Προς το περιεχόμενο

-30% Στα smartphones @Κωτσοβολος


ultimamage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χτύπησα ενα redmi note 9 pro 6/128gb στα 200€ γιατί είχα μια δωροεπιταγη απο ανακύκλωση 30€ να αλλαξω το redmi note 4x που είχα 4 χρόνια τωρα (σκυλί)

Έλεγα μπας και περίμενα για BF η για poco x3 για τα 120hz οθονη / η να εκανα την υπερβαση για poco f2 pro κανα 300αρι €.....αλλα δεν κρατήθηκα ελπίζω να μην το μετανιώσω......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 277
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Χτύπησα ενα redmi note 9 pro 6/128gb στα 200€ γιατί είχα μια δωροεπιταγη απο ανακύκλωση 30€ να αλλαξω το redmi note 4x που είχα 4 χρόνια τωρα (σκυλί)

Έλεγα μπας και περίμενα για BF η για poco x3 για τα 120hz οθονη / η να εκανα την υπερβαση για poco f2 pro κανα 300αρι €.....αλλα δεν κρατήθηκα ελπίζω να μην το μετανιώσω......

πω ρε φίλε στο μυαλό μου είσαι.... ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι (χωρίς δωροεπιταγή)... και βασικά κοίταζα και το realme 7 pro λόγω amoled και πιο pure android αλλά η έλλειψη nfc βασικότερα (η EU έκδοση ΔΕΝ έχει nfc) αλλά και ir, fm radio και αξεσουάρ (θήκες, τζαμάκια κλπ), με στέλνει όλο και πιο κοντά στο note 9 pro...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, antonis kaza είπε

Εφαγα τον κοσμο να βρω που το γραφει αλλα τζιφος! Εσυ που το ειδες αυτο;

Τον κόσμο της σελίδας του κοτσωβολου ή του ίντερνετ γενικά; https://www.skroutz.gr/s/24906165/Samsung-Galaxy-S20-FE-5G-6GB-128GB-Cloud-White.html?from=sku_color_variations

https://www.germanos.gr/product/samsung-galaxy-s20-fe-128gb/20398330/

https://www.plaisio.gr/tilefonia-tablet/tilefona/smartphones/samsung-galaxy-s20-fe-128gb-5g-smartphone-leuko_3555941

https://www.digitallife.gr/to-neo-samsung-galaxy-s20-fe-einai-edo-oles-oi-dimofileis-leitourgies-ton-fans-se-prositi-timi-30930

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, anaplas_j είπε

Καλησπέρα σε όλους, έκανα έπειτα απο πολλές προσπάθειες μία παραγγελιά για το fold 2 στη σελίδα τους, αφού προηγουμένως τους είχα πάρει τηλέφωνο για την αποφορόληση. Μου είπαν να πατήσω πληρωμή με κατάθεση και να γράψω στα σχόλια ότι θέλω αποφορολόγηση.
Πέρασε η παραγγελία όλα καλά - μου στέλνει έπειτα από το λογιστήριο του Κωτσόβολου να τις στείλω τα έγγραφα. Τις τα στέλνω ρωτώντας την επίσης αν γίνετε να πληρώσω με κάρτα τηλεφωνικώς (για τους πόντους της Alpha bank) αλλιώς με κατάθεση, δεν υπάρχει θέμα.
Απο τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση, μάλιστα πρίν λίγο διαγράφηκε και η παραγγελία μου απο το διαχειριστικό στο site τους!

Δεν με νοιάζει τπτ άλλο αλλα το είχα παραγγείλει απο amazon (+100 euro) 2 ώρες πριν βγεί η προσφορά στο Κωτσόβολο και το ακύρωσα. Τώρα δεν μου δίνει την ίδια τιμή (χωρίς ΦΠΑ) στο amazon. 

ΑΘΑΝΑΤΑ ελληνικά e-shops ... 

Εγώ τί να πω που το πήρα την Παρασκευή στα 2100 και σήμερα το είδα 700 κάτω;

  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικά, έκανα παραγγελία ηλεκτρονικά.

Έβαλα παραλαβή από κατάστημα και τιμολόγιο.

Πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω τι χαρτιά θέλουν για την αποφορολόγηση.

Πήγα από το κατάστημα και πήρα το κινητό χωρίς ΦΠΑ.

 

Θέλω να πω, λίγη προσπάθεια ήθελε. Τώρα για κάποιον από επαρχία ή που δεν έχει πρόσβαση σε κατάστημα περιπλέκονται λίγο τα πράγματα αλλά η καλή διάθεση από τον Κωτσόβολο υπάρχει. 

