Προς το περιεχόμενο

TOSHIBA Canvio Basics 1TB Portable HDD USB 3.0 @Public 19.90€[ΤΕΛΟΣ]


iCyd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 163
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, MYLOPOTAMOS είπε

Παιδιά σε usb2 δεν παίζει και κανει σαν ένα τικ -τικ 

Σε usb 3 κανονικα ομως

η usb που τον έβαλες δίνει λιγότερο ρεύμα από όσο χρειάζεται.

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο Παμπλικ:
Η παραγγελία σου είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή!

ειχα παραγγειλει 2 (το ενα για μια φιλη) .. απ οτι καταλαβαινω εχω τη δυνατοτητα να παρω τον ενα για την ωρα..
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, MasterX είπε

απο Παμπλικ:
Η παραγγελία σου είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή!

ειχα παραγγειλει 2 (το ενα για μια φιλη) .. απ οτι καταλαβαινω εχω τη δυνατοτητα να παρω τον ενα για την ωρα..
 

Έχει έρθει στο κατάστημα ο ένας και έχεις την επιλογή να πας τον πάρεις άμεσα ή και τους δύο μαζί, όταν παραλάβουν και τον δεύτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, specre είπε

Έχει έρθει στο κατάστημα ο ένας και έχεις την επιλογή να πας τον πάρεις άμεσα ή και τους δύο μαζί, όταν παραλάβουν και τον δεύτερο.

ναι λογικα αυτο.. αλλα δεν μου εξασφαλιζει οτι θα βρουν σιγουρα δευτερο..
και επισης επιδη την εχω πατησει προσφορα του Κοτσου προσφατα που πηγα και μου ειπα οτι ειχε γινει μπερδεμα απο το συστημα και επειδη δεν υπηρχαν πολλα κομματια της προσφορας, ειχαν παρει 3 ατομα και δεν προλαβα εγω κανενα..
Οποτε καλυτερα να παραλαβεις οτι υπαρχει

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MasterX είπε

ναι λογικα αυτο.. αλλα δεν μου εξασφαλιζει οτι θα βρουν σιγουρα δευτερο..
και επισης επιδη την εχω πατησει προσφορα του Κοτσου προσφατα που πηγα και μου ειπα οτι ειχε γινει μπερδεμα απο το συστημα και επειδη δεν υπηρχαν πολλα κομματια της προσφορας, ειχαν παρει 3 ατομα και δεν προλαβα εγω κανενα..
Οποτε καλυτερα να παραλαβεις οτι υπαρχει

Τον έναν που είναι στο κατάστημα (και σε ενημερώσαν) δεν τον "χάνεις", εκτός και αν δεν το παραλάβεις μέσα σε 5 εργάσιμες ημέρες (αν θυμάμαι καλά). Για τον δεύτερο έχεις ένα δίκιο. Υπάρχει μια πιθανότητα να μην έρθει και να φας άκυρο 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, MasterX είπε

απο Παμπλικ:
Η παραγγελία σου είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή!

ειχα παραγγειλει 2 (το ενα για μια φιλη) .. απ οτι καταλαβαινω εχω τη δυνατοτητα να παρω τον ενα για την ωρα..
 

Κι εμένα το ίδιο.

Το ένα ήρθε και το άλλο αναμένεται.

Έχω ένα προαίσθημα ότι το δεύτερο θα εμφανιστεί μόνο αν υπάρξουν μη παραλαβές από άλλους... Μακάρι να κάνω λάθος.

Επεξ/σία από nk9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, MYLOPOTAMOS είπε

Παιδιά σε usb2 δεν παίζει και κανει σαν ένα τικ -τικ 

Σε usb 3 κανονικα ομως

Mεχρι και σε κινητο με micro-usb το συνδεσα και επαιξε κανονικα. Τσεκαρε μηπως εχει προβλημα το καλωδιο σου ή θυρα που το συνδεσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα κάνει και εγώ μια κράτηση (2 τεμάχια, έναν για μένα και έναν για την αδελφή μου. Δε θα μπουν  αγγελίες εδώ 😛 ) στα Public (Πάτρας) και παρέλαβα σήμερα.

Ο ένας είχε μαζί και κάτι σαν powerbank μιας χρήσης, ενώ ο άλλος όχι.

121691747_371279357359388_6704440184576280280_n.jpg.406446ba018fde84661a0ec7c9a45f94.jpg

Επεξ/σία από nikos16717
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα από ζωγράφου χτες χωρίς powerbank!!!!χαχαχχα!όλα καλά μου είπε έχει στο μαγαζί κάποια ακόμα.ζητηστε να σας το δώσει σε τιμή προσφοράς.μαλλον θα σας το κάνει.....εγώ το παραγγειλα όσο είχε την προσφορά από τους πρώτους κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, Aurumnus said:

Δηλαδή το χρησιμοποιείς μία φορά και μετά στα σκουπίδια!;

Όχι. 

Το χρησιμοποιείς μια φορά και μετά στους ειδικούς κάδους ανακύκλωσης για μπαταρίες. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, NickTG είπε

Όχι. 

Το χρησιμοποιείς μια φορά και μετά στους ειδικούς κάδους ανακύκλωσης για μπαταρίες. 

Πρακτικά μία η άλλη δηλαδή.

Αλλά το «βαφτίζουν» ανακύκλωση, οπότε ψυχολογικά αισθανόμαστε ότι κάνουμε και το καλό, και σώζουμε τον πλανήτη.

 

Και μετά κάποιοι άλλοι μας ζαλίζουν για τις πλαστικές σακούλες και τα πλαστικά καλαμάκια...


 

Εύχομαι να δώσουν όσο το δυνατόν λιγότερες από αυτές τις αντι-οικολογικές μπαταρίες.

 

Επεξ/σία από Aurumnus
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα μου ειχαν 2 σε καθε δισκο σύνολο 4 οποιος τις θέλει μπορει να κανουν για DIY εκρηκτικούς μηχανισμους  :P

Eνας λευκος ενας μαυρος πηγα και τους πηρα κλεινοντας . O λευκος για xbox ειναι ασορτι .Και ειναι διαφορετικος σε διαστασεις πιο μεγαλος απο το μαυρο !

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...