Προς το περιεχόμενο

-30% Στα smartphones @Κωτσοβολος


ultimamage

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, kgian είπε

Μόλις:

"Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά την
επεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά
που επιλέξατε.

Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά."

Η συσκευή που έχετε επιλέξει είναι σε έλλειψη αυτή τη στιγμή. Μόλις έχουμε οτιδήποτε νεότερο θα σας ενημερώσουμε.
 
Εγώ αυτο σημαινει οτι οταν την πραλαβετε θα ολοκληρωθει η παραγγελια στην τιμη ντης προσφορας??
 
Εγώ
 
Dimitrios Tzinis Σωστά.
7 λεπτά πριν, jimakos234 είπε

Μου εστειλαν και εμενα.


Αγαπητέ κε ,Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά τηνεπεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικά που επιλέξατε.Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά.Για οποιαδήποτε απορία είμαστε πάντα στη διάθεσή σας.

Η συσκευή που έχετε επιλέξει είναι σε έλλειψη αυτή τη στιγμή. Μόλις έχουμε οτιδήποτε νεότερο θα σας ενημερώσουμε.
 
Εγώ αυτο σημαινει οτι οταν την πραλαβετε θα ολοκληρωθει η παραγγελια στην τιμη ντης προσφορας??
 
Εγώ
 
Dimitrios Tzinis Σωστά.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, pan82 είπε

Ο κωτσοβολος έχει και παραλαβή από το κατάστημα οπότε το πληρώνεται εκεί με τιμολόγιο και χωρίς ΦΠΑ. Μίλησα και με εξυπηρέτηση και μου είπαν κανονικά. Το γράφει και στους ορους οτι η προσφορά ισχύει και για παραλαβή 

Ναι αλλα στο Realme δεν εχει επιλογη για παραλαβη απο το καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Anthony3091 είπε

Όχι γιατί την επόμενη μέρα πάντα το εγκρίνουν, και αύριο δε θα υπάρχει προσφορά. Οπότε σε αναγκάζουν να το πληρώσεις ολόκληρο σήμερα. Και δε βρίσκω κάποιον τρόπο να μην πληρώσω προκαταβολικά.

Θα κανω την παραγγελια χωρις να κανω καταθεση ομως ολοκληρο το ποσο και θα μιλησω μαζι τους.

Αν μου το ακυρωσουν μου το ακυρωσαν δεν πειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ZaxasK είπε
4 λεπτά πριν, ZaxasK είπε

Τώρα που είδα και στο επίσημο site λέει ότι έχει και εκεί

Screenshot_2020-10-14-13-01-05-59.jpg

Screenshot_2020-10-14-13-01-05-59.jpg

https://www.realme.com/in/realme-7-pro/specs

εδώ δεν το βλέπω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Θα κανω την παραγγελια χωρις να κανω καταθεση ομως ολοκληρο το ποσο και θα μιλησω μαζι τους.

Αν μου το ακυρωσουν μου το ακυρωσαν δεν πειραζει.

Θα κάνεις κατάθεση το ποσο χωρίς ΦΠΑ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, ZaxasK είπε

To x2 pro που έχω έχει 50w και μιλάμε για αστραπή φόρτιση

Το ειχα. Το θυμαμαι. Ειχα τρελαθει με τη φορτιση του. Σε 19 λεπτα το ειχα φορτισει 20-91% 

Τωρα αυτο το παιρνω απλα για να παιξω να δω και την 65ρα φορτιση. Μοναδικο χαρακτηριστικο ανεξαρτήτως χρημάτων! 

Οσον αφορα το nfc, παρότι εχει το απλο 7, το pro δεν εχει. Ναι ειναι fail αλλα για τη τιμη της προσφορας οκ... 

Επεξ/σία από Antretng
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά και από τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους, μου έιπαν ότι πλέον οι αγορές χωρίς φπα γίνονται κανονικά (πληρώνεις ολόκληρο το ποσό κατά την αγορά) και σε δεύτερο χρόνο πας σε ένα κατάστημα με τα δικαιολογητικά και σου επιστρέφεται η διαφορά. Είναι λίγο τραγικοί.

Επεξ/σία από Anthony3091
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Anthony3091 είπε

Θα κάνεις κατάθεση το ποσο χωρίς ΦΠΑ?

Οχι δεν κανω καμια καταθεση μεχρι να μιλησω μαζι τους.Τους εχω στειλει email μολις τωρα.

Πρωτα θα μου απαντησουν και μετα θα κανω οτι ειναι να κανω.

Παντως να τους βαλω ολο το ποσο και μετα να περιμενω δεν υπαρχει περιπτωση.Αν θελουν να τους καταθεσω 185,00 ευρω καλως διαφορετικα ας το χασω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, nk9 είπε

Ευελπιστώ το mail που έλαβα να σχετίζεται με το γεγονός ότι έχει ένδειξη "αναμένεται".

Φίλε, πέραν του επιβεβαιωτικού e-mail της παραγγελίας, έλαβες άλλο περί προβλήματος με την διαθεσιμότητα;

Ναι...και γω πρόβλημα διαθεσιμότητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Anthony3091 είπε

Μετά και από τηλεφωνική επικοινωνία μαζί τους, μου έιπαν ότι πλέον οι αγορές χωρίς φπα γίνονται κανονικά και σε δεύτερο χρόνο αφού πας σε ένα κατάστημα με τα δικαιολογητικά σου επιστρέφεται η διαφορά. Είναι λίγο τραγικοί.

Καμια ελπιδα σ'αυτη τη κ@λ@χωρα.

Μετα εχουμε απαιτησεις και απο τα μικρα μαγαζια οταν ενα απο τα μεγαλυτερα δεν μπορει να κανει το πιο απλο πραγμα ευκολα και γρηγορα ηλεκτρονικα και μονο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, HERTHAN είπε

Καμια ελπιδα σ'αυτη τη κ@λ@χωρα.

Μετα εχουμε απαιτησεις και απο τα μικρα μαγαζια οταν ενα απο τα μεγαλυτερα δεν μπορει να κανει το πιο απλο πραγμα ευκολα και γρηγορα ηλεκτρονικα και μονο.

Πέρσι πήρα κινητό και τα έστειλα με μειλ τα δικαιολογητικά. Μου αποφορολόγησαν, πλήρωσα και τέλος. Τώρα γιατί το μπέρδεψαν πάλι το θέμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...