 

Μόλις είδα πως πήρε παράταση μέχρι τις 23:00 η προσφορά για όποιον θέλει να προσπαθήσει πάλι.

Επεξ/σία από fytotech
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, anaplas_j είπε

Καλησπέρα σε όλους, έκανα έπειτα απο πολλές προσπάθειες μία παραγγελιά για το fold 2 στη σελίδα τους, αφού προηγουμένως τους είχα πάρει τηλέφωνο για την αποφορόληση. Μου είπαν να πατήσω πληρωμή με κατάθεση και να γράψω στα σχόλια ότι θέλω αποφορολόγηση.
Πέρασε η παραγγελία όλα καλά - μου στέλνει έπειτα από το λογιστήριο του Κωτσόβολου να τις στείλω τα έγγραφα. Τις τα στέλνω ρωτώντας την επίσης αν γίνετε να πληρώσω με κάρτα τηλεφωνικώς (για τους πόντους της Alpha bank) αλλιώς με κατάθεση, δεν υπάρχει θέμα.
Απο τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση, μάλιστα πρίν λίγο διαγράφηκε και η παραγγελία μου απο το διαχειριστικό στο site τους!

Δεν με νοιάζει τπτ άλλο αλλα το είχα παραγγείλει απο amazon (+100 euro) 2 ώρες πριν βγεί η προσφορά στο Κωτσόβολο και το ακύρωσα. Τώρα δεν μου δίνει την ίδια τιμή (χωρίς ΦΠΑ) στο amazon. 

ΑΘΑΝΑΤΑ ελληνικά e-shops ... 

Κάτι παρόμοιο για το Xperia 5 II με τα ακουστικά. Μου είπαν τι να γράψω στην παραγγελία, προχώρησα, δεν με κάλεσαν από το πρωί, μπήκα και είχε εξαφανιστεί η παραγγελία. Ήρθε SMS με άλλο αριθμό παραγγελίας, έστειλα για ακύρωση της παραγγελίας, μπήκα στο Sony Center και το παράγγειλα με αποφορολόγηση όπου τα παιδιά ήταν άμεσα σε εξυπηρέτηση στην ίδια τιμή, τους έκανα μεταφορά και λογικά αύριο στέλνουν.

Μπήκα στον Κωτσόβολο μόλις και είδα ότι εμφανίστηκε η παραγγελία με το ID του SMS και όχι το αρχικό... θέλω να δω για πλάκα το φόρτο εργασίας και την υποδομή του Κωτσόβολου που κάθε χρόνο σε ημέρες προσφορών γονατίζει και διαγράφονται τα στοιχεία (διευθύνσεις, παραγγελίες, ιστορικό κτλ). Μήπως θέλουν αλλαγή σε υποδομές; Χάνουν πελάτες με τέτοιο τρόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, nevrodion είπε

πω ρε φίλε στο μυαλό μου είσαι.... ακριβώς τα ίδια σκέφτομαι (χωρίς δωροεπιταγή)... και βασικά κοίταζα και το realme 7 pro λόγω amoled και πιο pure android αλλά η έλλειψη nfc βασικότερα (η EU έκδοση ΔΕΝ έχει nfc) αλλά και ir, fm radio και αξεσουάρ (θήκες, τζαμάκια κλπ), με στέλνει όλο και πιο κοντά στο note 9 pro...

Σε βιντεο που ειδα νωριτερα ελεγε οτι εχει θηκη το Realme 7 pro.

Για τζαμακι δεν ξερω να σου πω.

Τωρα nfc και ir δεν εχω ιδεα αν εχει και τι ειναι αλλα για nfc ελεγε οτι εχει κανονικα στο βιντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, vagdesign είπε

Κάτι παρόμοιο για το Xperia 5 II με τα ακουστικά. Μου είπαν τι να γράψω στην παραγγελία, προχώρησα, δεν με κάλεσαν από το πρωί, μπήκα και είχε εξαφανιστεί η παραγγελία. Ήρθε SMS με άλλο αριθμό παραγγελίας, έστειλα για ακύρωση της παραγγελίας, μπήκα στο Sony Center και το παράγγειλα με αποφορολόγηση όπου τα παιδιά ήταν άμεσα σε εξυπηρέτηση στην ίδια τιμή, τους έκανα μεταφορά και λογικά αύριο στέλνουν.

Μπήκα στον Κωτσόβολο μόλις και είδα ότι εμφανίστηκε η παραγγελία με το ID του SMS και όχι το αρχικό... θέλω να δω για πλάκα το φόρτο εργασίας και την υποδομή του Κωτσόβολου που κάθε χρόνο σε ημέρες προσφορών γονατίζει και διαγράφονται τα στοιχεία (διευθύνσεις, παραγγελίες, ιστορικό κτλ). Μήπως θέλουν αλλαγή σε υποδομές; Χάνουν πελάτες με τέτοιο τρόπο.

