Προς το περιεχόμενο

Θα περιλαμβάνονται ακουστικά στη συσκευασία των iPhone 12, στη Γαλλία


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, ideal09 είπε

Εμείς που έχουμε DAC μικρέ

Νταξει ρε μεγάλε.. εσάς τους audiophiles θα σας λείψουν τα earbuds που δίνει η Apple? Αν και απ ότι θυμάμαι τα πρωτόκολλα που υποστηρίζει η Apple είναι αρκετά περιορισμένα όποτε έτσι κι αλλιώς θα πρέπει να πας άλλου.. σε καμία LG πχ..

Επεξ/σία από xenos.p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

5 ώρες πριν, CheOnWeb είπε

Ο συσχετισμός με τα λεφτά ήταν όντως άστοχος αν και θα μπορούσε να υπάρχει μια λογική (που δεν συμμερίζομαι) στο ότι το κόστος ενός ζευγαριού ασύρματων μπορεί να είναι δυσανάλογο με το κόστος ενός φθηνού smartphone. Η δική μου παρατήρηση, που έχω ξαναγράψει, είναι ότι μου φαίνεται κάπως παράταιρο να στριμάρεις μουσική απ' την άλλη άκρη του κόσμου και να θες καλώδιο για να συνδεθείς απ' την τσέπη μέχρι τ' αφτιά. Άσε που είναι άβολο και επικίνδυνο (στο αυτοκίνητο). Βάσει αυτού, δεν θεωρώ την αφαίρεση των ακουστικών big deal, ανεξαρτήτως της εταιρείας που το κάνει. 

Να ξέρες μόνο πόσο επικίνδυνο είναι (στο αυτοκίνητο) να αποσυνδέεσαι από τα airpods όταν ακουμπάς απλά για να τα βολέψεις καλύτερα και ενώ είσαι πορεία να μην επανασυνδέεσαι και να χρειάζεται να ανοιγοκλείνεις bluetooth και παρακαλάς να ακούσεις τον χαρακτηριστικό ήχο "τουρούν"

κλείνοντας πόσο άβολο παίζει να είναι όταν έχεις δώσει και 120.00€, ας μην κοροϊδευόμαστε στο αυτοκίνητο εάν δεν κρατάς μόνο το τιμόνι όλα άβολα και επικίνδυνα είναι, ακόμα και η ένταση της μουσικής.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ορίστε λοιπόν όσοι έχετε πρόβλημα με την απουσία των ακουστικών αγοράστε από τη Γαλλία και τέλος! Easy peasy! Εμείς οι υπόλοιποι θα βολευτούμε με τα AirPods.

Επεξ/σία από Dr.Fuzzy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκατσα και διαβασα τα σχολια ενα ενα και πραγματικα στεναχωρηθηκα με το πως βλεπουν οι υπολοιποι τα πραγματα. Ειχα το iphone 4s,6s,8 και xr.εχω ipad και macbook. Εχω να πω πως το σιχαθηκα αυτο το πραγμα που γινεται. Ειναι σαν να καθονται καθε χρονο σε ενα τραπεζι και να λενε "χμμμ αποκλειεται αν τους κοψουμε απο δω και ανεβασουμε και λιγο τη τιμη εκει να πιασει και να πουλησει αλλα ας το δοκιμασουμε" και παντα μα παντα να πιανει. Και το κακο ειναι οτι κανενας δεν σκεφτεται για 1 χρονια να πει δεν θα αγορασω μπας και συμμορφωθουν. Με μια κακη χρονια κακης πωλησης θα το παρουν μια χαρα το μηνυμα και θα συμμορφωθουν αλλα δεν προκειται να γινει ποτε. Και να σας πω την αληθεια εχω αρχισει να ζηλευω εταιριες οπως η one plus που σου δινει to 8t με 120hz 5g κλπ κλπ με καλωδιαρα και φορτιστη τουμπανο σε μικροτερη τιμη. Οχι δεν προκειται να αλλαξω γιατι λατρευω το λογισμικο, απλα αναρωτιεμαι μεχρι ποτε θα τους κανουμε μαγκες και θα παιρνουμε το μακρυτερο. σορρυ για το σεντονι 

  • Like 15
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...