Προς το περιεχόμενο

Αγορά κλειδιού Windows 10


Μαντσιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι για την αγορά κλειδιού για την ενεργοποίηση των windows. Θα ήθελα να μου προτείνεται κάποια σελίδα απο την οποία μπορώ να αγοράσω σε καλή τιμή χωρίς να αντιμετωπίσω κάποιο πρόβλημα. Για παράδειγμα είδα το GoDeal24 αλλά δεν έχω ιδέα για το συγκεκριμένο θέμα. Σας ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το ποιο φθηνό που θα βρεις από ebay (κάπου στα 2,5 ευρώ ή και λίγο παραπάνω). Αν κλειδώσει σύντομα σου στέλνουν άλλο ή στην χειρότερη παίρνεις άλλο.

Μέχρι να συμπληρώσεις τα 15€ που ζητάει το godeal θα περάσουν 10 χρόνια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγω αγορασα απο ελληνικο κατάστημα μια τετοια αδεια γυρω στα 30-40 ευρω. Με αποδειξη . Σε περιπτωση ελεγχου λετε να εχω πρόβλημα; Σε λαπτοπ Μπηκαν ποτε δεν ξερεις εξω απο το σπιτι τι γινεται. Γι αυτο ρωταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
47 λεπτά πριν, duffyduck είπε

αφους εχεις αποδειξη απο ελληνικο μαγαζι, μαλλον όχι δεν θα εχεις προβλημα

Ναι μεν αλλα για να τα πουλανε τοσο κι αυτοι τα πηραν με 3-4-10 ευρω. Θέλωνα πω υπάρχει καποια υπηρεσια της Ms να το τσεκαρει;

 

Επεξ/σία από pmakr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αγορασα ενα κλειδι εδω και ενα χρονο, με 5 ευρω... RETAIL.. απο γρκριζο μαγαζακι σαν αυτα που παιρνεις φτηνα κλειδια για games

Δεν εχω κανενα θεμα απολυτως..ουτε και με νοιαζει για 5 ευρω.

Φανταζομαι ιδιου τυπου με του ebay θα ειναι και το δικο μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2020 στις 11:43 ΜΜ, pmakr είπε

Εγω αγορασα απο ελληνικο κατάστημα μια τετοια αδεια γυρω στα 30-40 ευρω. Με αποδειξη . Σε περιπτωση ελεγχου λετε να εχω πρόβλημα; Σε λαπτοπ Μπηκαν ποτε δεν ξερεις εξω απο το σπιτι τι γινεται. Γι αυτο ρωταω

Αν το παραστατικό που έχεις αναγράφει ότι έχεις αγοράσει άδεια Windows δεν έχεις κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, pmakr είπε

Λέει ηλεκτρονικη αδεια ναι

Αν η περιγραφή του παραστατικού αναφέρεται καθαρά σε αυτό που έχεις πληρώσει τότε είσαι εντάξει. (δεν μπορώ να ξέρω ακριβώς πως είναι το κάθε παραστατικό που εκδίδει το κάθε κατάστημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει windows 10 pro ηλεκτρονικη άδεια, δεν αναφέρει serial number αλλα τα έστειλαν με το ίδιο mail σε διαφορετικά Pdf, έχω και το Pdf της παραγγελίας
Θεωρώ ότι δεν είναι μαιμου το παραστατικό .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, pmakr είπε

Λεει windows 10 pro ηλεκτρονικη άδεια, δεν αναφέρει serial number αλλα τα έστειλαν με το ίδιο mail σε διαφορετικά Pdf, έχω και το Pdf της παραγγελίας
Θεωρώ ότι δεν είναι μαιμου το παραστατικό .

Με επιφύλαξη πάντα, νομίζω πως θα πρέπει να αναγράφει τον κωδικό πάνω στο παραστατικό. Τώρα στην παρούσα φάση όπως το αναφέρεις είναι ξεκάθαρο τι αγόρασες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, pmakr είπε

Το ζητησα αλλα τα μάσαγαν και μετά πήγαν και το συμπλήρωσαν και ξανάστειλαν την απόδειξη ( την ίδια όμως δεν την ακύρωσαν να βγάλουν νέα)

Θα ξαναγράψω πάλι, αφού έχεις το παραστατικό του τί πλήρωσες όλα καλά. Απο εκεί και πέρα αν οι τόσες απορίες σου είναι γιατί τελικά είναι για επαγγλεματική χρήση και όχι προσωπική τότε αλλάζουν πολλά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο την αλλη έχω και την παραγγελια και τα mail τους. Αν κατι βρωμάει λογικα δεν θα τολμουσαν να τα στειλουν ετσι με mail ( εννοω αν ειναι μαιμου...θα πανε μεσα)

στην επαγγελματικη εκδιδουν τιμολογιο ειπαν. Αλλα ο νομος δεν επιτρεπει τιμολογιο σε ιδιωτη. Εγω ιδιωτης ειμαι αλλα σε λαπτοπ τα εβαλα δεν ξερεις τι γινεται στο δρομο καμια φορα

Επεξ/σία από pmakr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pmakr είπε

Απο την αλλη έχω και την παραγγελια και τα mail τους. Αν κατι βρωμάει λογικα δεν θα τολμουσαν να τα στειλουν ετσι με mail ( εννοω αν ειναι μαιμου...θα πανε μεσα)

στην επαγγελματικη εκδιδουν τιμολογιο ειπαν. Αλλα ο νομος δεν επιτρεπει τιμολογιο σε ιδιωτη. Εγω ιδιωτης ειμαι αλλα σε λαπτοπ τα εβαλα δεν ξερεις τι γινεται στο δρομο καμια φορα

Τίποτα δεν συμβαίνει στο δρόμο, μην ανησυχείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...