Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER BLACK- E-SHOP -14.59€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, georgesalo είπε

Από μπάσο πως είναι ? Συγκρίνετε με logitech z333??? 

καμια σχεση το ενα με το αλλο
συγκρινεις ενα φορητο BT ηχειο / ραδιοφωνο 10w των 15€ με ενα 2.1 ηχοσυστημα  40w των 50€ + ;;;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, georgesalo είπε

Από μπάσο πως είναι ? Συγκρίνετε με logitech z333??? 

Όχι.

Γενικά έβλεπα διθυραμβικά σχόλια για το συγκεκριμένο, το είχα πάρει στην προηγούμενη προσφορά λόγω των σχολίων στην προπροηγούμενη. Η τιμή είναι ευτελής το καταλαβαίνω, αλλά υπάρχει ένα όριο στο πόσο χαμηλή ποιότητα "αντέχει" ο καθένας. 

Το συγκεκριμένο imo, είναι φθηνό αλλά όχι vfm. Δεν θέλω να το ακούω ούτε με 15€ ούτε με 10€ ούτε με 5€. Σαν ηχείο κινητού με μεγάλη ένταση είναι. Χαρίστηκε σε ανιψάκι. 

  • Like 2
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήγες στο άλλο άκρο θεωρώ φίλε. Αξιοπρεπέστατος ο ήχος για τα λεφτά του. Μέχρι εκεί έτσι; Δεν είπαμε ότι είναι και B&O.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Το πήγες στο άλλο άκρο θεωρώ φίλε. Αξιοπρεπέστατος ο ήχος για τα λεφτά του. Μέχρι εκεί έτσι; Δεν είπαμε ότι είναι και B&O.

Το θέμα είναι να κάνει δουλειά. Ένα αυτοκίνητο που κάνει 3000€ και σε πάει στη δουλειά σου με ασφάλεια και χωρίς να καίει πολύ είναι vfm. Ένα αυτοκίνητο που κάνει 500€ αλλά χάνει βενζίνη από το ντεπόζιτο και θέλει 20€ τη μέρα δεν είναι vfm, είναι φθηνό απλά. 

Το συγκεκριμένο ηχείο για μένα είναι στην 2η κατηγορία, από τα διάφορα γκατζετακια που έχω πάρει και τα έχω χρησιμοποιήσει μια φορά. Δεν το θέλω ούτε στο ντουλάπι να μου πιάνει χώρο δηλαδή γιατί απλά δεν... 

Μέχρι την σύγκριση με b&o υπάρχουν 5000 επιλογές. 

Φυσικά αυτή είναι η γνώμη μου, αν σε κάποιον αρέσει μακάρι να το χαρεί. 

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Μακιαβέλλι είπε

Το θέμα είναι να κάνει δουλειά. Ένα αυτοκίνητο που κάνει 3000€ και σε πάει στη δουλειά σου με ασφάλεια και χωρίς να καίει πολύ είναι vfm. Ένα αυτοκίνητο που κάνει 500€ αλλά χάνει βενζίνη από το ντεπόζιτο και θέλει 20€ τη μέρα δεν είναι vfm, είναι φθηνό απλά. 

Το συγκεκριμένο ηχείο για μένα είναι στην 2η κατηγορία, από τα διάφορα γκατζετακια που έχω πάρει και τα έχω χρησιμοποιήσει μια φορά. Δεν το θέλω ούτε στο ντουλάπι να μου πιάνει χώρο δηλαδή γιατί απλά δεν... 

Μέχρι την σύγκριση με b&o υπάρχουν 5000 επιλογές. 

Φυσικά αυτή είναι η γνώμη μου, αν σε κάποιον αρέσει μακάρι να το χαρεί. 

Τέλος πάντων. Η αξιολόγηση στον ήχο είναι από τα πιο δύσκολα, οπότε ό,τι και να πούμε... Απλά εσύ το περιέγραψες σα να ακούς κονσερβοκούτι, ενώ εγώ λέω ότι ακούς νορμάλ. Πιο πολύ για να δουν και την άλλη άποψη οι τρίτοι που ρωτάνε.😉

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πάρτε το είναι 15 ευρώ.εγω το πήρα χωρίς λόγο. Μια φορά το χρησιμοποίησα σε μια εκδρομή ακούγαμε μουσική 10 άτομα με Bluetooth όταν αραζαμε. Μια φορά μια γειτόνισσα είχε δυνατά μουσική το έβαλα σε τέρμα ένταση σε 5 λεπτά το πήρε χαμπάρι και χαμήλωσε.τις προάλλες έπλυνα το αμάξι το έβαλα με  Bluetooth με έβγαλε άσπρο πρόσωπο.μην φάτε ένα βράδυ 2  πίτσες και επενδύστε εδώ.εμενα έβγαλε τα λεφτά του 

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος που να έχει ακούσει και αυτό και το rebeltec revolution; Είμαι ανάμεσα στα δυο. Τείνω προς το ugo κυρίως λόγω της δημοφιλίας του στο forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Iliaspap82 είπε

Υπάρχει κάποιος που να έχει ακούσει και αυτό και το rebeltec revolution; Είμαι ανάμεσα στα δυο. Τείνω προς το ugo κυρίως λόγω της δημοφιλίας του στο forum.

εχει πιο ποιοτικο  ηχο το ugo  ..και απο οσο θυμαμαι και πιο δυνατο  ηχο το ugo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/10/2020 at 17:52, arma1 said:

Τελικα μονο εγω δεν το πηρα

Μη μασάς, ούτε γω το πήρα

On 18/10/2020 at 21:07, elias99 said:

Παιδιά πάρτε το είναι 15 ευρώ.εγω το πήρα χωρίς λόγο. Μια φορά το χρησιμοποίησα σε μια εκδρομή ακούγαμε μουσική 10 άτομα με Bluetooth όταν αραζαμε. Μια φορά μια γειτόνισσα είχε δυνατά μουσική το έβαλα σε τέρμα ένταση σε 5 λεπτά το πήρε χαμπάρι και χαμήλωσε.τις προάλλες έπλυνα το αμάξι το έβαλα με  Bluetooth με έβγαλε άσπρο πρόσωπο.μην φάτε ένα βράδυ 2  πίτσες και επενδύστε εδώ.εμενα έβγαλε τα λεφτά του 

Καλύτερα πίτσες μωρέ. Να πιάσουν και τόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/10/2020 στις 5:52 ΜΜ, arma1 είπε

Τελικα μονο εγω δεν το πηρα

Ούτε εγώ, κάποια στιγμή αν αξίζει θα αναστήσω το JBL Flip 3 που έχει νεκρώσει και δεν φορτίζει, τώρα έχω το Go 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...