Προς το περιεχόμενο

-30% Στα smartphones @Κωτσοβολος


ultimamage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έλαβα e-mail από το Πλαίσιο για πρόβλημα με τη διαθεσιμότητα...

Και μόλις είχα ακυρώσει την παραγγελία του Banggood!!!

Καλά κρασιά!!!

Επεξ/σία από nk9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Konstantin77 είπε

Είμαι ανάμεσα σε https://www.kotsovolos.gr/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/220476-realme-7-pro-8gb-128gb-mirror-silver

και https://www.plaisio.gr/xiaomi-poco-x3-128gb-4g-smartphone-mple_3557111

Sar που κοιτάω έχουν και τα 2 νορμαλ.

To poco έχει καλύτερο επεξεργαστή, και το realme έχει οθονάρα και λίγο παραπάνω μνήμη.

Κάποια βοήθεια?

Ιδιο διλημμα και γω. 

Πέραν αυτών που ειπες, θα χαζεψω και λιγο την 65ρα φορτιση (ξεχωριζει ακομα και απο flagships σε αυτο το τομέα) ενω το poco παρα ειναι μεγάλο για μένα.  Σε επεξεργαστη νομιζω η διαφορα ειναι κοντα στο 10%. Οπότε θα εστίαζα περισσοτερο στο λογισμικο (αν ειναι πιο optimized τη καλυπτει τη διαφορα) 

Να πω ομως οτι το poco ισως εχει περισσοτερες roms, mods και gcam. Συνηθως realme εχει λιγοτερα πραγματα. Και κακα τα ψεματα, ενα 40ρη+ ευρω σε αυτη τη τιμη ειναι σημαντικο ποσοστό.

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, nk9 είπε

Μόλις έλαβα e-mail από το Πλαίσιο για πρόβλημα με τη διαθεσιμότητα...

Και μόλις είχα ακυρώσει την παραγγελία του Banggood!!!

Καλά κρασιά!!!

Ευελπιστώ το mail που έλαβα να σχετίζεται με το γεγονός ότι έχει ένδειξη "αναμένεται".

 

2 λεπτά πριν, kgian είπε

Το poco x3 από το πλαίσιο για αναβάθμιση από Huawei P10 (όχι lite) λέει;

Έριξα μια παραγγελία. 

Φίλε, πέραν του επιβεβαιωτικού e-mail της παραγγελίας, έλαβες άλλο περί προβλήματος με την διαθεσιμότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nk9 είπε

Ευελπιστώ το mail που έλαβα να σχετίζεται με το γεγονός ότι έχει ένδειξη "αναμένεται".

Φίλε, πέραν του επιβεβαιωτικού e-mail της παραγγελίας, έλαβες άλλο περί προβλήματος με την διαθεσιμότητα;

Μόλις:

"Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά την
επεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά
που επιλέξατε.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά."

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Konstantin77 είπε

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10400&idPhone2=10415

Αλλά η διαφορά είναι 40 ευρώ 😁

Βεβαια αν αλλαζεις συχνα κινητα, το realme πιστευω θα χασει λιγοτερο. Οποτε εν τελει καπως καλυπτεται και αυτο. Τεσπα, καλες επιλογες και τα 2. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωτσοβολος έχει και παραλαβή από το κατάστημα οπότε το πληρώνεται εκεί με τιμολόγιο και χωρίς ΦΠΑ. Μίλησα και με εξυπηρέτηση και μου είπαν κανονικά. Το γράφει και στους ορους οτι η προσφορά ισχύει και για παραλαβή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, pan82 είπε

Ο κωτσοβολος έχει και παραλαβή από το κατάστημα οπότε το πληρώνεται εκεί με τιμολόγιο και χωρίς ΦΠΑ. Μίλησα και με εξυπηρέτηση και μου είπαν κανονικά. Το γράφει και στους ορους οτι η προσφορά ισχύει και για παραλαβή 

Τιμολογιο και ηλεκτρονικα δεν γινεται; Απλα αποστελεις pdf αυτά που θέλουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, pan82 είπε

Ο κωτσοβολος έχει και παραλαβή από το κατάστημα οπότε το πληρώνεται εκεί με τιμολόγιο και χωρίς ΦΠΑ. Μίλησα και με εξυπηρέτηση και μου είπαν κανονικά. Το γράφει και στους ορους οτι η προσφορά ισχύει και για παραλαβή 

Στο xperia δυστυχώς λέει μη διαθέσιμο για παραλαβή :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εστειλαν και εμενα.


Αγαπητέ κε ,Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά τηνεπεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά που επιλέξατε.Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά.Για οποιαδήποτε απορία είμαστε πάντα στη διάθεσή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Antretng είπε

Ιδιο διλημμα και γω. 

Πέραν αυτών που ειπες, θα χαζεψω και λιγο την 65ρα φορτιση (ξεχωριζει ακομα και απο flagships σε αυτο το τομέα) ενω το poco παρα ειναι μεγάλο για μένα.  Σε επεξεργαστη νομιζω η διαφορα ειναι κοντα στο 10%. Οπότε θα εστίαζα περισσοτερο στο λογισμικο (αν ειναι πιο optimized τη καλυπτει τη διαφορα) 

Να πω ομως οτι το poco ισως εχει περισσοτερες roms, mods και gcam. Συνηθως realme εχει λιγοτερα πραγματα. Και κακα τα ψεματα, ενα 40ρη+ ευρω σε αυτη τη τιμη ειναι σημαντικο ποσοστό.

To x2 pro που έχω έχει 50w και μιλάμε για αστραπή φόρτιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ZaxasK είπε

To x2 pro που έχω έχει 50w και μιλάμε για αστραπή φόρτιση

μπορει καποιος να πει με σιγουρια αν το realme 7 pro εχει nfc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...