Προς το περιεχόμενο

TOSHIBA Canvio Basics 1TB Portable HDD USB 3.0 @Public 19.90€[ΤΕΛΟΣ]


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι κ@ραδες το εξαφανησαν στο site .... και μεσα απο το καλαθι . Δεν εχω δει πιο γελοιους  και το xiaomi box ακομα τιποτα :devil: Την εβαλα αλλα ξερω τι θα παρω ...

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Δεν βγαζει κατι.

 

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

Οι κ@ραδες το εξαφανησαν . Δεν εχω δει πιο γελοιους  και το xiaomi box ακομα τιποτα :devil: Την εβαλα αλλα ξερω τι θα παρω ...

Έβαλα το link ολόκληρου το newsletter διότι το link μόνο για το σκληρό δεν δουλεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mhlogiatros είπε

Τελος ? όχι ότι υπηρχε τιποτα :P

Το mediamarkt γενικά δεν τσουλάει στο site, εγώ το πήρα απο public . Έβαλα το link στο αρχικό post ;) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, iCyd είπε

Το mediamarkt γενικά δεν τσουλάει στο site, εγώ το πήρα απο public . Έβαλα το link στο αρχικό post ;) 

Γενικά δεν τσουλάει το mediamarkt. Μη σας τύχει να χρειαστείτε επιστροφή χρημάτων λόγω εγγύησης... ο Θεός να σας λυπηθεί!

Thanks TS, πήρα από Public με παραλαβή από κατάστημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλυτερο μπ******λο απ αυτο το καταστημα δεν υπαρχει. Εβαλα κουπονι 20 ευρω που ειχα. Το πηρε. Στη συνεχεια κολλησε η σελιδα. Το κουπονι φαινεται οτι χρησιμοποιηθηκε αλλα παραγγελια δεν ολοκληρωσα.

Πραγματικα,ας το κλεισουν καλυτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και κουπονι απο το προηγουμενο ακυρο οποιος το θελει :P

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι μετά από εκτεταμένη αναζήτηση στο δίκτυο των προμηθευτών μας, το προϊόν παραγγελίας δεν βρέθηκε τελικώς διαθέσιμο. Το προϊόν θα αφαιρεθεί από την παραγγελία σας.

Για τον λόγο αυτό σας εξασφαλίσαμε ένα εκπτωτικό κουπόνι 10% για την επόμενή σας αγορά απο το mediamarkt.gr . Για να το χρησιμοποιήσετε, στο πεδίο εξαργύρωσης κουπονιού θα πρέπει να εισάγετε τον κωδικό discoupon2020. 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...