Προς το περιεχόμενο

iPhone 12 Pro & Pro Max: Με 5G, εκπληκτικές κάμερες και ανανεωμένο σχεδιασμό, τα ισχυρότερα φετινά iPhone


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ειρωνεια  χωρις να σε γνωριζω φιλε μου να σου λειπει δε μιλησα προσωπικα για σενα ή για την αγαπη σου για την συγκεκριμενη εταιρια. Τη γνωμη μου ειπα εκτος αν απαγορευεται.Εσυ αγορασε και 10 iphone 12 δε με ενδιαφερει καθολου τα λεφτα δικα σου ειναι.Μαθε ομως την ευγενεια.Καλη συνεχεια.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, kostas106gti είπε

Kαλα ειδικα με αυτο πηγα να πνιγω  το εστειλα και σε κατι φιλους μου  και  εγινε χαμος τους εφτιαξα την μερα απο τα  γελια .Ο ορισμος της κωμωδιας...

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, kostas106gti said:

Εμένα να σου πω μου φαίνεται πιο αστείο το παρακάτω

Galaxy S20 ultra 128 --> 1.399,00 €

https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/samsung-galaxy-s20-ultra-128gb-5g-smartphone-gray/prod10600103pp/

'η και αυτό

Xiaomi Mi 10 Pro 256 --> 1.208,72 €

https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/xiaomi-mi-10-pro-256gb-5g-smartphone-solstice-grey/prod10685164pp/

979 για σημερα το samsung & 769 το xiaomi. 😛 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, exempetse είπε

Η ειρωνεια  χωρις να σε γνωριζω φιλε μου να σου λειπει δε μιλησα προσωπικα για σενα ή για την αγαπη σου για την συγκεκριμενη εταιρια. Τη γνωμη μου ειπα εκτος αν απαγορευεται.Εσυ αγορασε και 10 iphone 12 δε με ενδιαφερει καθολου τα λεφτα δικα σου ειναι.Μαθε ομως την ευγενεια.Καλη συνεχεια.

Πολύ δράμα αγαπητέ για ένα power brick. Σε λίγα χρόνια κανείς δεν θα το βάζει στην συσκευασία του κινητού και θα το δεις και θα σου φαίνεται και απόλυτα λογικό.
Καλή συνέχεια.

P.S. Στο δικό της store η Apple έκοψε ήδη 1/3 της τιμής σε φορτιστή USB-C και ακουστικά lightning για όσους τα θέλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, billdanos είπε

979 για σημερα το samsung & 769 το xiaomi. 😛 

Όσο εγώ μιλάω εσείς παραγγέλνετε ...😁

Μη ξεχνάς όμως ότι μιλάμε και εδώ για τιμές λανσαρίσματος.

Επεξ/σία από kostas106gti
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dhm21911 είπε

Σχεδιασμός απο προηγούμενη σειρά. Παρουσίαση που ξεκινάει με new similar δεν το λες και επιτυχία. Ίδιες τιμές αλλά χωρίς φορτιστή και ακουστικά. Ξέρω ξέρω όλοι σας έχετε 37 φορτιστές σπίτι . Ναι των 5w συμφωνώ και κάποιοι με το iphone 11 έχουν 15( σοκ ) . Λες και έχετε χρόνια fast charging στην apple κάνετε μερικοί.

Από το 2017 οποίος αγόραζε καινούργιο I phone είχε .

 Να υποθέσω «εσείς» πρέπει να είχατε χροοοονια πριν κάπου στο 2016 αν δεν κάνω λάθος ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, kostas106gti είπε

Εμένα να σου πω μου φαίνεται πιο αστείο το παρακάτω

Galaxy S20 ultra 128 --> 1.399,00 €

https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/samsung-galaxy-s20-ultra-128gb-5g-smartphone-gray/prod10600103pp/

'η και αυτό

Xiaomi Mi 10 Pro 256 --> 1.208,72 €

https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/xiaomi-mi-10-pro-256gb-5g-smartphone-solstice-grey/prod10685164pp/

Μαζί σου εννοείται !!! Αλλά να μην το πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mnlskps είπε

Μαζί σου εννοείται !!! Αλλά να μην το πούμε;

Γενικά οι τιμές έχουν ξεφύγει, δυστυχώς, απλά έστω και σαν επένδυση να το δείς, το iphone εκτός των αναβαθμίσεων που θα έχεις για αρκετά χρόνια έχεις και μια καλή αξία μεταπώλησης οπότε κάπως σου χρυσώνει το χάπι ,ενώ με τις άλλες ναυαρχίδες στο εξάμηνο έχεις ήδη χάσει το 50% της αξίας του .

