Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, mr.no.face είπε

Απο Plaisio.
Δε νμζ να καλεσαν μονο εμενα..
Οταν ειχα ριξει τη παραγγελια εγραφε "διαθεσιμο" , μετα εγινε η ιστορια με το αποθεμα, τελος Οκτ. κλπ

Γκρι η μπλε είχες παραγγείλει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πηρα ενα τηλ να δω τι παιζει, μου ειπαν οτι ισως φανηκε απο λαθος οτι εχουν στοκ(δεν ειχαν ιδεα - δεν παιζει να συννενοουνται μεταξυ τους). Τελως παντων, η αναμονη (του Ιωβ) συνεχιζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, mr.no.face είπε

Μπλε .
Τι σκατα ,μονο εμενα καλεσαν ?!

Το παρήγγειλες με την τιμή της προσφοράς ή με την κανονική τιμή??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δώστε καμία πληροφορία ρε παιδιά εσάς που σας πήραν τηλ?? Σας είπαν ότι παρελάβαν?? Τιμή προσφοράς?? Πληρωμή??? Αποστολή με κουριερ εξτρά?? Δώστε φώτα!

Επεξ/σία από Apostoliz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμενα με ενημέρωσαν ότι από αύριο  μεθαύριο θα αρχίσουν να στέλνουν και μιας και είχα βάλει παραλαβή από το κατάστημα θα με ξαναπάρουν τηλ για την διεύθυνση αποστολής. Έξοδα αποστολής δεν έχει για πάνω απο 35 ευρω

Επεξ/σία από hyperionthetitan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

26 λεπτά πριν, Apostoliz είπε

Δώστε καμία πληροφορία ρε παιδιά εσάς που σας πήραν τηλ?? Σας είπαν ότι παρελάβαν?? Τιμή προσφοράς?? Πληρωμή??? Αποστολή με κουριερ εξτρά?? Δώστε φώτα!

Ναι,παρελαβαν ( ετσι μ ειπαν , μη με ρωτησεις ποσοτητα 🙃) .
Τιμη προσφορας.
Οχι εξτρα χρεωση ,αντικαταβολη

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"παραλαμβάνουμε λίγα λίγα, λογικά μέσα στη βδομάδα θα σας πάρουμε τηλέφωνο".

λίγο κάπου κούρασε, αλλά δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω μέχρι 11.11 ή βλάκ φράηδεη.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι κάνετε τόσο υπομονή χωρις να έχετε κάνει καταγγελία πάντως με ξεπερνάει.

Το ότι κάτι είναι σε προσφορά δεν σημαίνει ότι σας κάνουν χάρη και έχουν δικαίωμα να κάνουν ότι θέλουν οπότε το θέλουν χωρίς να δίνουν λογαριασμό σε κανενα. Τι φοβάστε για να διαμαρτυρηθειτε? Να μην σας ακυρώσουν την παραγγελία? Δεν έχουν δικαίωμα να το κάνουν.

Τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SeNNinhA είπε

Το ότι κάνετε τόσο υπομονή χωρις να έχετε κάνει καταγγελία πάντως με ξεπερνάει.

Το ότι κάτι είναι σε προσφορά δεν σημαίνει ότι σας κάνουν χάρη και έχουν δικαίωμα να κάνουν ότι θέλουν οπότε το θέλουν χωρίς να δίνουν λογαριασμό σε κανενα. Τι φοβάστε για να διαμαρτυρηθειτε? Να μην σας ακυρώσουν την παραγγελία? Δεν έχουν δικαίωμα να το κάνουν.

Τι να πω...

προσωπικα οταν το παρηγγειλα εγραφε αναμενεται. πόσο θα κρατησει η αναμονη δεν μπορει να στο πει καποιος. να κανω δηλαδη καταγγελια και να πω τι? δεν ειχε ενα προιον σε αποθεμα και αργησε να μου το στειλει? αν εστελνε προιοντα στην κανονικη τιμη και οχι της προσφορας φυσικα και θα γινοταν καταγγελια. αλλα σε αυτη τη φαση αν το πεις θα γελανε και οι πετρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, frsmr7 είπε

προσωπικα οταν το παρηγγειλα εγραφε αναμενεται. πόσο θα κρατησει η αναμονη δεν μπορει να στο πει καποιος. να κανω δηλαδη καταγγελια και να πω τι? δεν ειχε ενα προιον σε αποθεμα και αργησε να μου το στειλει? αν εστελνε προιοντα στην κανονικη τιμη και οχι της προσφορας φυσικα και θα γινοταν καταγγελια. αλλα σε αυτη τη φαση αν το πεις θα γελανε και οι πετρες.

Εάν έγραφε αναμένεται τότε οκ. Αλλά σε κάποιους ήταν άμεσα διαθέσιμο και ακόμη περιμένουν.

Το σε τι τιμή αποφασίζει να πουλήσει ο οποιοσδήποτε κάτι δεν έχει καμία σημασια απολύτως. Εφόσον δηλώνει διαθέσιμο επιβάλλεται να είναι διαθέσιμο και οχι με άγνωστη ημερομηνία παραλαβής. Η προσφορά δεν σημαίνει σου κάνει χάρη. Ακριβώς οι ίδιες υποχρεώσεις υπάρχουν με την κανονική τιμή.

Επεξ/σία από SeNNinhA
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πριν 7-8 ημέρες τους είχα στείλει με email αντιπρόταση αν είναι ν' αργήσει να μου δώσουν το Mi 10T με 82€ έκπτωση, όσο και η έκπτωση του Poco (δε ζήτησα καν το ίδιο ποσοστό που θα σήμαινε περισσότερη χρηματική έκπτωση για εμένα).

Μέχρι σήμερα δεν έχουν καταδεχτεί ούτε να μου απαντήσουν, να μου πουν έστω "δε γίνεται".

Τέσπα, περιμένουμε, δε βιαζόμαστε, για δώρο Χριστουγέννων προορίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...