Προς το περιεχόμενο

SAMSUNG NOTE 10 PLUS 256 GB PUBLIK ...598.99 ΕΥΡΩ [ΕΛΗΞΕ]


kazampidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η παραγγελία σου είναι έτοιμη προς παραλαβή!

Μπορείς να περάσεις από τώρα να την παραλάβεις απο το κατάστημα Τσιμισκή!

Εγω τελικα πηρα αλλο κινητο απο τις προσφορες του κωτσου οποτε αυτο δεν θα το παραλαβω. Αν το θελει καποιος απο Θεσσαλονικη ας μου στειλει μηνυμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, greekbusters είπε

εγω τελικα δεν το βολευτηκα... μια που το πηρα μια που το εδωσα ☺️

Γιατί;;; ασε να μαντέψω; σου φάνηκε λίγο τούβλο;;; 

ή ήταν κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Γιατί;;; ασε να μαντέψω; σου φάνηκε λίγο τούβλο;;; 

ή ήταν κάτι άλλο;

Γιατί είμαι περίεργος χεχε , δεν μπορώ να βολευτω αλλο νοτε πέραν του 8. Ολα μου φαίνονται τεραστια μπροστά του. Κινηταρος βέβαια το 10 απλα εμενα δεν μου άρεσε λογω μεγέθους.  Ηθελε 2 χέρια σίγουρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, Sonis4 είπε

Η παραγγελία σου είναι έτοιμη προς παραλαβή!

Μπορείς να περάσεις από τώρα να την παραλάβεις απο το κατάστημα Τσιμισκή!

Εγω τελικα πηρα αλλο κινητο απο τις προσφορες του κωτσου οποτε αυτο δεν θα το παραλαβω. Αν το θελει καποιος απο Θεσσαλονικη ας μου στειλει μηνυμα. 

Μακαρι να ημουν Σαλονικα να το χτυπουσα αμεσα με τιμολογιο.

16 λεπτά πριν, greekbusters είπε

Γιατί είμαι περίεργος χεχε , δεν μπορώ να βολευτω αλλο νοτε πέραν του 8. Ολα μου φαίνονται τεραστια μπροστά του. Κινηταρος βέβαια το 10 απλα εμενα δεν μου άρεσε λογω μεγέθους.  Ηθελε 2 χέρια σίγουρα 

Οντως? Ελαχιστη διαφορα βρισκω στις διαστασεις. Υπαρχει βεβαια, μην ειμαι απολυτος, αλλα δεν ξερω αν ειναι τοσο τρομερη. (Οφφτοπικ οσο δεν παει, αλλα αν εισαι ευχαριστημενος με το 8, παρε το 9 καποια στιγμη, ιδιες διαστασεις, καλυτερη μπαταρια ;) )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ευτυχώς δεν έχω θέμα με το μέγεθος. Επειδή ήθελα αποκλειστικά note προτίμησα το 10 τελικά. Το 20 έχει τρελή διαφορά τιμής για αυτά που προσφερει και έχει τον τραγικό exynos. Μια βόλτα σε γειτονικό φόρουμ σχετικα με την μπαταρία θα σας πεισει. Οκ θα πάρει 3 χρόνια Android αναβαθμίσεις αυτό είναι κάτι αλλά πιστεύω θα έχω αλλάξει μέχρι τότε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, panos7 είπε

Εγώ ευτυχώς δεν έχω θέμα με το μέγεθος. Επειδή ήθελα αποκλειστικά note προτίμησα το 10 τελικά. Το 20 έχει τρελή διαφορά τιμής για αυτά που προσφερει και έχει τον τραγικό exynos. Μια βόλτα σε γειτονικό φόρουμ σχετικα με την μπαταρία θα σας πεισει. Οκ θα πάρει 3 χρόνια Android αναβαθμίσεις αυτό είναι κάτι αλλά πιστεύω θα έχω αλλάξει μέχρι τότε. 

Το 10 exynos δεν έχει κι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια η μπαταρια σας πως τα παει; εμενα νομιζω οχι καλα, με το ζορι πανω απο 3 ωρες οθονη. Εχω κανει ολες τις πιθανες ενεργειες μεχρι και επαναφορα αλλα το προβλημα φαινεταν να παραμενει. Εχω κανει 3 φορτισεις συνολικα.

Παιζει να το αλλαξουν σαν doa απο το public;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, babyonboard είπε

Το 10 exynos δεν έχει κι αυτό?

Exynos έχει άλλα είναι σε καλύτερα επίπεδα σε σύγκριση με τον 855 που φοράνε τα αμερικανικά κλπ

Ο φετινός exynos 990 είναι αίσχος μπροστά στον 865+

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, EvilEyes είπε

Παιδια η μπαταρια σας πως τα παει; εμενα νομιζω οχι καλα, με το ζορι πανω απο 3 ωρες οθονη. Εχω κανει ολες τις πιθανες ενεργειες μεχρι και επαναφορα αλλα το προβλημα φαινεταν να παραμενει. Εχω κανει 3 φορτισεις συνολικα.

Παιζει να το αλλαξουν σαν doa απο το public;

DOA λόγω exynos δεν δέχονται ούτε στην Κορέα φίλε. Κάνε όλες τις αναβαθμίσεις και αν δεν πιάσει άρχισε να κάνεις και το σταυρό σου. 🤣😂💩

Επεξ/σία από Looter
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
4 ώρες πριν, ckalog είπε

Ξανά σε προσφορά στα 599 €, τόσο το μαυρο (διαθεσιμο στο public και στο mediamarkt) όσο και το λευκό (κατόπιν παραγγελίας στο public).

Τελος δυστυχως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...