Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ τους πήρα τηλέφωνο και η δικαιολογία ήταν ότι κάποιος μπορεί να ακύρωσε και γι' αυτό εμφανίστηκε.

Δεν έχουν stock και περιμένουν τέλος του μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, imvrios είπε

Εγώ τους πήρα τηλέφωνο και η δικαιολογία ήταν ότι κάποιος μπορεί να ακύρωσε και γι' αυτό εμφανίστηκε.

Δεν έχουν stock και περιμένουν τέλος του μήνα.

Καλή πρωτοχρονιά. Χαρά στο κουράγιο σας πάντως

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Καλή πρωτοχρονιά. Χαρά στο κουράγιο σας πάντως

Εγώ για δώρο το θέλω να το δώσω και ο παραλήπτης μου έχει πει ότι το θέλει. Γι' αυτό περιμένω. Αλλιώς άντε γεια Πλαίσιο.

Εν τω μεταξύ μου είπε ότι του κατέβαινε στο μυαλό. Γιατί μέχρι χθες το προϊόν το είχαν απενεργοποιημένο στο eshop τους. Έψαχνες και δε το έβρισκες. Μόνο στο ιστορικό παραγγελιών υπήρχε. Για να εμφανίστηκε, κάποιος το ενεργοποίησε ξανά.

Αν βρω κανένα 10Τ lite σε καλή τιμή τις επόμενες ημέρες, πήρα αυτό και τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λοιπόν εγώ πήρα τηλέφωνο με το που το είδα διαθέσιμο και το έβαλα και στο καλάθι τράβηξα screenshots κτλπ

στην πρώτη κοπέλα είπα για την παραγγελία  με συνέδεσε σε εναν κυριούλη ο οποίος μου λεει ααα για το poco μου λέει περιμένω παραλαβή του λέω φίλε αυτή την στιγμή το προιόν είναι διαθέσιμο στο σαιτ και το έχω βάλει ήδη στο καλάθι μου λεει περιμένω παραλαβή και χωρίς άλλη κουβέντα με συνδεει με το τμημα υπολογιστών κάτι και το σηκώνει μια κοπέλα της εξηγώ το στορυ μου λέει 'περιμένετε λίγο στο τηλέφωνο μην κλείσετε΄ 25 λεπτά περίμενα έκλεισε η γραμμή τελικά και εμεινα παγωτό .... ας ελπίσουμε με την φούρια της bf  να παραλάβουν μεγάλο στοκ και μας τα στείλουνε ....

Επεξ/σία από xDante
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xDante είπε

Λοιπόν εγώ πήρα τηλέφωνο με το που το είδα διαθέσιμο και το έβαλα και στο καλάθι τράβηξα screenshots κτλπ

στην πρώτη κοπέλα είπα για την παραγγελία  με συνέδεσε σε εναν κυριούλη ο οποίος μου λεει ααα για το poco μου λέει περιμένω παραλαβή του λέω φίλε αυτή την στιγμή το πρωιόν είναι διαθέσιμο στο σαιτ και το έχω βάλει ήδη στο καλάθι μου λεει περιμένω παραλαβή και χωρίς άλλη κουβέντα με συνδεει με το τμημα υπολογιστών κάτι και το σηκώνει μια κοπέλα της εξηγώ το στορυ μου λέει 'περιμένετε λίγο στο τηλέφωνο μην κλείσετε΄ 25 λεπτά περίμενα έκλεισε η γραμμή τελικά και εμεινα παγωτό .... ας ελπίσουμε με την φούρια της bf  να παραλάβουν μεγάλο στοκ και μας τα στείλουνε ....

Έπρεπε να το παραγγείλεις με αντικαταβολή και μόλις σου ερχόταν μήνυμα ότι στο στελνουν να τους έπαιρνες τηλέφωνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, nk9 είπε

Έπρεπε να το παραγγείλεις με αντικαταβολή και μόλις σου ερχόταν μήνυμα ότι στο στελνουν να τους έπαιρνες τηλέφωνο.

δεν πρόλαβα να το παραγγείλω μεχρι να παρω τηλέφωνο να μιλήσω με κάποιον το έβγαζε ''εξαντλημένο''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα αφού με στέλνανε πάλι από τον ένα στον άλλο στο τέλος κάποιος πωλητής μου είπε 27 Δεκεμβρίου!!!! Ναι καλά διαβάσατε (την προηγούμενη εβδομάδα με διαβεβαίωναν πως τη Δευτέρα που μας πέρασε περίμεναν μεγάλο αριθμό συσκευών που θα μας κάλυπτε όλους)!!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, page hamilton είπε

Σήμερα αφού με στέλνανε πάλι από τον ένα στον άλλο στο τέλος κάποιος πωλητής μου είπε 27 Δεκεμβρίου!!!! Ναι καλά διαβάσατε (την προηγούμενη εβδομάδα με διαβεβαίωναν πως τη Δευτέρα που μας πέρασε περίμεναν μεγάλο αριθμό συσκευών που θα μας κάλυπτε όλους)!!

Μέχρι τότε τα σκρουτζομαγαζα θα τον έχουν 160 ευρώ. Έλεος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ragnar lothbrok είπε

Μόλις πήρα τηλέφωνο και μου είπαν ότι περιμένουν παραλαβή μέσα στην ημέρα...

Καμιά συννενόηση 😂

ποιο χρωματακι περιμενεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...