Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG NOTE 10 PLUS 256 GB PUBLIK ...598.99 ΕΥΡΩ [ΕΛΗΞΕ]


kazampidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, master1992g είπε

Λέω να το ρισκάρω και να περιμένω μηπως γίνει price match από κωτσο αύριο, σε συνδυασμό με 2πλασιους πόντους από αλφα και απαλλαγή θα βγει τσάμπα.

Αλλιώς αναμονή για black Friday.. 

    Σωστη σαν σκεψη για τον Κωτσοβολο, αν μπορεις να κανεις και χρήση  2πλασιων ποντων και απαλλαγη μια χαρά, για το blackfriday  μην εχεις και μεγαλες προσδοκιες παντως, μουφα βλέπω να ειναι σαν και περυσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το BF θα ξεκινήσουν τα μεγάλα καταστήματα και ο κάθε πικραμένος να ξεσκαρταρει σαβούρα από πριν 20 μέρες με "εκπτωση". 

Προσοχή μεγάλη όπως κάθε χρόνο 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Arkin είπε

Αν δεν ειχε τον exynos θα το χτυπαγα γιατι η τιμη ειναι πολυ καλη και απο επισημο καταστημα. Αναμενω το S20 FE 5G με τον 865. Αξιζει ομως για οσους δεν παιζουν παιχνιδια και θελουν πενακι.

Υπάρχει το Samsung Galaxy s20 fe στα 640 με δώρο τα Samsung Galaxy Buds Live (120 ευρώ περίπου). Στο Σκρουτζ ξεκινάει από 780!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eξαιρετικο find!

Το κοιταω για τον αδερφο μου, ξερει κανεις το Public τι ζηταει για αποφορολογηση?

ΕΝΤΙΤ: Μολις εξαντληθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, KoGi είπε

Διορθωση: Απο 680 στο σκρουτζ   https://www.skroutz.gr/s/23150962/Samsung-Galaxy-Note-10-Dual-256GB-Aura-Black.html

Διόρθωση στη διόρθωση

Από 652€: https://www.bestprice.gr/item/2155742926/samsung-galaxy-note-10-256gb-dual.html

Γενικά το bestprice έχει καλύτερες τιμές στα κινητά από το skroutz...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, greekbusters είπε

Το έκανα και εγώ κράτηση για παραλαβή από το καταστημα. Με αποφορολογηση βγαίνει κάπου στα 485 αν είδα καλά οπότε μια χαρά με συμφέρει προσωπικά για αλλαγή του αριστου note 8

Αυτό πως γίνεται ακριβώς; 

Πες ότι πάω με αφμ φίλου που έχει μαγαζί... 

Μου το δίνουν 485;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Αυτό πως γίνεται ακριβώς; 

Πες ότι πάω με αφμ φίλου που έχει μαγαζί... 

Μου το δίνουν 485;

Πρέπει να πάει ο ίδιος και όχι εσύ. Πρέπει να έχει εκτυπωμένη την σελίδα από το gsis στην προσωποποιημενη πληροφόρηση που λέει ότι εντάσσεται σε καθεστώς ΦΠΑ και να έχει και την ταυτότητα του μαζί. Και το ποσό το αφαιρούν στο ταμείο 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Πρέπει να πάει ο ίδιος και όχι εσύ. Πρέπει να έχει εκτυπωμένη την σελίδα από το gsis στην προσωποποιημενη πληροφόρηση που λέει ότι εντάσσεται σε καθεστώς ΦΠΑ και να έχει και την ταυτότητα του μαζί. Και το ποσό το αφαιρούν στο ταμείο 

Γιατί να πάει ο ίδιος; αν μου δώσει τα χαρτιά κ τους πω στο ταμείο είναι για εκείνη την επιχείρηση; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Boubis1411 είπε

Γιατί να πάει ο ίδιος; αν μου δώσει τα χαρτιά κ τους πω στο ταμείο είναι για εκείνη την επιχείρηση; 

Δεν ξέρω να σ πω το γιατί αλλά έτσι είναι. Πρέπει να πάει ο ίδιος με την ταυτότητα του δυστυχώς. Λογικά αν το επέτρεπαν αυτό θα έκοβε ο καθένας σε όποιο αφμ θέλει 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, greekbusters είπε

Δεν ξέρω να σ πω το γιατί αλλά έτσι είναι. Πρέπει να πάει ο ίδιος με την ταυτότητα του δυστυχώς. Λογικά αν το επέτρεπαν αυτό θα έκοβε ο καθένας σε όποιο αφμ θέλει 

Οκ θα πάμε μαζι δεν υπάρχει θέμα. Το κάνουν πάντως αυτό με νοιάζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από όσο βλέπω δεν ισχύει πλέον η τιμή οποτε ας μπει τέλος στον τίτλο να μη χαιρόμαστε άδικα :)

 

Επεξ/σία από touloumelek
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Δεν ξέρω να σ πω το γιατί αλλά έτσι είναι. Πρέπει να πάει ο ίδιος με την ταυτότητα του δυστυχώς. Λογικά αν το επέτρεπαν αυτό θα έκοβε ο καθένας σε όποιο αφμ θέλει 

Δεν ισχυει αυτο εφοσον μπορεις να το κανεις μεσω υπολογιστη.. Και δεν ζητανε απλα εναν αριθμο ΑΦΜ μονο :)

 

54 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Οκ θα πάμε μαζι δεν υπάρχει θέμα. Το κάνουν πάντως αυτό με νοιάζει 

Μπορεις τηλεφωνικα να το κανονισεις και να στειλεις μεσω email τα εγγραφα. Φροντισε να βαλεις ονομα παραληπτη το δικο σου 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, argosixna είπε

Δεν ισχυει αυτο εφοσον μπορεις να το κανεις μεσω υπολογιστη.. Και δεν ζητανε απλα εναν αριθμο ΑΦΜ μονο :)

Μπορεις τηλεφωνικα να το κανονισεις και να στειλεις μεσω email τα εγγραφα. Φροντισε να βαλεις ονομα παραληπτη το δικο σου 

Δηλαδή σε οποιοδήποτε κατάστημα γίνεται αυτό; δεν το ήξερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...