Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η κατάσταση του κινητού ήταν απτην αρχή αναμενεται? Ή έλεγε διαθέσιμο ξέρει κάποιος ? Παρήγγειλα κι εγώ ένα και μου ήρθε μέιλ ότι υπάρχει πρόβλημα διαθεσιμότητας και θα ενημερωθώ τηλεφωνικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια να σας ενημερωσω λιγο μιας και ειμαι μεσα στα πραγματα(δουλευω στο πλαισιο)

Η προσφορα ισχυει μονο για κινητα που εχουν ενδειξη διαθεσιμο ακομα και αν το προσπαθησετε δεν σας αφηνει το site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια παρηγγειλα το κινητο και εσκασε το γνωστο εμαιλ περι μη διαθεσιμοτητας...πηρα τηλεφωνο και με διαβεβαιωσαν οτι θα το παραλαβουμε κανονικα μολις στοκαρουν ξανα στην τιμη της προσφορας...οποτε αναμονη κανα δεκαημερο θεωρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tzoyris7 είπε

παιδια παρηγγειλα το κινητο και εσκασε το γνωστο εμαιλ περι μη διαθεσιμοτητας...πηρα τηλεφωνο και με διαβεβαιωσαν οτι θα το παραλαβουμε κανονικα μολις στοκαρουν ξανα στην τιμη της προσφορας...οποτε αναμονη κανα δεκαημερο θεωρω

Αμήν!!!

Off topic, αλλά και το tcl 10l στα 139€ είναι καλή προσφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, tzoyris7 είπε

παιδια παρηγγειλα το κινητο και εσκασε το γνωστο εμαιλ περι μη διαθεσιμοτητας...πηρα τηλεφωνο και με διαβεβαιωσαν οτι θα το παραλαβουμε κανονικα μολις στοκαρουν ξανα στην τιμη της προσφορας...οποτε αναμονη κανα δεκαημερο θεωρω

Kαι πολυ σωστά πράξανε (ελπίζω)  στην εξελιξη μου γραφει -> Εξέλιξη παραγγελίαςΑναμονή για Παραλαβή Προϊόντος

Επεξ/σία από xDante
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν συμβαίνουν και αλλού αλλά στην Ελλάδα είναι πια συνήθεια. 

Προσφορές κράχτες ή καλύτερα θλιβερές που μάλλον όμως ανταποκρίνονται και στο ανάλογο κοινό. 

Κράζουμε τα εκάστοτε μαγαζιά που μας κοροϊδεύουν μέσα στα μούτρα μας αλλά στην επόμενη "προσφορά" που μας πασάρουν τρέχουμε σαν τους απελπισμένους να τους ακουμπήσουμε τα χρήματα μας. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nk9 είπε

Αμήν!!!

Off topic, αλλά και το tcl 10l στα 139€ είναι καλή προσφορά.

το tcl 10l είναι παρόμοιο με το tcl plex που είχε μπει πρόσφατα προσφορά γερμανο με 129 € ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Δεν ξέρω αν συμβαίνουν και αλλού αλλά στην Ελλάδα είναι πια συνήθεια. 

Προσφορές κράχτες ή καλύτερα θλιβερές που μάλλον όμως ανταποκρίνονται και στο ανάλογο κοινό. 

Κράζουμε τα εκάστοτε μαγαζιά που μας κοροϊδεύουν μέσα στα μούτρα μας αλλά στην επόμενη "προσφορά" που μας πασάρουν τρέχουμε σαν τους απελπισμένους να τους ακουμπήσουμε τα χρήματα μας. 

Σωστό αυτό που θες να πεις, αλλά το λες με λάθος τρόπο.

Δεν είναι κακό να τρέξει κάποιος για να προμηθευτεί ένα προϊόν που του χρειάζεται σε τιμή χαμηλότερη από αυτή της αγοράς. Και δεν είναι θέμα απελπισίας. Ίσως για κάποιους, ενδεχομένως λίγους, να είναι και θέμα τσέπης.

Το κακό είναι να συνεχίζεις να ψωνίζεις από καταστήματα που δεν λειτουργούν επαγγελματικά και σε κοροϊδέυουν πασιφανέστατα.

Προσωπικά, με αυτή τη λογική ψωνίζω είτε αυτός είναι ο μανάβης της γειτονιάς μου είτε το Πλαίσιο.

1 λεπτό πριν, Silenzio είπε

το tcl 10l είναι παρόμοιο με το tcl plex που είχε μπει πρόσφατα προσφορά γερμανο με 129 € ?

Μισό ή και ένα σκαλί παρακάτω από το Plex.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Δεν ξέρω αν συμβαίνουν και αλλού αλλά στην Ελλάδα είναι πια συνήθεια. 

Προσφορές κράχτες ή καλύτερα θλιβερές που μάλλον όμως ανταποκρίνονται και στο ανάλογο κοινό. 

Κράζουμε τα εκάστοτε μαγαζιά που μας κοροϊδεύουν μέσα στα μούτρα μας αλλά στην επόμενη "προσφορά" που μας πασάρουν τρέχουμε σαν τους απελπισμένους να τους ακουμπήσουμε τα χρήματα μας. 

να σου κάνω μία απλή ερώτηση. πόσο στοκ μπορεί να έχει το πλαίσιο για αυτό το τηλέφωνο; 100; 300 κομμάτια; σε οποιοδήποτε κατάστημα να πας υπάρχει ένα διαθέσιμο απόθεμα. καλύτερα που το έβγαλαν μη διαθέσιμο παρά να δέχονταν παραγγελίες και μετά να σου έλεγαν πως ακυρώνεται η παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Silenzio είπε

το tcl 10l είναι παρόμοιο με το tcl plex που είχε μπει πρόσφατα προσφορά γερμανο με 129 € ?

Δυστυχως οχι αποτι βρηκα στο myphone  To TCL PLEX είναι μια ποιοτικότερη και καλύτερη συσκευή, το 10L δεν ήρθε να αντικαταστήσει την πρώτη συσκευή της TCL και ουσιαστικά την ''ναυαρχίδα'' της μέχρι τότε.
1) Snap Dragon 675 > 665 (Δυνατότερο το plex και σε επεξεργαστική δύναμή αλλά και στα γραφικά)
2) Qualcom quick charge 3.0 18W (To 10L δεν υποστιρίζει την τεχνολογία, είναι απλά στα 10w και φορτίζει πλήρως σε 2,5 ώρες)
3) Μνήμη UFS 2.1 (Το 10L έχει emmc 5.1 η οποία είναι αρκετά ποιο αργή)
4) Μνήμη 128gb > 64gb
5) 48MP Sony IMX582 Exmor RS > 48MP Samsung S5KGM1
6) 16MP Ultrawide > 8MP Ultrawide
7) 2MP 2,9μm "Big Pixels" (Το Plex έχει απο τα καλύτερα βίντεο, κάνει την νύχτα μέρα, το 10L έχει το κλασικό macro και depth sensors)
Selfie 24MP > 16MP
9) Slow Motion 960 > 120
10) Ram DDR4X
11) Κατασκευή απο μέταλο και γυαλί (το 10l είναι απο πλαστικό)
Kαι εγώ νομιζα ότι ειναι περιπου τα ιδια  πφφφφ .....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...