κωμωδία..ο ορισμός της feel good σειράς)
Defending Jacob. (Μινι σειρά Καλο θρίλερ μυστηρίου)
Morning Show (Η καλύτερη σειρά του Apple TV)
See (Μεγάλη ακριβή παραγωγή 10 επεισοδίων που λόγω δικτύου δεν έχει πάρει την προσοχή που της αξίζει)
Trying (Χαριτωμένη ευχάριστη σειρά που δείχνει ωραία και το θέμα της υιοθεσίας) 
Mythic Quest (Η αγαπημένη μου προσωπικά...έξυπνη nerdουλίστικη κωμωδία) 

Αυτά...και μια μέτρια πολεμικη ταινία με τον Tom Hanks.

ΤΕΛΟΣ. 

Επεξ/σία από Backpacker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Nix_ είπε

off topic: Δεν είναι έτσι. Ο λόγος και η γραφή είναι όπλο για τον άνθρωπο. Έχουν την αξία τους... Δεν αρκεί μόνο να καταλαβαίνουμε τι λέει κάποιος. Γι αυτό και αναπτύχθηκε η γραφή.

Τα όπλα τα χρησιμοποιούμε στον πόλεμο εδώ είναι απλά ένα φόρουμ δεν χρειάζεται να προσβάλεις τον οποιοδήποτε. Κάποιοι δεν ξέρουν γράμματα τι να κάνουν να μην γράφουν; (δεν μιλάω για συγκεκριμένη περίπτωση). Επίσης εδώ βλέπουμε χειρότερα σε τηλεόραση άρθρα και εφημερίδες. Έχεις και εσυ δίκαιο αλλά είναι πρακτικά αδιάφορο να διορθώνεις ένα σχόλιο, εγώ γράφω με αυτόματη διόρθωση δεν φαντάζεσαι τι έχω δει και έχω γράψει αλλά πλέον βαριέμαι και να τα διορθώσω. Φιλικά πάντα 🐼😁.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, farcry33 είπε

Τα όπλα τα χρησιμοποιούμε στον πόλεμο εδώ είναι απλά ένα φόρουμ δεν χρειάζεται να προσβάλεις τον οποιοδήποτε. Κάποιοι δεν ξέρουν γράμματα τι να κάνουν να μην γράφουν; (δεν μιλάω για συγκεκριμένη περίπτωση). Επίσης εδώ βλέπουμε χειρότερα σε τηλεόραση άρθρα και εφημερίδες. Έχεις και εσυ δίκαιο αλλά είναι πρακτικά αδιάφορο να διορθώνεις ένα σχόλιο, εγώ γράφω με αυτόματη διόρθωση δεν φαντάζεσαι τι έχω δει και έχω γράψει αλλά πλέον βαριέμαι και να τα διορθώσω. Φιλικά πάντα 🐼😁.

Κάνεις ένα λάθος, δεν προσέβαλλα κανέναν προσωπικά, μην κάνεις "λογικό άλμα" από το αρχικό σχόλιο. Είμαι προσεκτικός.

Μπορεί να φαίνεται ότι δεν έχει πρακτική σημασία αλλά στην ουσία έχει. Καταλαβαίνω πάντως τι θέλεις να πεις και δεν διαφωνώ, έχει και η δική σου άποψη δίκιο. Απλά αναφέραμε και οι δύο τις δύο πλευρές του νομίσματος. Τα λέω αυτά χωρίς καμία επιθυμία προσβολής. Δεν κρίνουμε ανθρώπους αλλά καταστάσεις, ήταν η αφορμή για πολλά άλλα που βλέπουμε κατά καιρούς... 

Το σταματάω όμως γιατί ξεφύγαμε με δική μου ευθύνη! 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν συγκρίνεις το περιεχόμενο netflix, amazon prime, Disney+... Και βάλεις δίπλα το apple tv... Όχι 3 μήνες ακόμα δωρεάν, 33 θα δώσει 😂 

Αυτα Ευρώπη. Λίγο παραπάνω uk βάζεις και το britbox μέσα. Αν κάνεις και μια βόλτα στην άλλη ακρη του Ατλαντικού βάζεις και  hulu κτλ

Η διαφορά είναι χαοτική. Μόλις κόψουν τις δωρεάν συνδρομές θα σβήσουν 

 

Επεξ/σία από gthe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τραγικό που εκτός των δικών τους παραγωγών οι ταινίες που έχουν μέσα πρέπει να πληρώσεις για να τις νοικιάσεις ή να τις αγοράσεις.
Με τέτοια τακτική δεν πρόκειται ποτέ να πλησιάσει ούτε κατά διάνοια Neflix-Disney. Θα μείνει ένα περιθωριακό streaming service που θα το δινουν "προσφορα" με αγορές apple προιόντων όπως τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Backpacker είπε

Τι να τον κάνεις τον έναν χρόνο? 5 σειρές έχει όλες και όλες. Σε μισό μήνα τις βλέπει κάποιος και τελείωσε. 

Ted Lasso. (Ωραία κωμωδία..ο ορισμός της feel good σειράς)
Defending Jacob. (Μινι σειρά Καλο θρίλερ μυστηρίου)
Morning Show (Η καλύτερη σειρά του Apple TV)
See (Μεγάλη ακριβή παραγωγή 10 επεισοδίων που λόγω δικτύου δεν έχει πάρει την προσοχή που της αξίζει)
Trying (Χαριτωμένη ευχάριστη σειρά που δείχνει ωραία και το θέμα της υιοθεσίας) 
Mythic Quest (Η αγαπημένη μου προσωπικά...έξυπνη nerdουλίστικη κωμωδία) 

Αυτά...και μια μέτρια πολεμικη ταινία με τον Tom Hanks.

ΤΕΛΟΣ. 

the banker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...