Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση Sync2


mandos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει ασχοληθεί κανείς με την αναβάθμηση του Sync στην (software) έκδοση 3.8 ή 3.10;

Έχω ένα Focus mk3.5 (2015) με Sync2 με navigation και δείχνει να είναι στην έκδοση 3.7. Βρίσκω διάφορα στο internet, αλλά είναι αβέβαιο αν το navigation θα παίζει μετά την αναβάθμιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Titanium. Έτρεξα τις αναβαθμηση για 3.8 και 3.10 χωρίς προβλήματα, το navigation λειτουργησε απευθείας. Επίσης δούλεψαν και οι F8 χάρτες (είχε τους F4).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

έκανα την αναβάθμιση σε 3,1 αλλά μου βγάζει πάλι invalid card. το έλεγε κ πριν αυτό. έκανα όλα τα βήματα από το xda developers κ πάλι δεν δουλεύει, γνωρίζει κανείς να βοηθήσει; έχω focus  του 2015. 

Μόλις τώρα, antonisliakos είπε

έκανα την αναβάθμιση σε 3,1 αλλά μου βγάζει πάλι invalid card. το έλεγε κ πριν αυτό. έκανα όλα τα βήματα από το xda developers κ πάλι δεν δουλεύει, γνωρίζει κανείς να βοηθήσει; έχω focus  του 2015. 

υπάρχει περίπτωση να έχει κατεστραμενη κάρτα, πήρα το αυτοκίνητο από Γερμανία πριν λίγες μέρες, έχει f4 κάρτα πανω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Εχω προσπαθησει επανελλημενα να περασω την τελευταια αναβαθμιση του λογισμικου στο Syn2 του fiesta 1.0 μοντελο 2015 χωρις επιτυχια.Ειτε δεν θα διαβαζει το εκαστοτε flash drive,τι και αν ειναι φορμαρισμενο σε fat32 η ex-fat οπως γραφουν οι οδηγιες,αλλα ειτε δεν θα αναγνωριζει ειτε θα γραφει για corrupted file.

Ποιος fordακιας εχει καταφερει να το κανει με επιτυχια,να μας διαφωτισει λιγο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...