Εγώ που πλήρωσα με πιστωτική και έβαλα ότι να ναι για cvv γιατί δεν το θυμόμουν καν και παράλληλα κρασάρε το site και πέρασε η παραγγελία :) . Μίλησα ήδη με Πειραιώς και δεν ξέρουν πως έγινε αυτό αλλά μου έστειλαν κωδικό εκκαθάρισης για να ακυρώσω εάν θελω την παραγγελία . Ότι ναναι 

Επεξ/σία από nekrik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, vagdesign είπε

Μπήκα στον Κωτσόβολο μόλις και είδα ότι εμφανίστηκε η παραγγελία με το ID του SMS και όχι το αρχικό... θέλω να δω για πλάκα το φόρτο εργασίας και την υποδομή του Κωτσόβολου που κάθε χρόνο σε ημέρες προσφορών γονατίζει και διαγράφονται τα στοιχεία (διευθύνσεις, παραγγελίες, ιστορικό κτλ). Μήπως θέλουν αλλαγή σε υποδομές; Χάνουν πελάτες με τέτοιο τρόπο.

Φιλικά πάντα, η δική τους συμπεριφορά δεν είναι επαγγελματική αλλά και εσύ με την παραγγελία σου αν την ακυρώσεις γιατί πήρες από αλλού τελικά, τους προσθέτεις έξτρα φόρτο εργασίας και θα καθυστερήσει μια άλλη. Αν το έκαναν όλοι αυτό σκέψου τι φόρτο εργασίας θα είχαν. 

ΥΓ Να χαρείς το κινητάκι είναι τούμπανο, ειδικά σε αυτή την τιμή και με τα ακουστικά. Πολύ καλή κίνηση από τις αλυσίδες για να τονωθεί η αγορά

Επεξ/σία από Nakligan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Nakligan είπε

Φιλικά πάντα, η δική τους συμπεριφορά δεν είναι επαγγελματική αλλά και εσύ με την παραγγελία σου αν την ακυρώσεις γιατί πήρες από αλλού τελικά, τους προσθέτεις έξτρα φόρτο εργασίας και θα καθυστερήσει μια άλλη. Αν το έκαναν όλοι αυτό σκέψου τι φόρτο εργασίας θα είχαν. 

ΥΓ Να χαρείς το κινητάκι είναι τούμπανο, ειδικά σε αυτή την τιμή και με τα ακουστικά. Πολύ καλή κίνηση από τις αλυσίδες για να τονωθεί η αγορά

Ευχαριστώ, συμφωνώ για τον φόρτο αλλά δεν θα υπήρχε η ανάγκη ακύρωσης αν έχεις μια προσφορά 24ώρου η οποία πρέπει να υποστηριχτεί κάπως. Δεν θα ακύρωνα αν μου τηλεφωνούσαν 3-4 ώρες μετά, επειδή όμως είχα την πρόθεση για άμεση αγορά χωρίς δόσεις κτλ, είπα ότι από τη στιγμή που στο Sony Center τουλάχιστον τα λεφτά θα πάνε σε Έλληνα επαγγελματία και όχι στη Dixons, ήταν μια παραπάνω ώθηση για ακύρωση από τη στιγμή που όπως σωστά έγραψες, να τονωθεί η αγορά. 😉

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, antonis kaza είπε

Εφαγα τον κοσμο να βρω που το γραφει αλλα τζιφος! Εσυ που το ειδες αυτο;

Έφαγες τον κόσμο 

Ένα search να έκανες πιο καλά 😁

https://www.skroutz.gr/s/24906165/Samsung-Galaxy-S20-FE-5G-6GB-128GB-Cloud-White.html#specs

Κάτω στα χαρακτηριστικά λέει dual sim ναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

Χτύπησα ενα redmi note 9 pro 6/128gb στα 200€ γιατί είχα μια δωροεπιταγη απο ανακύκλωση 30€ να αλλαξω το redmi note 4x που είχα 4 χρόνια τωρα (σκυλί)

Offtopic: Και νόμιζα ότι είμαι ο τελευταίος στην Ελλάδα που χρησιμοποιεί ακόμα Redmi Note 4X 😅

Κι εγώ θα θελα να χτυπήσω ενα Poco X3 αυτή τη περίοδο αλλά είναι κρίμα για το RN4X μου που είναι ακόμα πλήρως λειτουργικό, δε κολλάει πουθενά και βγάζει ολόκληρη μέρα με μια φόρτιση.. Οπότε θα περιμένω για την επόμενη φουρνιά 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...