Προς το περιεχόμενο

-30% Στα smartphones @Κωτσοβολος


ultimamage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 277
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 ώρες πριν, madboy είπε

Εκτός της Εθνικής τράπεζας που ακόμα δεν υποστηρίζει πληρωμή μέσω της εφαρμογής με NFC. 

εχει την εφαρμογή ibank pay που υποστηρίζει πληρωμές nfc

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CaptainChris είπε

εχει την εφαρμογή ibank pay που υποστηρίζει πληρωμές nfc

https://ibankpay.nbg.gr/iBankPay/el/faqs

 

https://ibankpay.nbg.gr/iBankPay/el

 

Αφιέρωσε 2 λεπτά απο τον χρόνο σου και θα καταλάβεις οτι αυτό που λες, απλά δεν ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, jgeorgiou είπε

εδώ λέει ότι το ευρωπαϊκό έχει , εδώ Ελλάδα υποστηρίζουν NFC τα μαγαζια?

από τότε που ξεκίνησαν να δέχονται ανέπαφες συναλλαγές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/10/2020 στις 6:39 ΜΜ, papp0us είπε

Θα το πώ για τελευταία φορά, γιατι απλά πέφτουμε σε λουπ. Δεν είπα οτι η Sony πρέπει ή δεν πρέπει να κάνει κάτι με τα κινητά της. Είναι δικά της. Λέω οτι σαν αντιπροσωπεία, η οποία ορίζει ακριβώς οπως λές μια ελάχιστη τιμή λιανικής, ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ 4 μέρες μετά την κυκλοφορία να επιτρέψει η ελάχιστη τιμή αυτή να είναι στο 30% της αρχικής, την οποία  κάποιοι είχαν προπληρώσει για να πάρουν τον κινητό "Σε προσφορά".

Δεν είναι παράνομο, μπορεί να κάνει όσες προσφορές θέλει. Αφήνει ΠΟΛΥ άσχημη εντύπωση. Εσένα δε σου αφήνει;

Δεν είπα γιατι έριξε στα την τιμή στο 1ii 400€. Λάθος και πάλι κατα τη γνώμη μου, αλλα δικαίωμα της.

Λέω οτι σε ένα κινητό τεσσάρων ημερών, για το οποίο έχεις πάρει λεφτά για προπαραγγελίες, είναι σοβαρότατο φάουλ, τι να κάνω το έζησα, το πήρα 919€ καινούργιο πριν ακομα κυκλοφορήσει, και μέχρι να το φέρει το ταχυδρόμος έκανε 640€ . Να νιώσω καλά δηλαδή; Μου φάνηκε φάουλ, και θεωρώ οτι έπρεπε να το σκεφτούν λίγο παραπάνω σε αυτή την περίπτωση, όπως και η Samsung με το FE.

Ενιγουει, πάμε παρακάτω, γιατι έβγαλα το θέμα απο τις ραγες και είναι κρίμα. Και πάλι συγνώμη.

Νομίζω περισσότερο απλά σε ενοχλεί που νιώθεις λίγο μακακας γιατί δεν το πήρες σε αυτήν την προσφορά , τόσο σύντομα και ενώ ήσουν από τους λίγους που θα το έπαιρναν. Κρίμα πραγματικά . Παρόλα αυτά πολύ καλά έκαναν και τα έβγαλαν τα κινητά σε πιο λογικές τιμές έστω και σε προσφορά για λίγο. 

 

That's life. Έχω χάσει προσφορές γιατί δεν προλαβαίνω να τις παρακολουθήσω..

Που να το φανταστείς , το καταλαβαίνω. Αλλά δεν πειράζε,ι παρά το αντίθετο, που κάποιοι μπόρεσαν να το πάρουν φθηνά εν τέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, babyonboard είπε

Νομίζω περισσότερο απλά σε ενοχλεί που νιώθεις λίγο μακακας γιατί δεν το πήρες σε αυτήν την προσφορά , τόσο σύντομα και ενώ ήσουν από τους λίγους που θα το έπαιρναν. Κρίμα πραγματικά . Παρόλα αυτά πολύ καλά έκαναν και τα έβγαλαν τα κινητά σε πιο λογικές τιμές έστω και σε προσφορά για λίγο. 

That's life. Έχω χάσει προσφορές γιατί δεν προλαβαίνω να τις παρακολουθήσω..

Που να το φανταστείς , το καταλαβαίνω. Αλλά δεν πειράζε,ι παρά το αντίθετο, που κάποιοι μπόρεσαν να το πάρουν φθηνά εν τέλει.

Νομίζω το πηρε τελικά στα 600 φεύγα , την σκαπουλαρε , δεν του ειχε έρθει και ακύρωσε και χτύπησε με την προσφορά !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ένα θέμα από προσφορές καταντάει να συζητάμε "γιατί" να βγάλει ο κωτσοβολος προσφορά στο Xperia και να το πάρουν κάποιοι φθηνότερα δεν το καταλαβαίνω.

Δεν πρέπει οι εταιρίες κατασκευάστων  να ορίζουν ούτε χαμηλότερη τιμή ούτε να μπαίνουν στην εκάστοτε τιμολογιακή πολιτική της κάθε εταιρείας που θα το πουλήσει, αν θέλει ο κάθε κωτσοβολος να τα πουλάει χωρίς άμεσο κέρδος απλά για να ανεβάσει τον τζίρο του για τον οποιοδήποτε λόγο καλό για μας είναι στην τελική. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...