Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά δηλαδή τώρα θα κάνουμε 100 κλικ την μέρα στο πλαίσιο μπας και το πετύχουμε διαθέσιμο για να τους πιέσουμε να το παραλάβουμε ενώ έχουμε κάνει παραγγελία πριν από 1 μήνα?

Ή κατάσταση πραγματικά έχει ξεφύγει. Ήταν τραγική από την αρχή αλλά τώρα το τερμάτισε.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 λεπτό πριν, StormGr είπε

Ρε παιδιά δηλαδή τώρα θα κάνουμε 100 κλικ την μέρα στο πλαίσιο μπας και το πετύχουμε διαθέσιμο για να τους πιέσουμε να το παραλάβουμε ενώ έχουμε κάνει παραγγελία πριν από 1 μήνα?

Ή κατάσταση πραγματικά έχει ξεφύγει. Ήταν τραγική από την αρχή αλλά τώρα το τερμάτισε.

τι να σου πω φιλε μου δικιο εχεις. αλλά η απαντηση ειναι απλη αν δεν θελεις να περιμενεις μπορεις να ακυρωσεις!αλλα ειναι απαραδεκτο 1 μηνας και αναμονη ουτε απο κινεζομαγαζο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καλή μου τύχη, την Παρασκευή το απόγευμα μπήκα στο site τους για να τσεκάρω διαθεσιμότητα και το μπλε ήταν διαθέσιμο.

Αμέσως πήρα τηλέφωνο για να δω τι γίνεται. Μου ζήτησαν ουσιαστικά να "επιβεβαιώσω" την παραγγελία που είχα κάνει και σήμερα το μεσημέρι παρέλαβα και εγώ με αντικαταβολή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bpikou είπε

Για καλή μου τύχη, την Παρασκευή το απόγευμα μπήκα στο site τους για να τσεκάρω διαθεσιμότητα και το μπλε ήταν διαθέσιμο.

Αμέσως πήρα τηλέφωνο για να δω τι γίνεται. Μου ζήτησαν ουσιαστικά να "επιβεβαιώσω" την παραγγελία που είχα κάνει και σήμερα το μεσημέρι παρέλαβα και εγώ με αντικαταβολή.

επιβεβαιώνεται δηλαδή το ' τσεκαρε διαθεσιμότητα-παρτους τηλέφωνο-και το πηρες

γελάνε και τα τσιμέντα ....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μην αναφερεστε προσωπικα σε συγκεκριμενες περιπτωσεις, μην "στοχοποιειτε". Θα αναγκαστω να ριξω παρατηρηση την επομενη φορα που θα το δω αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεραστια αγωνια παντως για αυτο το τηλεφωνο!!!

Τι να πω. Χαρα στο κουραγιο σας. Να ηταν τουλαχιστον καμια ναυαρχιδα ή κατι που να ξεχωρίζει...

Περι ορεξεως κολοκιθοπιτα θα μου πειτε δικαιολογημενα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παρτε τους τηλεφωνο παρελαβαν κομματια οχι πολλα απο οτι καταλαβα και τα δινουν σε αυτους που τους ενοχλουν....σε δεκα λεπτα θα με παρουν για την δρομολογηση της παραγγελιας

με πηραν τηλ θα παραλαβω αυριο η το Σαββατο

Ημερομηνία παραγγελίας14 Οκτωβρίου 2020
Αριθμός παραγγελίας
Εξέλιξη παραγγελίαςΞεκίνησε Picking
Τρόπος Αγοράςonline
Επεξ/σία από matrixxx
προσωπικα δεδομενα
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, livornian7 είπε

παρτε τους τηλεφωνο παρελαβαν κομματια οχι πολλα απο οτι καταλαβα και τα δινουν σε αυτους που τους ενοχλουν....σε δεκα λεπτα θα με παρουν για την δρομολογηση της παραγγελιας

με πηραν τηλ θα παραλαβω αυριο η το Σαββατο

Ημερομηνία παραγγελίας14 Οκτωβρίου 2020
Αριθμός παραγγελίας
Εξέλιξη παραγγελίαςΞεκίνησε Picking
Τρόπος Αγοράςonline

Μόλις πήρα εγώ έχω αριθμό παραγγελίας 

Και μου είπε ότι για τον δικό μου αριθμό παραγγελίας δεν είναι διαθέσιμο όταν παραλαμβάνουν με σειρά προτεραιότητας και αυτή την στιγμή η δικια μου παραγγελία είναι σε επόμενη παραλαβή  παρτίδας 

Επεξ/σία από matrixxx
προσωπικα δεδομενα
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εμενα με σειρα προτεραιοτητας μου ειπαν, αν και εχω μικροτερο αυξων αριθμο (34493**)...

