Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, nk9 είπε

Το τελευταίο δεν είναι περίεργο.

Υπάρχει τεράστιο θέμα με τις αποστολές προϊόντων και ίσως προσπαθούν να περιορίσουν τον όγκο τους (αποτρέποντας πελάτες από παραγγελίες χαμηλής αξίας).

Περίεργο δεν είναι,αλλά το minimum των 35 ευρώ βολικά (και πονηρά) πατάει στην ρύθμιση του κράτους που δεν επιτρέπει σε super market να πουλάνε περιφερειακά η/υ.Δεδομένου ότι ο μέσος χρήστης αυτήν την περίοδο μπορεί να χρειαστεί πχ ένα ποντίκι ή μια webcamera για την τηλεκπαίδευση τα οποία κοστίζουν λιγότερο από 35 ευρώ και κάτω άπο άλλες συνθήκες θα τα αγόραζαν από ένα supermarket ενώ τώρα πρέπει να τα ψωνίσουν από κατάστημα σαν το πλαίσιο, τότε είναι ουσιαστικά εκβιασμός από τη μεριά του πλαισίου να ζητάνε να ξοδέψεις περισσότερα χωρίς να έχεις κάποιο όφελος παρά μόνο το γεγονός ότι αυτοί τα έχουν ετοιμοπαράδοτα.Βέβαια  ο καταναλωτής έχει την επιλογή να τα ψωνίσει από αλλού,αλλά και όλοι οι υπόλοιποι στο ίδιο καζάνι βράζουν αυτές τις μέρες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω ειχα παραδοση εως τις 3 Δεκεμβρη... Επεσε και η μαυρη παρασκευη, μπλοκαραν και οι μεταφορικες, το κινητο αγνωστο σε ποιο σημειο της ελλαδος ειναι. Παντως σιγουρα οχι στα χερια μου.

Απο την μια κοροιδια στην αλλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, roybatty είπε

Περίεργο δεν είναι,αλλά το minimum των 35 ευρώ βολικά (και πονηρά) πατάει στην ρύθμιση του κράτους που δεν επιτρέπει σε super market να πουλάνε περιφερειακά η/υ.Δεδομένου ότι ο μέσος χρήστης αυτήν την περίοδο μπορεί να χρειαστεί πχ ένα ποντίκι ή μια webcamera για την τηλεκπαίδευση τα οποία κοστίζουν λιγότερο από 35 ευρώ και κάτω άπο άλλες συνθήκες θα τα αγόραζαν από ένα supermarket ενώ τώρα πρέπει να τα ψωνίσουν από κατάστημα σαν το πλαίσιο, τότε είναι ουσιαστικά εκβιασμός από τη μεριά του πλαισίου να ζητάνε να ξοδέψεις περισσότερα χωρίς να έχεις κάποιο όφελος παρά μόνο το γεγονός ότι αυτοί τα έχουν ετοιμοπαράδοτα.Βέβαια  ο καταναλωτής έχει την επιλογή να τα ψωνίσει από αλλού,αλλά και όλοι οι υπόλοιποι στο ίδιο καζάνι βράζουν αυτές τις μέρες.

 

Εννοείται ότι γίνεται με σκοπό να ξοδέψεις περισσότερα ή για να το πω καλύτερα, για να μην ασχολούνται με μικρές παραγγελίες όπως το e-shop.

Η λύση, πάντως, είναι το ως άνω κατάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/11/2020 στις 6:00 ΜΜ, imvrios είπε

Δε καταλαβαίνω τι κάνουν. Αφού έχουν κομμάτια γιατί δε τα έχουν δώσει σε όσους έχουν προτεραιότητα; Τα δίνουν στους πιο θυμωμένους γιατί φοβούνται καταγγελίες; Αφού το θέμα stock δεν είναι δικό τους.

Ούτε έχουν το τηλέφωνο στο site για να το πουλάνε σε ακριβότερη τιμή. Δε το έχουν καν εξαντλημένο, το έχουν κρύψει σαν προϊόν. Παρεμπιπτόντως πουλάνε μία θήκη για το X3.

