Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, coyote2 είπε

δε μας παραδίδουν

Ολοι οι πιο πάνω είστε ψεύτες σύμφωνα με το Πλαίσιο και τηρείται σειρά προτεραιότητας. Μόλις τους δώσεις κάποιον αριθμό λένε ότι δε ξέρουμε πως δουλεύουν και δεν απαντούν αν ο μικρότερος αριθμός είναι όντως και νωρίτερα. (αριθμός 

Εμένα αρνήθηκε να μου πει ότι ο Αυξων ειναι αύξων

Μάλλον πέσαμε στην ίδια. Και εγώ με  είμαι στην επόμενη παραλαβή. Παρόλο που χτες μου είχε πει το ίδιο μια άλλη και σήμερα υπήρξε παραλαβή.

Μάλλον και στην επόμενη παραλαβή εμείς θα είμαστε στην επόμενη επόμενη.

Επεξ/σία από matrixxx
προσωπικα δεδομενα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγώ να ρωτήσω κάτι αφελές ?

εφόσον στο παρόν thread λογικά θα υπάρχουν και υπάλληλοι του πλαισίου δεν τους έχει δείξει κάποιος αυτόν τον τραγέλαφο που λαμβάνει χώρα εδώ και ένα μήνα και 5 ημέρες για να καταλάβουν οτι πλήγεται σοβαρά η εικόνα της εταιρείας απο τέτοιες πρακτικές ? είναι δυνατόν το στοκ να βρίσκεται On demand και κατόπιν η/και πιέσεως από τον αγοραστή και αφού φτάσεις στον προστάμενο του προισταμένου για να 'βρεθεί' τελικά το στοκ και να παραλάβει ο χριστιανός κάτι που στην τελική έχει πληρώσει και περιμένει ΕΝΑ ΜΗΝΑ ?

νομικό τμήμα δεν έχουν ? δεν γνωρίζουν οτι από την καταγγελία που έχουν να δεχθούν ένα και μόνο πρόστιμό που προβλέπει ο νόμος είναι τεράστιο ?

ΕDIT : όποιος έχει τραβήξει screenshot όπου το προιον φαίνεται 'διαθέσιμο' παρακαλώ PM me

Επεξ/σία από xDante
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έμενα, πάντως, αν και η παραγγελία έχει ξεπεράσει τον μήνα (14/10), τα χρήματα παραμένουν δεσμευμένα στην πιστωτική κάρτα, δίχως όμως να έχουν χρεωθεί.

Επεξ/σία από nk9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Fotia είπε

Το πλαισιο ,σαν μεγαλη εταιρια  θα ξερουν τα κολπα με τους ορους στα ψιλα  ,γι αυτο παιζουν .

Μην ορκίζεσαι. Σε δική μου περίπτωση ο Κωτσος έφαγε 20.000€ πρόστιμο για πολύ λιγότερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Fotia είπε

Tα 20 χιλιαρικα μεγαλες εταιριες λογικα τα εχουν βγαλει σε 1μερα απο πωλησεις  ,αν εξακολουθουν δε βαζουν μυαλο.

Άλλο το τρώω πρόστιμο και δεν με νοιάζει και άλλο πράγμα το "σαν μεγαλη εταιρια  θα ξερουν τα κολπα με τους ορους στα ψιλα, γι αυτο παιζουν".

Εαν ξέρεις τα κολπα δεν τρως πρόστιμα.

Εάν απλα αδιάφορεις τότε εν γνώση σου παράνομες και γράφεις τους πελάτες σου παρότι έχουν απόλυτο δίκιο.

Άλλο πράγμα το ένα και άλλο το άλλο.

Μην λέτε ότι δεν τους νοιάζει. Ειδικά τα πρόστιμα γίνουν πολλά. Αλλά για να γίνουν πολλά θα πρέπει να κάνετε καταγγελίες. Αλλιώς δεν θα αλλάξει τίποτε μένοντας απαθεις.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και εχετε πιασει τα ψιλο-οφτοπικ σχολια να πω και εγω την σκεψη μου επι αυτου του ψιλο-οφτοπικ: οταν θα πληρωθει το 20χιλιαρο αν θελετε ενημερωστε μας. 21, 22, 23, 50 , οποτε και αν γινει.

Απλα μια σκεψη.

Γυριστε στο θεμα παρακαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα μολις το μπλε με γενικη ταχυδρομικη απο το πλαισιο (Η αεδρφη μου το παρελαβε, εγω ειμαι στην δουλεια για την ωρα)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...