Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, StormGr είπε

Κυριακή κάνουν παραδόσεις στο σπίτι? Εμένα είπαν αύριο θα το δώσουν μεταφορική. Λογικά Τετάρτη Πέμπτη θα το έχω.

Αθήνα, κάνουν Σάββατο. Κουφό για Κυριακή δεν ήξερα

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, coyote2 είπε

Αθήνα, κάνουν Σάββατο. Κουφό για Κυριακή δεν ήξερα

MIA ΟΘΟΝΗ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΠΛΑΙΣΙΟ  ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΩΣΑΝ ΚΥΡΙΑΚΗ  3 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.....

.

Επεξ/σία από makislegr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για την παράδοση Κυριακή με είχε ρωτήσει και ο πωλητής όταν με πήρε να πληρώσω και μου έστειλαν και αυτό το μερικά απολογητικό μήνυμα χθες το βράδυ. Έκτακτο μέτρο λόγω όγκου παραδόσεων:

PLAISIO: EKTAKTH ΠAPAΔOΣH KYPIAKHΣ
ΣAΣ ENHMEPΩNOYME OTI H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ME AP. ΧΧΧ ΘA ΠAPAΔOΘEI AYPIO KYPIAKH 29.11.

TO ΠPΩI THΣ IΔIAΣ MEPAΣ ΘA ΛABETE SMS ME THN EKTIMΩMENH ΩPA ΠAPAΔOΣHΣ. ME AYTO TO EKTAKTO ΔPOMOΛOΓIO ΠPOΣΠAΘOYME NA EΞYΠHPETHΣOYME TON MEΓAΛO OΓKO AΠOΣTOΛΩN KATΩ AΠO TIΣ ΔYΣKOΛEΣ ΣYNΘHKEΣ LOCKDOWN & BLACK FRIDAY!
ΠAPAKAΛOYME ΓIA THN ΠAPAΛABH THΣ, ΓIA NA MHN YΠAPXOYN KAΘYΣTEPHΣEIΣ ΣE ENΔEXOMENO EΠANAΠPOΓPAMMATIΣMO THΣ.
ΣAΣ EYXAPIΣTOYME ΓIA THN KATANOHΣH.

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απαντηση απο το Πλαισιο μετα απο δικη μου ερωτηση σε email:
 

Αναφορά σε κείμενο

 

Καλησπέρα σας,

Δεν έχουμε παραλάβει ακόμα το προϊόν, θα έχετε ενημέρωση από εμάς όταν το έχουμε διαθέσιμο.

Δεν έχουμε ακριβή ημερομηνία αυτή τη στιγμή.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από πρήξιμο στο τηλέφωνο αποφάσισαν και μας να το στείλουν. Παράδοση έως 4/12 λέει. Όσοι ακόμα περιμένετε απλά πιέστε τηλεφωνικώς. Η κατάσταση είναι απλά απαράδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε καταλαβαίνω τι κάνουν. Αφού έχουν κομμάτια γιατί δε τα έχουν δώσει σε όσους έχουν προτεραιότητα; Τα δίνουν στους πιο θυμωμένους γιατί φοβούνται καταγγελίες; Αφού το θέμα stock δεν είναι δικό τους.

Ούτε έχουν το τηλέφωνο στο site για να το πουλάνε σε ακριβότερη τιμή. Δε το έχουν καν εξαντλημένο, το έχουν κρύψει σαν προϊόν. Παρεμπιπτόντως πουλάνε μία θήκη για το X3.

Εσάς σας ένοιαζε το τηλέφωνο σας και το πήρατε με τσαμπουκά και δε σας νοιάζει τίποτε άλλο. Έτσι όμως το Πλαίσιο αδίκησε προηγούμενες παραγγελίες.

Παραμένει προς τιμήν τους ότι δεν έχουν ακυρώσει παραγγελίες. Αλλά έπρεπε να το είχαν κλείσει καιρό τώρα με αντιπροτάσεις σε όσους δεν έχουν εξυπηρετηθεί.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, naruto14 είπε

Μετά από πρήξιμο στο τηλέφωνο αποφάσισαν και μας να το στείλουν. Παράδοση έως 4/12 λέει. Όσοι ακόμα περιμένετε απλά πιέστε τηλεφωνικώς. Η κατάσταση είναι απλά απαράδεκτη.

αν δεν το εχεις στα χερια σου μην πιστευεις τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους παρελαβα κι εγω το γκρι με αριθμο παραγγελιας 34496**. Μου ειχαν πει στο τηλεφωνο οτι θα παραλαβουν 30 Νοεμβριου και οτι κατα 99% θα ειμαι κι εγω μεσα στις παραλαβες και θα με ενημερωσουν. Προφανως δεν με ενημερωσαν και οταν πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι μαλλον δεν θα παραλαβω ουτε αυτη τη φορα.

1η Δεκεμβριου ετυχε να μπω στο site και ετρεχε αμεσα διαθεσιμο το poco x3 γκρι στα 269 ευρω και προλαβα και εσκασα παραγγελια. Κλασσικα οπως ειχε γινει και με ενα αλλο παιδι στο θεμα η παραγγελια αυτη προχωρησε κανονικα και την εστειλαν αμεσως. Πηρα κι εγω τηλεφωνο και τους ειπα πως εχει το θεμα και οτι με δουλευουν ψιλο γαζι εδω και σχεδον 2 μηνες και τελικα παρελαβα σημερα στα 188.30 ευρω. Αποτι φαινεται δηλαδη μονο αν εισαι τυχερος και το πετυχεις αμεσα διαθεσιμο στο site και τους πρηξεις στα τηλεφωνα θα παραλαβεις, διαφορετικα χαρουμενο το 2021.. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παραγγελία με αριθμό 34493xx (μπλε χρώμα).

Σημερινή ενημέρωση:

"Παραλαβή το πολύ μέχρι τέλος Δεκέμβρη. Τα κομμάτια που κατά καιρούς εμφανίζονται διαθέσιμα στην ιστοσελίδα είναι από ακυρώσεις."

Καλά κρασιά...

Επεξ/σία από nk9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος το έχει αγοράσει με τιμολόγιο, από σήμερα μπορεί να ρωτήσει αν υπάρχει απόθεμα για να το παραλάβει από κάποιο κατάστημα και-αν θέλει-να τους τα ψάλλει από κοντά ένα χεράκι.
https://www.plaisio.gr/campaign/2020/12-December/202012-Open-Stores

Εντωμεταξύ η γελοιότητα του Πλαισίου έχει φτάσει σε νέα  επίπεδα μιας και από χτες δεν επιτρέπει παραγγελίες κάτω των 35 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, roybatty είπε

Όποιος το έχει αγοράσει με τιμολόγιο, από σήμερα μπορεί να ρωτήσει αν υπάρχει απόθεμα για να το παραλάβει από κάποιο κατάστημα και-αν θέλει-να τους τα ψάλλει από κοντά ένα χεράκι.
https://www.plaisio.gr/campaign/2020/12-December/202012-Open-Stores

Εντωμεταξύ η γελοιότητα του Πλαισίου έχει φτάσει σε νέα  επίπεδα μιας και από χτες δεν επιτρέπει παραγγελίες κάτω των 35 ευρώ.

Το τελευταίο δεν είναι περίεργο.

Υπάρχει τεράστιο θέμα με τις αποστολές προϊόντων και ίσως προσπαθούν να περιορίσουν τον όγκο τους (αποτρέποντας πελάτες από παραγγελίες χαμηλής αξίας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...