Τέλος πάντων ,ο καθένας παίρνει αυτό που τον καλύπτει και το ξαναλέω ,εγώ καν δεν ανήκω σε αυτό το στρατόπεδο (Apple) απλά μου αρέσει να λέω τα πράγματα όπως είναι .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, NasstasjiaP είπε

Με τη διαφορά ότι όσοι έχουν πάρει iPad Pro 2018 και μετά, νέο iPad Air, MacBook - MacBook Pro - MacBook Air κλπ έχουν ήδη brick για usb-c...

Και που όλα αυτά που αναφέρεις έχουν θύρα usb-c για φόρτιση (μαζί με ό,τι αλλη συσκευή άλλης μάρκας κυκλοφορεί εκεί έξω πλέον), άρα αν είχε βάλει θυρα usb-c και στο iphone, δεν θα χρειαζόταν ΚΑΝ να βάλει ούτε εξτρα καλώδιο! Ακόμα καλύτερη αντιμετώπιση του e-waste λοιπον! 

Επεξ/σία από m@dv1n3g@r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Βγηκαν και καποιες τιμες για την Ελλαδα δεν ξερω αν τις εμπιστευομαστε η οχι.

Οι τιμές έτσι και αλλιώς στα Pro/Max παραμένουν ίδιες με τα περσινά.

Επεξ/σία από nikosgnr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jackess είπε

να φανταστώ δεν εχεις χρησιμοποιήσει faceid

Και φυσικά έχω χρησιμοποιήσει! Αλλά και το δακτυλικό είναι εξίσου χρήσιμο τώρα η apple το κατήργησε με το ζόρι. Για παράδειγμα στο μηχανάκι όταν θέλω να δω κάτι η να απαντήσω πρέπει να βάλω ή κωδικό ή να βγάλω το κράνος ενώ με το δακτυλικό ξεκλειδώνει κατευθείαν.και πολλές φορές με γυαλιά ηλίου δεν δουλεύει το face η όταν είναι σκοτεινά. Πολλοί είναι αυτοί που είναι υπέρ και το να έχει δακτυλικό. Αλλά όπως είπα παραπάνω κατήργησε η apple όπως και τον φορτιστή με το ζόρι.

3 ώρες πριν, Vasilisxd είπε

Το ιδιο είναι και το Face ID , κοιτάει την φάτσα σου και εγκρίνει την συναλλαγή , αλλά φέτος ίσως έπρεπε και συμπληρωματικά να βάλει δαχτυλικό στο on/off γιατί με την χρήση μάσκας , το face iD δεν δουλεύει. 

Με εξυπηρετεί γιατί στο μηχανάκι όταν φοράω το κράνος βάζω συνέχεια κωδικό και είναι κουραστικό. Κατά Αλλά πολύ ωραίο τηλέφωνο και μέγεθος που χωράει άνετα στην τσέπη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, kostas106gti είπε

Εμένα να σου πω μου φαίνεται πιο αστείο το παρακάτω

Galaxy S20 ultra 128 --> 1.399,00 €

https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/samsung-galaxy-s20-ultra-128gb-5g-smartphone-gray/prod10600103pp/

'η και αυτό

Xiaomi Mi 10 Pro 256 --> 1.208,72 €

https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/xiaomi-mi-10-pro-256gb-5g-smartphone-solstice-grey/prod10685164pp/

Απαπαπα αυτα δε τα λεμε. Η apple κοροιδευει, οι αλλοι ειναι τιμιοι. Δε βλεπεις ποσο μεγαλα νουμερακια εμφανιζουν στα specs τους; 300mp καμερες γιατι εγω θελω να εκτυπωνω γιγαντοαφισες τις σελφι μου. 6000mah μπαταρια και ας κραταει λιγοτερο απο τις 3000mah γιατι καιει σα lada. Θελω 780watt fast charging και ας εκραγει η μπαταρια σε καποια φαση απ το stress 🤷🏻‍♀️
1000$ πλαστικο s20 και δε βλεπεις κουβεντα. Xiaomi στα 1200€ 😂

