Προς το περιεχόμενο

Τα νέα iPhone δε θα περιλαμβάνουν ακουστικά και φορτιστές


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 15/10/2020 στις 11:54 ΠΜ, tsakis11 είπε

Απο προσωπικη εμπειρια πορτα συνοδηγου απο passat cc εγινε αλλαγη λογω τρακαρισματος..αυτη του αυτοκινητου ηταν αδεια χωρις μονωση και καποια αλλα πραγματα..στο εσωτερικο της παντα..η καινουρια που ηρθε (απο Γερμανια) ηταν τουμπανο με τις μονωσεις της και τα ολα της..Καμια σχεση η μια πορτα με την αλλη ! Δυστυχως

Θα σου πω κάτι που ίσως δεν γνωρίζεις .

 Κάθε αυτοκινητοβιομηχανία έχει ζώνες ποιότητας .Τουλάχιστον αυτό ίσχυε τη δεκαετία του 90 στα γερμανικά αυτοκίνητα .

 Και δεν το λέω επειδή το άκουσα η το διάβασα κάπου . Το ξέρω γιατί όταν γυρίσαμε από Γερμανία το 1992 ο πατέρας μου τότε αγόρασε καινούργια μια Ε200 .

 Από την ίδια την Mercedes σε ξενάγηση μας στο εργοστάσιο και τη γραμμή παραγωγής μας μίλησαν για 7 ζώνες ποιότητας .

 Η πρώτη ζώνη πάει Ιαπωνία και Αμερική και στα ανεπτυγμένα ευρωπαϊκά κράτη .(πήγαινε βασικά δεν ξέρω τι ισχύει τώρα )

 ξέρεις ποια ερχόταν Ελλάδα και Τουρκία ;Η έβδομη . Η τελευταία .

 Τι θέλω να πω . Πως όπως στη Mercedes κάτι αντίστοιχο μπορεί να ισχύει και στη VW.

 Η Ε 200 δεν είχε καμία σχέση και στην ποιότητα των υλικών που είχε μέσα και στο βασικό εξοπλισμό που έφερε με τις αντίστοιχες ελληνικές .

 Γιαυτο ίσως είδες αυτή τη διαφορά στην πόρτα που ήρθε από έξω .

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...