Προς το περιεχόμενο

Poco X3 6/128Gb Blue 188 Ευρω Weboffer @ ΠΛΑΙΣΙΟ ~ ΕΞΑΝΤΛΉΘΗΚΕ


xDante

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Εάν έγραφε αναμένεται τότε οκ. Αλλά σε κάποιους ήταν άμεσα διαθέσιμο και ακόμη περιμένουν.

αν εχουν κρατησει εικονα ως αποδειξη μπορουν αλλα και παλι θα βγει να πει για τεραστιο ογκο παραγγελιων σε πολυ λιγο χρονο (που ισχυει) μεσα σε 2 ωρες δεν ειχε ουτε δειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 316
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, frsmr7 είπε

αν εχουν κρατησει εικονα ως αποδειξη μπορουν αλλα και παλι θα βγει να πει για τεραστιο ογκο παραγγελιων σε πολυ λιγο χρονο (που ισχυει) μεσα σε 2 ωρες δεν ειχε ουτε δειγμα.

Δεν θα επιβάλω εννοείται το τι θα κάνει ο καθένας αλλά αυτες θεωρούνται αθέμιτες εμπορικές πρακτικές σύμφωνα με την νομοθεσία. Ο καθένας ωφελεί να στήσει το σύστημα του σωστά. Και κάτι τέτοιο είναι γελοιωδώς πανεύκολο με ελάχιστο κόστος εκτός κι αν δεν θέλεις να το κάνεις. Προσωπικα σε δική μου καταγγελία μικρότερης καθυστέρησης από αυτή επεσε πρόστιμο 20.000€. Μετά από 2 χρονια μεν αλλά έπεσε. Όσο δεν κάνετε τίποτε όλο αυτό θα συνεχίζετε και όπως βλέπετε είναι πια ο κανόνας και όχι η εξαίρεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2020 στις 11:44 ΠΜ, mr.no.face είπε

Πριν 10'  με καλεσαν.
Αυριο παραδοση (τιμολογιο...)

Να σε ρωτήσω κάτι γιατί στο τηλέφωνο λένε ότι ακόμα δεν έχουν παραλάβει και δεν έχουν ενημερώσει κανέναν για να παραλάβει, και εσύ μας λες ότι σε πήραν τηλέφωνο για παράδοση ποιον να πιστέψω για πες μου ;.

-Εκτός άμα δεν ξέρουν στο τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης ηλεκτρονικής αγορών τη τους γίνεται ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, VASKOUK είπε

Μόλις μου τηλεφώνησαν από πλαίσιο για παραλαβή την πέμπτη 12/11 . 

χρώμα γκρι. αλλάξαμε την διεύθυνση αποστολής & τον τρόπο πληρωμής . 

Σου έδωσαν νέο αριθμό παραγγελίας ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι οσοι παραλαμβανετε ειστε με αντικαταβολη? Εγω πληρωσα με καρτα και ουτε φωνη ουτε ακροαση πρακτικα, εκτος απο το πρηξιμο που τους κανω εγω τηλεφωνικα.

  @hyperionthetitan  @fou  @mr.no.face @VASKOUK

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, jimakos234 είπε

Ολοι οσοι παραλαμβανετε ειστε με αντικαταβολη? Εγω πληρωσα με καρτα και ουτε φωνη ουτε ακροαση πρακτικα, εκτος απο το πρηξιμο που τους κανω εγω τηλεφωνικα.

  @hyperionthetitan  @fou  @mr.no.face @VASKOUK

χαχαχα ολοι τα ιδια κανουμε μου φαινεται. στο τελος θα στειλουν χαρτι οι εργαζομενοι να ερθει το κινητο μπας και γλιτωσουν απ τους πριχτες σαν εμας!

dhnjfgfgjg.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κάνει και εγώ παραγγελία το μπλε χρώμα απο τις 14/10 και πήρα να δω τι γίνεται και που βρισκόμαστε,  μου είπαν προχωράει κανονικά η παραγγελία και παραλαμβάνουμε με σειρά προτεραιότητας. Μου είπε θα παραλάβω μέσα στην εβδομάδα η αρχές της άλλης. Και επειδή είχα ζητήσει πληρωμή και παραλαβή σε κατάστημα που λόγω covid δεν είναι πλεον εφικτό, μου είπαν θα καλέσουν μια μέρα νωρίτερα για να πληρώσω online. Λίγη υπομονή ακόμα παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, panosss567 είπε

Σου έδωσαν νέο αριθμό παραγγελίας ;

ναι , ακυρώθηκε η παλιά . περάστηκε  καινούργια με την νέα διεύθυνση  & τρόπο πληρωμής . 

παραλαβή & πληρωμή από κατάστημα => στον χώρο μου και πληρωμή με κάρτα . 

υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις σε πιστωτική  , θα πρέπει να το δηλώσεις για να σου στείλουν το ανάλογο link 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, VASKOUK είπε

ναι , ακυρώθηκε η παλιά . περάστηκε  καινούργια με την νέα διεύθυνση  & τρόπο πληρωμής . 

παραλαβή & πληρωμή από κατάστημα => στον χώρο μου και πληρωμή με κάρτα . 

υπάρχει η δυνατότητα για άτοκες δόσεις σε πιστωτική  , θα πρέπει να το δηλώσεις για να σου στείλουν το ανάλογο link 

Ακριβως αυτα μου ειπαν και εμενα, και ειπαν θα παραλαβω αυριο. Χθες με πηρα τηλεφωνο και λιγο αργοτερα ακυρωθηκε η παλια παραγγελια και απο τοτε περιμενω να γινει μια καινουργια και να μου ερθει mail. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, fou είπε

και απο τοτε περιμενω να γινει μια καινουργια και να μου ερθει mail. 

Δεν τους κάνεις ένα τηλέφωνο καλύτερα ; Σε μένα δεν πρόλαβα να κλείσω το τηλέφωνο και ήρθε η ακύρωση , στο καπάκι η επιβεβαίωση της νέας παραγγελίας και το mail για την πληρωμή 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήρα και εγώ τηλέφωνο γιατί με ζώσαν τα φίδια με το ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ. Μου είπαν ότι μπήκε σε εξαντλήθηκε για να μην μπαίνουν αλλες παραγγελίες. Τις επόμενες μέρες αλλά ίσως και μεχρι τις επόμενες 2 εβδομάδες θα παραλαμβάνουν. Εγω ακόμα κανένα τηλέφωνο. ☹️

Επίσης το Γκρί το εξαφανήσαν τώρα. Δεν το βγάζει καν.

Επεξ/σία από Apostoliz
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχαν πει ότι κρατάνε σειρά προτεραιότητας βάση ώρα παραγγελίας + ότι το γκρι θα έχει πιο γρηγορη εξυπηρέτηση λόγω μικρότερου αριθμού παραγγελιών . 

Σημασία έχει ότι κράτησαν την τιμή & από την στιγμή που άρχισαν παραδόσεις σιγά σιγά θα πάρουμε όλοι . 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, VASKOUK είπε

Δεν τους κάνεις ένα τηλέφωνο καλύτερα ; Σε μένα δεν πρόλαβα να κλείσω το τηλέφωνο και ήρθε η ακύρωση , στο καπάκι η επιβεβαίωση της νέας παραγγελίας και το mail για την πληρωμή 

Τους εκανα τηλεφωνο και οντως υπηρξε προβλημα. Μου κρατησαν κομματι αλλα πο λαθος δεν δρομολογηθηκε. Ετσι ειπαν τουλαχιστον. Τωρα θα παραλαβω μεθαυριο (αν δεν ξαναγινει λαθος). Αντε να δουμε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...