9 λεπτά πριν, panosk111178 είπε

Και φυσικά έχω χρησιμοποιήσει! Αλλά και το δακτυλικό είναι εξίσου χρήσιμο τώρα η apple το κατήργησε με το ζόρι. Για παράδειγμα στο μηχανάκι όταν θέλω να δω κάτι η να απαντήσω πρέπει να βάλω ή κωδικό ή να βγάλω το κράνος ενώ με το δακτυλικό ξεκλειδώνει κατευθείαν.και πολλές φορές με γυαλιά ηλίου δεν δουλεύει το face η όταν είναι σκοτεινά. Πολλοί είναι αυτοί που είναι υπέρ και το να έχει δακτυλικό. Αλλά όπως είπα παραπάνω κατήργησε η apple όπως και τον φορτιστή με το ζόρι.

Με εξυπηρετεί γιατί στο μηχανάκι όταν φοράω το κράνος βάζω συνέχεια κωδικό και είναι κουραστικό. Κατά Αλλά πολύ ωραίο τηλέφωνο και μέγεθος που χωράει άνετα στην τσέπη.

Και με γυαλια ηλιου δουλευει και σε απολυτο σκοταδι δουλευει. Οσο για τη μασκα ειχε βγει update που υποστηριζει να ανοιγει και με μασκα υποθετω περνας στο face id τη μουρη σου με μασκα.(Δεν ξερω κατα ποσο δουλευει το συγκεκριμενο γιατι δε το εχω δοκιμασει αλλα τα αλλα δυο ειναι σιγουρο)

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, m@dv1n3g@r είπε

Και που όλα αυτά που αναφέρεις έχουν θύρα usb-c για φόρτιση (μαζί με ό,τι αλλη συσκευή άλλης μάρκας κυκλοφορεί εκεί έξω πλέον), άρα αν είχε βάλει θυρα usb-c και στο iphone, δεν θα χρειαζόταν ΚΑΝ να βάλει ούτε εξτρα καλώδιο! Ακόμα καλύτερη αντιμετώπιση του e-waste λοιπον! 

Εκεί θα πω ότι μάλλον είχε ακόμα στοκ από θύρες κεραυνούς... χαχααχχααχ

Δεν δουλεύει... πήγα να κάνω setup alternative FaceID με τη μάσκα κ βγάζει ένα μνμ: your face is obstructed by an object. Please remove object to continue setup ή κάτι τέτοιο... 

13 λεπτά πριν, Tomyb είπε

Απαπαπα αυτα δε τα λεμε. Η apple κοροιδευει, οι αλλοι ειναι τιμιοι. Δε βλεπεις ποσο μεγαλα νουμερακια εμφανιζουν στα specs τους; 300mp καμερες γιατι εγω θελω να εκτυπωνω γιγαντοαφισες τις σελφι μου. 6000mah μπαταρια και ας κραταει λιγοτερο απο τις 3000mah γιατι καιει σα lada. Θελω 780watt fast charging και ας εκραγει η μπαταρια σε καποια φαση απ το stress 🤷🏻‍♀️
1000$ πλαστικο s20 και δε βλεπεις κουβεντα. Xiaomi στα 1200€ 😂

Και με γυαλια ηλιου δουλευει και σε απολυτο σκοταδι δουλευει. Οσο για τη μασκα ειχε βγει update που υποστηριζει να ανοιγει και με μασκα υποθετω περνας στο face id τη μουρη σου με μασκα.(Δεν ξερω κατα ποσο δουλευει το συγκεκριμενο γιατι δε το εχω δοκιμασει αλλα τα αλλα δυο ειναι σιγουρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μπροστα μου την αποδειξη αγορας στις 27-9-2019 για το 11 με 128 gb.

Ειναι 928 ευρω , οποτε αν ισχυουν οι τιμες που εχουν αναφερθει σε γνωστο site τεχνολογιας και ειναι για το αντιστοιχο 12 με 128 gb 1029 ευρω , τοτε μιλαμε για αυξηση 99 ευρω.

Αν συνυπολογισουμε και  την ελλειψη φορτιστη τοτε μαλλον οι αποψεις αυτων που λενε οτι ειναι  στις ιδιες τιμες δεν ισχυουν σε καμια περιπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...