Εσάς σας ένοιαζε το τηλέφωνο σας και το πήρατε με τσαμπουκά και δε σας νοιάζει τίποτε άλλο. Έτσι όμως το Πλαίσιο αδίκησε προηγούμενες παραγγελίες.

Παραμένει προς τιμήν τους ότι δεν έχουν ακυρώσει παραγγελίες. Αλλά έπρεπε να το είχαν κλείσει καιρό τώρα με αντιπροτάσεις σε όσους δεν έχουν εξυπηρετηθεί.

Προφανώς κάνανε λαλακία με την τιμή και το Insomnia δεν συγχωρεί τέτοια λάθη και τους πλάκωσε σε παραγγελίες. Επίσης λογικά πήραν απόθεμα αλλά όχι αρκετό να καλύψει όλες τις παραγγελίες και στέλνουν μόνο σε όσους κάνουν παράπονα για να μην έχουν θέμα με καταγγελίες. Επίσης το ότι βγαίνει συχνά πυκνά στο Site τους δείχνει ότι έχουν απόθεμα.

Οι λαλακίες πληρώνονται. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα αν κάποιος παρέλαβε και δεν το θέλει και δεν το έχει ανοίξει..

Η περιμένει να το παραλάβει και δεν το θέλει ας μου στήλει ενα π.μ.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Doc_Chaos_81 είπε

Καλησπέρα αν κάποιος παρέλαβε και δεν το θέλει και δεν το έχει ανοίξει..

Η περιμένει να το παραλάβει και δεν το θέλει ας μου στήλει ενα π.μ.

 

Ευχαριστώ

Ψάξε στις αγγελίες (με το ανάλογο καπέλο των 50€)

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξτε λίγο στο aliexpress... Σαν να το πήρε το μάτι μου στα 130. 

 

Αν είχε amoled θα το είχα χτυπήσει... Δεν γυρίζω ξανά σε ips όμως τέλος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ψάξτε λίγο στο aliexpress... Σαν να το πήρε το μάτι μου στα 130. 

 

Αν είχε amoled θα το είχα χτυπήσει... Δεν γυρίζω ξανά σε ips όμως τέλος. 

130 παίζει το Μ3 στο allexpress,και έχει πολύ κατώτερα specification από το Χ3

Επεξ/σία από geosoftgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, geosoftgr είπε

130 παίζει το Μ3 στο allexpress, και και και έχει πολύ κατώτερα specification από το Χ3

Ψάξε ξανά δεν βάζω link 130 το είδα 6/64

2 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ψάξε ξανά δεν βάζω link 130 το είδα 6/64

 

IMG_20201208_221858.jpg

Να το πατήσω; 

Επεξ/σία από Boubis1411
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Boubis1411 είπε

Ψάξε ξανά δεν βάζω link 130 το είδα 6/64

Αν το είδες πάω πάσο, καλό θα είναι να κάνεις ένα καινούργιο post το με link, γιατί 130 για το Χ3 είναι τρελή προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ψάξε ξανά δεν βάζω link 130 το είδα 6/64

 

IMG_20201208_221858.jpg

Ναι αλλά έρχεται από Κίνα ( λογικά μετά τις γιορτές και με κίνδυνο τελωνείου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, geosoftgr είπε

Αν το είδες πάω πάσο, καλό θα είναι να κάνεις ένα καινούργιο post το με link, γιατί 130 για το Χ3 είναι τρελή προσφορά

Δεν το θεωρώ προσφορά φίλε.. Άθλια οθόνη το έχω δει το έχω πιάσει στο χέρι μου. 

Αν θες ανέβασε το εσύ κανένα θεμα 

Μόλις τώρα, ababapanos είπε

Ναι αλλά έρχεται από Κίνα ( λογικά μετά τις γιορτές και με κίνδυνο τελωνείου)

Έρχεται γρήγορα φίλε ψάξτο 

IMG_20201208_222213.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...