Προς το περιεχόμενο

αγορα Gaming Ποντίκι Glorious minus D η το απλο Glorious D


technotrance

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θελω να αγορασω ενα  Gaming Ποντίκι .  επειδη το παλιο μου ποντικι εχει χαλασει και σκεφτομαι να κανω μια νεα αγορα..

Τα δακτυλα μου  ειναι χονδρα και μεγαλα.γενικως εχω μεγαλη παλαμη,.και αναζητω ενα  Gaming Ποντίκι  που να με  βολευει.. εχω μεγαλα χερια  και επειδη εχω διαβασει παρα  πολυ καλες κριτικες  για τα glorioys

Σε πια πια  Gaming Ποντίκια να  κοιταξω?

εχω δει αυτα

Τι διαφορες εχει το  Model-D-Minus  απο το κανονικο  Model d?

 

https://www.skroutz.gr/s/23287001/Glorious-PC-Gaming-Race-Model-D-Glossy-Black.html

 

https://www.skroutz.gr/s/24798370/Glorious-PC-Gaming-Race--Matte-Black.html

 

 

https://www.skroutz.gr/c/1865/gaming_pontikia/m/41090/Glorious-PC-Gaming-Race.html

 

Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Glorious D ( πολύ καλό after sales service )

*To Minus είναι μικρότερο, πιο κοντό, πιο λεπτό

Deathadder V2 ( δε το περίμενα αλλά αποτελεί εξαίρεση - θεωρείται καλή αγορά δηλαδή - για Razer προϊόν )

Gwolves Skoll

 

 

 

6 ώρες πριν, technotrance είπε

δακτυλα μου  ειναι χονδρα και μεγαλα.γενικως εχω μεγαλη παλαμη

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Glorious D ( πολύ καλό after sales service )

*To Minus είναι μικρότερο, πιο κοντό, πιο λεπτό

Deathadder V2 ( δε το περίμενα αλλά αποτελεί εξαίρεση - θεωρείται καλή αγορά δηλαδή - για Razer προϊόν )

Gwolves Skoll

το  Glorious D ειναι  για μεγαλα χερια? επειδη τα  δακτυλα μου  ειναι χονδρα και μεγαλα.γενικως εχω μεγαλη παλαμη,

θα εχω προβλημα με το Glorious D?

Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, technotrance είπε

το  Glorious D ειναι  για μεγαλα χερια? επειδη ταα  δακτυλα μου  ειναι χονδρα και μεγαλα.γενικως εχω μεγαλη παλαμη,

Ναι αλλά κατ εμέ δες συγκριτικά ανάμεσα σε αυτά που σου είπα από πολλούς youtubers, διάβασε τι παίζει με τις τελευταίες παρτίδες και αγόρασε αναλόγως. Και τα 3 είναι πολύ καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ναι αλλά κατ εμέ δες συγκριτικά ανάμεσα σε αυτά που σου είπα από πολλούς youtubers, διάβασε τι παίζει με τις τελευταίες παρτίδες και αγόρασε αναλόγως. Και τα 3 είναι πολύ καλά.

οταν εννοεις οτι ειναι πολύ καλό after sales service  τι εννοεις/? οτι εχει προβληματα το  συγκεκριμενο?

επισης  γιατι θεωρεις το Glorious D  παρα  πολυ καλο/? απο πιες περιπτωσεις?

Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, technotrance είπε

οταν εννοεις οτι ειναι πολύ καλό after sales service  τι εννοεις/? οτι εχει προβληματα το  συγκεκριμενο?

Ότι η εταιρεία έχει πολύ καλή πολιτική σε περίπτωση που λαβεις προβληματικό ποντίκι. Θετικά έχω να πω γιατί την χρειάστηκα την εγγύηση. Γενικά καλό θα ήταν να διαβάσεις και τι εγγύηση προσφέρει εν τέλει η κάθε μια εξ αυτών που αναφέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 7nisiotis είπε

Ότι η εταιρεία έχει πολύ καλή πολιτική σε περίπτωση που λαβεις προβληματικό ποντίκι. Θετικά έχω να πω γιατί την χρειάστηκα την εγγύηση. Γενικά καλό θα ήταν να διαβάσεις και τι εγγύηση προσφέρει εν τέλει η κάθε μια εξ αυτών που αναφέρω.

επισης  γιατι θεωρεις το Glorious D  παρα  πολυ καλο/? απο πιες περιπτωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω το D. Έχω και είχα στη κατοχή μου το Model O Minus. 2 φορές από διαφορετικές παρτίδες. Το 1 το αγόρασα το άλλο το κέρδισα. 

Αλλά από αυτά που έχω διαβάσει πλέον έχουν διορθώσει πολλά προβλήματα που εμφανίστηκαν, έχει βελτιωθεί η ροδέλα, το coating και το καλώδιο στις τελευταίες παρτίδες ξανά ( νομίζω αυτές από Αύγουστο κι έπειτα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Δεν έχω το D. Έχω και είχα στη κατοχή μου το Model O Minus. 2 φορές από διαφορετικές παρτίδες. Το 1 το αγόρασα το άλλο το κέρδισα. 

Αλλά από αυτά που έχω διαβάσει πλέον έχουν διορθώσει πολλά προβλήματα που εμφανίστηκαν, έχει βελτιωθεί η ροδέλα, το coating και το καλώδιο στις τελευταίες παρτίδες ξανά ( νομίζω αυτές από Αύγουστο κι έπειτα )

αν το αγορασω απο το scroutz το d  τα μαγαζια εκει εχουν  την τελευταια εκδοση D με βελτιωση ροδέλας ? το coating και το καλώδιο

 

https://www.skroutz.gr/s/21029433/Glorious-PC-Gaming-Race-Model-D-Matte-White.html

Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Από το V***St*io που είχα αγοράσει τότε είχε τη τελευταία. 

απο  το  https://www.skroutz.gr/s/21029433/Glorious-PC-Gaming-Race-Model-D-Matte-White.html  απο ολα αυτα τα μαγαζια  θα ειναι η τελευταια εκδοση?> αν το αγορασω?

Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Δε ξέρω 

ειχα παλια το corsair m65 pro https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Gaming-Mice/FPS-Fast-Action-Mice/M65-PRO-RGB-FPS-Gaming-Mouse-—-Black/p/CH-9300011-NA     και μου χαλασε,  πιστευις οτι το  Glorious D  ειναι πιο ανωτερο απο θεμα   μεγεθους και  κτλ  απο το    corsair m65 pro?

Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα το M60 καποτε που σαν σχήμα είναι ίδιο με το 65αρι. Αυτό* είναι πολύ μικρότερο και για fingertip/claw χρήση περισσότερο. Το D γιa palm

*Μ65

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Είχα το M60 καποτε που σαν σχήμα είναι ίδιο με το 65αρι. Αυτό είναι πολύ μικρότερο και για fingertip/claw χρήση περισσότερο. Το D γιa palm

το D  σαν ποντικι ειναι καλο  για   fingertip/claw, palm? εννοω ειναι καταληλλο για μεγαλα χερια και δακτυλα?

 

Πιο ειναι πιο   μικρότερο και για fingertip/claw χρήση περισσότερο? το  m65  η το  D??  δεν καταλαβα/

Επεξ/σία από technotrance
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...