Update. πηρα και ειπα σε μια κοπελα, συννενοησιμη γενικα, τα εξης:

- Ο αριθμος παραγγελιας ειναι αυξων? Δηλαδη ο επομενος θα εχει το δικο μου  +1? Η ειναι τυχαια παραγομενοι?
- Αυξων.
- Ωραια, λεω, πως καποιος κυριος ειναι να παραλαβει με αριθμο στο ευρος 34494**  (δεν εδωσα τον αριθμο του παλικαριου ακριβως, μονο το ευρος) ενω εγω στο χχχχχχχ δεν εχω καποια ενημερωση ακομα.
Μισο λεπτο.
 Μετα απο 3 λεπτα μου λεει

-Φαινεται τελικα πως εχουμε καποιο αποθεμα για εσας. η πληρωμη σας απο την τραπεζα εχει επιστραφει επειδη περασε 1 μηνας απο την δεσμευση του ποσου. Θελετα να σας στειλω λινκ να πληρωσετε αμεσα?
- Λεω ναι, στειλτε το τωρα και παραμεινετε  αν γινεται στην γραμμη να το κανουμε παρεα.
- Βεβαια.
Μου το στελνει, πληρωνω αμεσα.
- Ολα ενταξει? φανηκε η πληρωμη?
- Βεβαιως, Θα δρομολογηθει σημερα. Αυριο , το αργοτερο Σαββατο θα την εχετε.

Επεξ/σία από matrixxx
προσωπικα δεδομενα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δε μας παραδίδουν

Ολοι οι πιο πάνω είστε ψεύτες σύμφωνα με το Πλαίσιο και τηρείται σειρά προτεραιότητας. Μόλις τους δώσεις κάποιον αριθμό λένε ότι δε ξέρουμε πως δουλεύουν και δεν απαντούν αν ο μικρότερος αριθμός είναι όντως και νωρίτερα. (αριθμός

Εμένα αρνήθηκε να μου πει ότι ο Αυξων ειναι αύξων

 

Επεξ/σία από matrixxx
προσωπικα δεδομενα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, coyote2 είπε

δε μας παραδίδουν

 

Στην χειροτερη θα ελεγα ξαναπαρε να βρεις καποιον συννενοησιμο. Σημερα ηταν το 3ο τηλεφωνο που τελικα με εξυπηρετησαν (3η και φαρμακερη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε θέλω ρε φίλε.... αφού μόλις τους είπα ότι αριθμοί τάδε και τάδε έχουν αγοράσει... κόλλησε... αλλά μετά αρχισε να λεει... οτι δε δουλεύουμε έτσι και δουλεύουμε αλλιως

Λες και εμείς δε ξέρουμε από ERP 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα παιδια που ειναι απλοι εργαζομενοι στο Πλαισιο (και το καθε γενικα μαγαζι) δεν φταινε σαφως. Καποιοι εχουν βεβαια υφακι και εκει τους σκιζεις αλλα οι περισσοτεροι ενα πετσοκομενο μεροκαματο βγαζουν με το ζορι και ειναι αναγκασμενοι να κανουν οτι τους προσταζει η επιχειρηση. Οποτε γενικα προσπαθω να ειμαι ευγενικος μαζι τους εκτος κι αν μου λενε ανακριβειες.

Να επιμενετε και να ζητατε παντα τον προϊσταμενό τους οταν δεν βγαζετε ακρη. Και επειδη αρκετες φορες δεν θα βγαλετε ακρη και με αυτον να ζητατε τον απο πανω προϊσταμενο. Δεν θα ειναι ευκολο αλλα εαν επιμενετε θα τα καταφερετε. Παντα ετσι βγαινει πιο ευκολα ακρη.

Εννοειτε οτι ειναι μπαχαλο η κατασταση και μονο οποιος γκρινιαξει πιο πολυ θα εξυπηρετηθει. Οτι γινεται παντου και παντα δηλαδη στην Ελλαδα.

Βεβαια εαν υπολογισετε τα τηλεφωνα και τις εργατοωρες που εχετε ξοδεψει στο τελος κοστιζει πιο ακριβα. Και δεν εχω βαλει και την ψυχικη οδυνη και στρες που υποστηκατε.

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...